Важливість: 
5
Підтримую розвиток Народного Оглядача та відеоканалу Гартленд!

Радіймо, арії! Хто стежить за Народним Оглядачем, той бачить, як щотижня з’являються нові можливості, сайт стає змістовнішим, а робота з ним приємнішою. Це досягається напруженою роботою, яка вимагає глибокого занурення в тему і повної самовіддачі. Підтримайте нас енергією! Про здійснені перекази повідомляйте мені на sensar[at]meta.ua або приватно через профіль. 

170310-haybude-2.jpg

Хай Буде!
Хай Буде!

Про інвестиції - для зареєстрованих учасників сайту

Для початку даю номери своїх карток у Приватбанку: 

гривні: 4731 1856 1099 7030

долари США: 4731 1856 1101 4421

євро: 4731 1856 1101 4447

На гривневу картку зручно робити перекази з розгалуженої мережі відділень цього банку в Україні: достатньо на терміналі набрати номер картки, переконатися що висвітлилося моє прізвище, вставити у приймач потрібну купюру і натиснути підтвердження. Якщо терміналу немає, то можна робити перекази й через касу. Для користувачів онлайн-банкінгу Приват24 це ще простіше.

Для переказів через  PayPalsensar7@ukr.net  

Ще один спосіб для наших закордонних друзів - Western Union або MoneyGram. Робіть перекази на Igor Kaganets, Kyiv, Ukraine.

Також можна скористатися новою послугою sendmoney.privatbank.ua

Для користувачів EasyPaj, мій гаманець 60127972

Якщо будуть інші варіанти переказів або можете допомогти роботою – пишіть мені приватно через профіль або на sensar[at]meta.ua. Будемо знайомитися, шукати кращі рішення і разом рухатися вперед.

Багато хто з нас готовий докласти серйозних зусиль для поліпшення життя українців. Так почнімо з поліпшення свого інформаційного простору і налагодження змістовного спілкування.

Хай Буде!

Ігор Каганець

Додатково: 

Наші інтереси: 

Рухаємось до самодостатності, знаходимо друзів, робимо цікаві справи!  

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка