Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

США: доповідь щодо MH17 - крок до притягненя винних до суду (відео)

Літак Малазійських авіаліній МН17 був збитий 17 липня 2014 року ракетою класу земля-повітря зенітно-ракетного комплексу "Бук", запущеною з території у східній Україні, яка була підконтрольна проросійським бойовикам.

Прес-конференція з довгоочікуваної доповіді попереднього кримінального розслідування катастрофи Боїнга MH17.

Держдеп США вітає проміжну доповідь Міжнародної спільної групи з розслідування аварії "Боїнга" MH17 і висловився за притягнення до відповідальності винних у загибелі людей, повідомила Українська правда, посилаючись на заяву офіційного представника держдепартаменту США Джона Кірбі.

"Проміжні висновки Групи підтверджують заяву, зроблену Державним Секретарем Керрі у наступні дні після трагедії, що МН17 був збитий ракетою класу земля-повітря зенітно-ракетного комплексу "Бук", запущеною з території у східній Україні, яка була підконтрольна проросійським бойовикам", - заявив Кірбі.

Він підкреслив, що у звіті Спільної слідчої групи сказано, що зенітно-ракетний комплекс "Бук" був ввезений з території РФ на контрольовану сепаратистами територію на сході України, а після збиття літака його знову вивезли в Росію.

"Хоча ніщо не зможе пом’якшити сум тих, хто втратив своїх близьких у той трагічний день, це оприлюднення інформації є ще одним кроком до встановлення правосуддя щодо осіб, відповідальних за вчинення цього жахливого нападу", - сказав Кірбі.

У Держдепі запевнили, що США продовжать працювати зі Спільною Слідчою Групою над проведенням розслідування і закликали інші держави, які можуть надати допомогу, також забезпечити повне співробітництво з метою притягнення винних до відповідальності.

Як повідомлялолся, міжнародна команда з розслідування катастрофи літака "Боїнг" рейсу МН17, що сталася 17 липня 2014 року, дійшла висновку, що лайнер було збито ракетою, випущеною із ЗРК "Бук", доставленого з території Росії.

Слідчі збирають інформацію про двох фігурантів справи і називають їхні імена.

Катастрофа літака Boeing-777 рейсу MH17 забрала життя 283 пасажирів та 15 членів екіпажу, в тому числі 80 дітей. Найбільше серед загиблих було громадян Нідерландів, Малайзії та Австралії. 

Прямий ефір: JIT являє перші результати розслідування кримінальної справи про катастрофу MH17

 

 

 

(Варто переглянути: Це нічого, що ви не розумієте іноземної мови!
Тут все ДУЖЕ ілюстровано!
)

Висновки, які й слід було очікувати:

  1. Боїнг був збитий ракетою Бук
  2. Встановлення Бук приїхала з Росії і після запуску ракети повернулася назад.
  3. Визначено область запуску ракети. Йдеться про територію, площею 600x50 метрів, яка була під контролем проросійських сепаратистів.
  4. Визначено коло підозрюваних 100 чоловік, хто - поки не кажуть.
Наші інтереси: 

Нема нічого тайного, що не стане явним.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Додав відео прес-конференції.

!Щира дяка Вiктору Нокiду за наданий линк (Опубліковано Вiктор Нокiд 28 Вересень, 2016 - 15:02)! ))

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Коментарі

Зображення користувача Василь Федорiв.
0
Ще не підтримано

Зашморг на шиї злочинця повiльно, але невблаганно затягується.

Хай Буде!

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Додав відео прес-конференції.

!Щира дяка Вiктору Нокiду за наданий линк (Опубліковано Вiктор Нокiд 28 Вересень, 2016 - 15:02)! ))

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)