English translation unavailable for Військовий психолог Олексій Арестович: озброєний народ умиротворить бандитів .

Comments

Анатолій Висота's picture

Дякую за цю публікацію. Сам чув це вчора, 23 січня 2014 р. по ZIK, а перед цим виступ А. Гриценка - теж про зброю.

Вед Медик's picture

..власниками зброї є більшість провладних елементів любителів пьяного мисливства.... а інші -- розбрід та хитання..

volhv

Зоріна Небокрай's picture

Наступає момент, коли дійсно пропадає страх. Я би сама стріляла - холоднокровно, без жалю і в лоб. Не базарити, а наводкою в лоб, щоби втікали в "сваю расєю", там є місце. Всім негідникам показати дорогу туди, звідки прийшли.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Вакула Коваль's picture

Мудра людина. На ютубі цей ролик переглянуто чверть мільйона разів! На порядок більше інших, про майдан. Значить, і дієвість цієї людини надзвичайно висока.

VAKULA

Вакула Коваль's picture

Треба готувати перелік путінських втручаннь та писати від Майдана йому звернення про персональну та державну відповідальність перед міжнародним судом. Коли проти Росії почнуться санкції, то нехай дума, що вигідніше.

VAKULA

Андрій Солтівский's picture

Корисна інформація відбирається на НО . Інформація + навчання, чого не знайдете на інших інформаційних джерелах. Спричиняє розвиток, вдосконалення. Дякую.! Хай Буде!

Живе Слово творить і перемагає

Андрій Ясун's picture

Дуже абсурдна ситуація у зверненні до мешканців Сходу і Півдня нарахунок українізації. Я живу в Португалії, де національність = громадянство і... все! КРАПКА! Маю знайомого з Кривого Рога, який розмовляє тільки російською, а я - вперто українською. І він, бідака, тяжко мучиться, щоб зрозуміти, що я кажу. То невже я повинен переходити на "общєпонятний", щоб йому було легше? Або ще якийсь "мудрий" видумав, що у світі всі мають балакати англійською мовою!? То виходить, що англійці чи американці - найтупіші у світі. Приїзджаєш до них - балакай англійською, вони приїзджають до нас - знову балакай англійською. Ще такими тупими є росіяни. Їдь до них - говори російською, вони до нас - знову говори російською. Та що ж за біда? В російськомовних мешканців України ще ліпше: "Всьо панімаю, но гаваріть нє магу". Ага, як собака. Той теж все розуміє, але сказати не може.

Si vis pacem, para bellum

Альберт Саїн's picture

О-о, як же я вас розумію у цьому плані пане Андрію..
Я точно такої ж самої думки стосовно мовного питання.

Фанатизм псує знання!

Світ Зелений's picture

#ВсеБудеДобре!
Бойовик, з'їдаючи в кущах смажену яєшню, вгледів профіль ґрунтознавця.

Зоріна Небокрай's picture

П. Вакула, гарна ваша думка, щодо Путіна. Треба писати, всяка дія йде на результат. Хай має, що робити, прийшов кінець і Путіну. Він це взнає скоро.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!