Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Міністерство охорони здоров'я обіцяє проводити ковідовакцинацію кожного року

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Мутацій коронавірусу вже понад 12 тисяч, але з них лише чотири викликали занепокоєність: індійська, південноафриканська, британська і бразильська. Але вакцини дієві до всіх штамів, запевнив Віктор Ляшко. У червні в Україні з усіма поставками буде 3,9 мільйона доз вакцини. 

20050404.jpg

Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко
Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко

Про це в інтерв'ю "НВ" розповів міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко.

Він сказав, що вакцинація від COVID в Україні буде проводитися кожен сезон.

"Ми готуємося до цього (щорічної вакцинації, - ред.) і паралельно ведемо ряд переговорів про підписання контрактів на поставку вакцин у 2022-2023 роках", - зазначив він.

За його словами, на сьогодні міністерство вже звернулося до Національної технічної групи експертів, яка працює разом зі світовою спільнотою і відстежує всі клінічні дослідження, наукові дані про тривалість імунітету.

"Як тільки будуть чіткі підтвердження і розуміння, що імунітет триває рік-два роки, з цього і виходитиме стратегія Міністерства охорони здоров'я щодо щорічної вакцинації й періоду, коли краще вакцинуватися", - додав Ляшко.

Наші інтереси: 

Розуміти, що світові та місцеві психопати не заспокоюються з ковідоістерією і будуть нав'язувати людям щорічну вакцинацію. Масована агресивна пропаганда вакцинації працює: Інсайдери з Фейсбуку злили інформацію про новий алгоритм цензури для просування вакцинації.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

Зауважу, що вакцинація, а особливо вакцинація від Ковіду - це потужний удар по здоров'ю людини. І, кожна вакцинація від Ковіду призводить до більш тяжкого перебігу цієї хвороби. Тож, люди, які розпочали вакцинуватися від Ковіду, будуть надалі вакцинуватися від нього щорічно, аж поки, швиденько, не помруть. Але, вони будуть слухняними рабами дітей диявола під час свого швидкого помирання, що за умов сучасного варіанту демократії, який передбачає рівні виборчі права для всіх, означає встановлення жорсткої та жорстокої диктатури дітей диявола.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!