Зображення користувача Миро Продум.
Миро Продум
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Проаналізуйте осьо це!

Треба сказати правду – в Україні є простий народ! Вони не мають високої освіти, і не сягають глибин тих процесів і подій, що відбуваються навколо. У демократіях (владі більшості) від того, кому прості люди віддадуть чи продадуть свій голос, залежить не тільки їхня доля, але й доля інтелектуалів. Саме тому свята простота простих людей, тобто нас з вами, може становити загрозу не тільки для нас, тобто простих людей, але й для інтелектуалів.

Є таке в Німеччині ток-шоу, на якому інтелектуали аналізують все, що їм потрапляє під руку –  висловлювання, вчинки визначних людей, політиків, чиновників і т.д. Одного разу німці півгодини аналізували фразу Ющенка “Я хочу чесно і відверто сказати”. І прийшли до висновку, що такі фрази притаманні лише патологічним брехунам…

На цій передачі люди не виголошують концепції і не критикують програми. Люди аналізують саме людей – їх слова, жести, вчинки, обмовки, заяви. Матеріал для аналізу  -  це уривки із телевізійних виступів, відеозаписи промов, курйози тощо. Висновки – хто ця людина за моральними якостями: чесна, вірна, здатна зрадити, обдурити, відкрита, щось приховує і т.д.

Заявка на створення телевізійного ток-шоу «Проаналізуйте осьо це!»

В студію запрошуються аналітики, психоаналітики, психологи, депутати, письменники, актори, визнані інтелектуали. В секторі для народу сидить простий народ. За законами телевізійних ток шоу в першому ряді садять простий народ в коротких спідницях.

В студії з’являється ведучий.

- Добрий день! Треба сказати правду – в Україні є інтелектуали, а є й прості люди. Ми мусимо визнати, що в Україні вони є – прості люди! Ось вони! (камера показує простих людей). Прості люди не мають високої освіти, не дуже глибоко замислюються над тими процесами і подіями, що відбуваються навколо … Як сказано, здається, в Біблії – вони дивляться і не бачать, слухають і не чують, і не розуміють. Це саме про нас, про простих людей.

Але роль простих людей в демократичному суспільстві надзвичайно важлива – вони вирішують долю держави. Оскільки прості люди складають більшість, вони обирають майбутнє не тільки собі, але й інтелектуалам. Саме тому свята простота простих людей, тобто нас з вами, може становити загрозу не тільки для нас, тобто простих людей, але й для них, інтелектуалів. (камера показує інтелектуалів).

Завдання нашої передачі подолати прірву між нами, людьми простими та ними, людьми розумними, мислячими. Гомо Сапієнс, можна сказати. Саме тому ми запросили їх в цю студію  - як інтелектуалів, так і простих людей. Інтелектуали прийшли сюди безкоштовно, тільки заради слави (камера показує інтелектуалів). Прості люди (камера показує аудиторію) прийшли сюди тому, що ми пообіцяли їм окрім слави ще й фуршет. (Камера показує фуршет, накритий в студії і огороджений червоною стрічкою). Завдання інтелектуалів проаналізувати тих людей, які впливають на наше життя і знаходяться в епіцентрі подій і пояснити нам, простим людям, що все це дійсно означає і що нам робити.

Унікальність нашої програми полягає в тому, що кожен може аналізувати будь-кого, включаючи ведучого. І ми доведемо, що аналіз (тобто, розчленуванняення цілого в думках чи в дійсності) підвладний кожному, і здатність знаходити істину закладена в людину Господом для того, щоб все приховане рано чи пізно відкривалося. І я сподіваюся, що саме тут ви побачите, як народжуються інтелектуали!

Отже, що сьогодні наші асистенти приготували нам для аналізу?

Обрання нового спікера (Береться якась фраза із конференції спікера і аналізується)

Виступ Президента про морди журналістів.

Фраза Януковича про Анну Ахметову.

Відповідь Юлії Тимошенко на запитання про її бізнес.

Виступ нового тренера збірної (аналізується одна-дві фрази). Що це за людина, чи може він перемогти.

Деякі передачі присвячуюються аналізу одного персонажа. Однієї фрази. Однієї обмовки.

Ведучий

-  Люди говорять словами. Але головна інформація передається невербально. Тобто – не словами. Наше завдання зрозуміти, розшифрувати і пояснити простим людям те невербальне послання, яке несуть нам улюбленці слави – ті, кому ми завтра віддамо свої голоси. Ми з вами, прості українські виборці, спробуємо стати інтелектуалами.

За червоними стрічками сидять голодні прості люди, які періодично встряють в процес передачі, вставляючи якісь комічні заготовки. Гумору повинно бути багато. Прості люди можуть розповісти анекдот, або хтось просить слова і говорить.

- Вибачте, але тут у загоні для простих людей дуже смердить, мені здається що це не повага до простих людей.

Помічники ідуть в цей сектор і виводять з нього людину, яка наступила на кізяк. Через пять хвилин він знову повертається в камеру. Ну це мусить бути щось крейзі….

Ведучий постійно звертається до простих людей із проханням прокоментувати виступ інтелектуала:

- Ви зрозуміли, що він сказав? Що саме ви зрозуміли? Ви можете проаналізувати цього інтелектуала. Спробуйте.

Інтелектуали теж постійно аналізують обмовки, репліки один одного.

А тепер – перерва на рекламу.
Ведучий:

- А ось що відбувалося в студії під час рекламної паузи. Давайте це проаналізуємо.

В кінці передачі прості люди аналізують кожного з інтелектуалів. Вони голосують за такими параметрами:

Він говорить правду – Він гонить.
Він корисний для України – Він козел.
Його було цікаво слухати – Він зануда.

Ті хто проголосував, можуть йти їсти.

Останній кадр - щасливі прості люди на фуршеті поїдають канапки. Фуршет від “Козирної карти”. Інтелектуали стоять трохи осторонь, перемовляючись із ведучим і голодними поглядами зиркаючи на щасливих простих людей.

На цій картинці йдуть титри.

Автор ідеї – Ігор Ткаленко, журналіст, письменник, редактор, видавець. т. 0504442081.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Коментарі

Зображення користувача Анатолій Висота.

Ідея гарна. Може варто запропонувати її телеканалу ЗІК?

Зображення користувача Миро Продум.

Це тонкий гумор. Точніше - витончений і безжальний стьоб над йолопами.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Андрій Солтівский.

«Одного разу німці півгодини аналізували фразу Ющенка “Я хочу чесно і відверто сказати”. І прийшли до висновку, що такі фрази притаманні лише патологічним брехунам…»

Треба ж, які йолопи, аж за півгодини до них дійшло!

Живе Слово творить і перемагає

Зображення користувача Андрій Солтівский.

Картинки сподобались.

Живе Слово творить і перемагає

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Цікава ідея, називається - Вчимося весело. Успішна, бо поєднує всіх, щоби сміятися над собою. Корисна для всіх, безумовно.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Юр Цікавий.

Якщо додати до "свободи слова" або "шустер лив" фуршет, буде майже те саме, тільки серед "інтелектуалів" досить брехунів або ж навіть йолупів.
Інтелектуал - не обов'язково мудрий. Мудрий має світогляд, близький до істини, інтелектуал - тільки здатність до опрацювання інформації.