Français translation unavailable for Час аристократії (+аудіо).

Commentaires

Portrait de Леонід Українець

Олександр Титлер, мабуть читав працю Платона "Держава", в якій видатний мислитель стверджує, що після демократії настає тиранія (тобто диктатура). А найкращим ладом Платон вважав такий, коли в державі правлять філософи.

Portrait de Сергій Остапенко

Дякую пане Ігоре! Ну коли ще і цього не почують....

Хай Буде!

Portrait de Володимир Світлий

Статья разом з публікацією про йолопів наполегливо ставить все на свої місця і чітко визначає з ким можна мати справу і на кого не варто витрачати свій час.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Portrait de Анатолій Висота

А як більшість може це почути?

Portrait de Сергій Остапенко

Почують ті, хто має відповідний рівень свідомості. "... Зокрема вже не буде загального виборчого права, за якого голос професора прирівнюється до голосу мешканця психлікарні. Починається гра за новими правилами..." Наявний приклад, це огляд "почувших" це звернення: https://www.ar25.org/article/proshu-pidtrymaty-rozrobku-narodnogo-oglyadacha.html

Хай Буде!

Portrait de Оксана Лутчин

Глибоко проаналізовано суспільні процеси і, що важливо, вказано шлях виходу держави з охлократії. Актуально, треба поширювати.
Мовні рекомендації:
“виступив могильником демократії”- став могильником демократії...
“політичного устрою, виходячи з етимології його назви”. (виділяємо зворот).
“Аристократи здійснюють владу за допомогою переконання особистим прикладом і точного виконання законів” - Аристократи здійснюють владу, переконуючи особистим прикладом і точністю виконання законів
“при демократії з її рівними правами якість управління “- при демократії, коли права всіх рівні, якість управління
тому на перше місце виходять політичне шахрайство і пряме насильство “ - тому перше місце займають політичне шахрайство і пряме насильство
якщо благородна людина не є націоналістом та інтелектуалом, то вона не є аристократом. “ - якщо благородна людина не є націоналістом й інтелектуалом, то вона не аристократ.
Із-зовні” - ззовні.
як по це писав” - одруківка: про
Перехід до охлократії юридично оформила Конституція “ - Перехід до охлократії юридично затвердила Конституція .
“ядро аристократії нового циклу складатимуть “ - ядро аристократії нового циклу становитимуть передусім фахівці.
Хай живе аристократія! Дякую!!!

Творімо разом мову Сенсар!

Portrait de Василь Глод

Нехай ця творча робота дасть добрі плоди. Брахманів Майдану запрошуємо до дії.

Радіймо!

Portrait de Ігор Каганець

Дякую, пані Оксано! Додав завантаження у форматах DOCX і PDF.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Portrait de Лада Світло

Дякую, пане Ігоре!

Гідна МЕТА -творення аристократичного політичного устрою.

Хай буде!!!

Portrait de Анатолій Висота

Друже Сергію, бажаю, щоб цю визначальну статтю ПРОЧИТАЛИ - ПОЧУЛИ хоч більшість із зареєстрованих на НО.

Portrait de Сергій Остапенко

Друже Анатолію, цю статтю прочитають - почують при умові її розповсюдження і поширення нами серед людей і не тільки в соц. мережах.
Таким чином мабуть можемо визначити головну мету сайту НО: "Гуртування людей довгої волі задля головної мети -творення в Україні аристократичного політичного устрою, при якому влада є носієм гідності, націоналізму та інтелектуальністі https://www.ar25.org/article/chas-arystokratiyi.html "?

Хай Буде!

Portrait de Оксана Лутчин

Так, треба поширювати нам і всіма можливими засобами. Як не сьогодні, то завтра спрацює. Діймо!

Творімо разом мову Сенсар!

Portrait de Зоріна Небокрай

Дякую, друже Ігоре! Кілька раз у ваших статтях прозвучав вислів, що готові і тіло віддати за ідею. Так, страху смерті нема. Згадала, як інквізиція радісно спалювала тих, хто своє життя присвятив вченню. Досконалі рятували інших, йшли добровільно на смерть, а за ними добровільно на захотіли жити і інші. Живе тіло просвітлених найцінніше, вони ведуть вперед інших і хай тремтять вороги. Довго житиме той, хто хоче жити в кращому суспільстві. Вчиться сам його будувати для себе, не довіряючи, що хтось це зробить краще за нього. У своїй хаті наводимо порядок самі, а робо-о-оти- то багато. А гуртом, толокою, все зробимо. Довгого життя всім бажаю, щоби все зробити.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Portrait de Петро Підкова

+

Підкуємось браття, знаннями вишніми!

Portrait de Доктор Смалець

Quote:
Зародки демократичного устрою в Україні з’явилися після проголошення незалежності у 1991 році, однак доволі швидко вони були придушені прихильниками охлократії.

Quote:
Нинішній режим став могильником демократії, тому повороту назад уже не буде.

Оскільки справжню демократію в Україні з часів незалежності так і не збудували, то нинішній режим не може бути її "могильником". Скоріше можна говорити про "вкрадену мрію" - дуже, до речі, популярний зараз вислів. Через це пересічний свідомий українець навряд чи здатний сьогодні остаточно позбутися демократичних ілюзій, яких він до цього часу не "спробував на зуб". Риторика активістів Майдану поки що, на жаль, не виходить за рамки стандартних "європейських цінностей" - мовляв, ми хочемо жити в нормальній країні, з нормальними судами і т.п. Ніхто з тих горе-аналітиків, що впродовж одного вечора встигають побувати на двох-трьох телеканалах ще не сформулював жодних креативних ідей щодо майбутнього суспільного устрою країни. На мій погляд, є велика небезпека, що доля знову з нами зле пожартує, і ми, втікаючи від кривавої "керованої демократії" російського зразка, опинимось в знайомому болоті "демократії слабокерованої" часів свинопаса Ющенка.

Враховуючи загальний не надто оптимістичний інформаційний фон вітчизняних ЗМІ та за відсутності конкретного плану дій, вважаю, що такі неординарні статті як ця вкрай необхідно всіляко поширювати серед нашої мислячої молоді, яка зараз гарячково шукає справжній Шлях. Дякую автору!

Portrait de Петро Підкова

Підкуємось браття, знаннями вишніми!

Portrait de Арсен Дубовик

Дякую! Люблю читати у форматі fb2 ))))

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Portrait de Ігор Каганець

Ця стаття 2014 року випередила свій час років на 10. Але тоді ми ще не знали, що таке "тріумф охлократії". Тоді навіть приснитися не могло, що президентом України буде єврейський клоун.

Все, що робиться з власної волі, - добро!