Portrait de Олена Каганець
Олена Каганець
  • Visits: 0
  • Accès: 0

До України повернулися понад 78 тисяч громадян

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

На карантині в різних країнах світу продовжує перебувати 152 українці, лікуються від коронавірусу 18 громадян України, вже вилікуватися за кордоном шість українців. Троє громадян України вмерли від COVID-19 за кордоном.

Станом на вівторок, 24 березня, до України повернулося 78 592 українця, йдеться сторінці МЗС України у Фейсбук.

Для вивезення росіян з території України і громадян України з території Росії пустять спеціальний поїзд №906/905 за маршрутом Київ-Москва-Київ, повідомило Посольство України в РФ на своїй сторінці в Facebook. Рейс спецпотяга для взаємної евакуації запланований на 28 березня.

«28 березня 2020 року планується відправка громадян України спеціальним поїздом за маршрутом Москва–Київ. Посадка громадян буде проходити на залізничному вокзалі в Москві (Київський вокзал)», – йдеться у повідомленні.

Поїзд вирушить із Києва 27 березня і прибуде до Москви наступного дня. До Києва із Москви цей поїзд вирушить 28 березня і прибуде до Києва 29 березня. Весь шлях поїзд проїде без зупинок.

 

Наші інтереси: 

Українці повертаються до України. Росіяни покидають Україну. Кордони закриті. Час зосередитися на внутрішній діяльності.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...