Військовий психолог Олексій Арестович: озброєний народ умиротворить бандитів

Ми перейшли до другої фази національної революції.  Тут справу у свої руки взяли московські чекісти.  ФСБ сидить в Україні цілими управліннями під виглядом всяких проросійських організацій і т. д. Їх заложником стали і народ, і влада.  В Україні діють ефесбешні ескадрони смерті, які раніше тероризували Кавказ. Вони говорять неукраїнською російською мовою і ненавидять Україну. Це означає, що Кремль цілеспрямовано придушує Українську національну революцію. 

140124-oleksiy_arestovych.jpg

Олексій Арестович, військовий експерт, психолог
Олексій Арестович, військовий експерт, психолог

І серед Беркута, і в натовпі працюють російські спеціалісти. Підтвердженням є зневага до української символіки, знущання над журналістами, тортури. Беркут - це кримінальна банда, яка іноді підробляє в міліції. Але навіть їм не прийде в голову зривати українську національну символіку. 

Що робити?

Треба брати в руки зброю і захищати народ від спроб його придушити. 

Чому? Тому що людей убивають, в київських моргах дуже багато трупів. Працюють ескадрони смерті. Вони катують і убивають активістів. Ось Янукович закликав сісти за стіл переговорів. Як ви думаєте, чи припиняться викрадення і убивства? Вони триватимуть, навіть якщо Беркут буде відведений з вулиць і переодягнутий у цивільне.  

Ми маємо справу зі спайкою криміналітету, міліції і державної влади. Простому народу важко цьому протистояти. Влада говорить про перемир’я, а людей далі викрадають, катують і убивають. Вони будуть давити доти, доки їх не зупинить жорстка сила. Київський Беркут повивозив з міста своїх жінок і дітей. 

Ми ніколи з ними не домовимось. Будь-які мирні переговори ніколи не зупинять цю банду. Вони далі будуть знищувати активістів. Вони забирають поранених з лікарень і знущаються над ними. Вже опубліковані ганебні закони, ми усі вже ходимо під статтями. У нас нема виходу, нам треба перемагати.

Наш постріл завжди другий. Зброя є потужним стримуючим чинником. Часто досить зробити попереджувальний постріл над головою або під ноги. Який Беркут тоді буде наступати? 

Весь режим тримається на 8 тисячах беркутівців, і ще є 20-30 ефесбешних груп ескадронів смерті.  Тітушки - це несерйозно: їх відлупили, примусили вибачитися і відпустили. 

Активістів треба поставити під збройну охорону. Створювати самооборону. Тут мають добре попрацювати юристи. Пояснити, що зараз діє особливий правовий період.

Самооборону треба інституалізувати, дати знаки розрізнення. Вони мають охороняти поранених у лікарнях, захищати майдани, патрулювати міста і захищати їх від бандитів.

Після цього бандити дуже швидко охолонуть. Вони ідеологічно розкладені, живуть не на зарплату. Їхній гонор швидко випарується - як тільки пролунають постріли. Озброєний Майдан дуже швидко заспокоїть ситуацію.  Це гарантія від крові.

Коли з’являється зброя - всі стають дуже ввічливими. Озброєний Майдан - це мир. Могла б допомогти українська армія. Тільки в Києві 60 тисяч офіцерів з бойовим досвідом. Анатолій Гриценко правий: давно пора озброїтись. Озброєння означає не ескалацію конфлікту, а його умиротворення і перехід до політичних рішень.  Самоорганізація вже пішла.

Більше дивіться тут:

Друзі! Давайте їх не боятися. Який би ефесбешний сценарій не діяв, як би кримінал не був зрощений з владою, - нас більше, ми сильніші, у нас пройшов перший шок від убитих.

Треба мирним чином брати під контроль місцеві адміністрації, проголошувати народне самоврядування, потрохи перебирати владу у свої руки. 

Нас більше і ми обов’язково переможемо. Їх 8 тисяч жалюгідних і дуже нехороших людей, і ще 20-30 груп ефесбешників, які катують і вбивають наш народ. 

Йдеться не про ескалацію протестів, а про те, щоб усе заспокоїти і по-сімейному, кожен на своєму місці розібратися, як нам далі жити і куди рухатись. А цю банду ми арештуємо і дістанемо, де б вона не ховалася. 

Звернення Олексія Арестовича до мешканців Сходу і Півдня України

Гравець: 
Миро Продум
 
Форум Підтримати сайт Довідка