Справа MH17: 10 свідків хочуть обміняти покази на громадянство
Справа MH17: 10 свідків хочуть обміняти покази на громадянство
Про це написав на своїй сторінці у Facebook відомий російський аналітик Валерій Соловей, який володіє інсайдерською інформацією.
«Золотий ключик до правди. До міжнародної слідчої групи щодо аварії «Боїнга» MH17 звернулися десять осіб, які готові надати визнавальні свідчення в обмін на нідерландське громадянство та гарантії безпеки», - написав Соловей.
Як повідомлялося раніше, 28 вересня у Нідерландах Міжнародна слідча група оголосила, що літак "Малайзійських авіаліній" рейсу MH17 було збито 17 липня 2014 року із ЗРК "Бук", який було переправлено з території Росії. Також розслідування навело докази, що літак було збито саме ракетою типу 9М38, яка застосовується в сучасній модифікації російського ЗРК "Бук", якого немає на озброєнні в Україні. Міжнародне слідство також зазначило, що пуск ракети було здійснено з території, яку не контролювали Збройні сили України.
Важливо, щоб на міжнародному рівні всі (від політиків до обивателів) взнали правду про збитий пасажирський літак.