Français translation unavailable for Військовий психолог Олексій Арестович: озброєний народ умиротворить бандитів .

Commentaires

Portrait de Анатолій Висота

Дякую за цю публікацію. Сам чув це вчора, 23 січня 2014 р. по ZIK, а перед цим виступ А. Гриценка - теж про зброю.

Portrait de Вед Медик

..власниками зброї є більшість провладних елементів любителів пьяного мисливства.... а інші -- розбрід та хитання..

volhv

Portrait de Зоріна Небокрай

Наступає момент, коли дійсно пропадає страх. Я би сама стріляла - холоднокровно, без жалю і в лоб. Не базарити, а наводкою в лоб, щоби втікали в "сваю расєю", там є місце. Всім негідникам показати дорогу туди, звідки прийшли.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Portrait de Вакула Коваль

Мудра людина. На ютубі цей ролик переглянуто чверть мільйона разів! На порядок більше інших, про майдан. Значить, і дієвість цієї людини надзвичайно висока.

VAKULA

Portrait de Вакула Коваль

Треба готувати перелік путінських втручаннь та писати від Майдана йому звернення про персональну та державну відповідальність перед міжнародним судом. Коли проти Росії почнуться санкції, то нехай дума, що вигідніше.

VAKULA

Portrait de Андрій Солтівский

Корисна інформація відбирається на НО . Інформація + навчання, чого не знайдете на інших інформаційних джерелах. Спричиняє розвиток, вдосконалення. Дякую.! Хай Буде!

Живе Слово творить і перемагає

Portrait de Андрій Ясун

Дуже абсурдна ситуація у зверненні до мешканців Сходу і Півдня нарахунок українізації. Я живу в Португалії, де національність = громадянство і... все! КРАПКА! Маю знайомого з Кривого Рога, який розмовляє тільки російською, а я - вперто українською. І він, бідака, тяжко мучиться, щоб зрозуміти, що я кажу. То невже я повинен переходити на "общєпонятний", щоб йому було легше? Або ще якийсь "мудрий" видумав, що у світі всі мають балакати англійською мовою!? То виходить, що англійці чи американці - найтупіші у світі. Приїзджаєш до них - балакай англійською, вони приїзджають до нас - знову балакай англійською. Ще такими тупими є росіяни. Їдь до них - говори російською, вони до нас - знову говори російською. Та що ж за біда? В російськомовних мешканців України ще ліпше: "Всьо панімаю, но гаваріть нє магу". Ага, як собака. Той теж все розуміє, але сказати не може.

Si vis pacem, para bellum

Portrait de Альберт Саїн

О-о, як же я вас розумію у цьому плані пане Андрію..
Я точно такої ж самої думки стосовно мовного питання.

Фанатизм псує знання!

Portrait de Світ Зелений

#ВсеБудеДобре!
Бойовик, з'їдаючи в кущах смажену яєшню, вгледів профіль ґрунтознавця.

Portrait de Зоріна Небокрай

П. Вакула, гарна ваша думка, щодо Путіна. Треба писати, всяка дія йде на результат. Хай має, що робити, прийшов кінець і Путіну. Він це взнає скоро.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!