Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

ВООЗ обіцяє виплачувати компенсації за каліцтва та інші побічні ефекти від COVID-вакцинації

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Компенсацію зможуть отримати постраждалі від серйозних побічних ефектів, пов'язаних з вакциною, отриманою в рамках COVAX. ВООЗ вже погодила план виплат компенсації.

Всесвітня організація охорони здоров'я буде виплачувати компенсації за серйозні побічні ефекти від застосування вакцин проти коронавірусу громадянам 92 бідних країн-членів глобальної програми COVAX, повідомляє The Guardian.

«Надаючи одноразову компенсацію в повному і остаточному врегулюванні будь-яких претензій, програма COVAX спрямована на значне скорочення необхідності звернення до судів, оскільки це є потенційно тривалим і дорогим процесом», - йдеться в повідомленні.

План компенсації поширюється на 92 бідні країни, серед яких більшість держав Африки та Південно-Східної Азії. Програма буде діяти до 30 червня 2022 року.

Країни, які самостійно фінансують свої закупівлі вакцини від COVID-19, також планують ввести програми відповідальності.

Нагадаємо, в Україні за державні кошти планують закупити 4 млн доз вакцини. Цими дозами провакцинують 2 млн українців (одній людині вакцина вводиться двічі).

За словами заступника міністра МОЗ і головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, ще 8 млн доз (для 4 млн осіб) Україні начебто подарує організація під назвою COVAX.

Нагадаємо, у 2009 році також була "пандемія". Тоді був свинячий грип, який викликав паніку, особливо в Німеччині.

Про те, як ВООЗ змушувала уряди європейських держав купляти вакцини, йдеться у статті Паніка від свинячого грипу 2009 року: реконструкція масової істерії – Der Spiegel

Наші інтереси: 

Можемо здогадатися, які прибутки отримує Велика Фарма, що фінансує ВООЗ, якщо вони погодилися навіть виплачувати компенсації.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Костянтин Струк.

Відома практика, коли люди себе навмисне калічать, щоб отримати інвалідність і відповідні виплати.

Поки дихаю - сподіваюсь!