Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

До України повернулися понад 78 тисяч громадян

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

На карантині в різних країнах світу продовжує перебувати 152 українці, лікуються від коронавірусу 18 громадян України, вже вилікуватися за кордоном шість українців. Троє громадян України вмерли від COVID-19 за кордоном.

Станом на вівторок, 24 березня, до України повернулося 78 592 українця, йдеться сторінці МЗС України у Фейсбук.

Для вивезення росіян з території України і громадян України з території Росії пустять спеціальний поїзд №906/905 за маршрутом Київ-Москва-Київ, повідомило Посольство України в РФ на своїй сторінці в Facebook. Рейс спецпотяга для взаємної евакуації запланований на 28 березня.

«28 березня 2020 року планується відправка громадян України спеціальним поїздом за маршрутом Москва–Київ. Посадка громадян буде проходити на залізничному вокзалі в Москві (Київський вокзал)», – йдеться у повідомленні.

Поїзд вирушить із Києва 27 березня і прибуде до Москви наступного дня. До Києва із Москви цей поїзд вирушить 28 березня і прибуде до Києва 29 березня. Весь шлях поїзд проїде без зупинок.

 

Наші інтереси: 

Українці повертаються до України. Росіяни покидають Україну. Кордони закриті. Час зосередитися на внутрішній діяльності.

Підписуюсь на новини

Останні записи