Важливість: 
5
Підтримую розвиток Народного Оглядача та Intermarium.TV!

Радіймо, арії! Хто стежить за Народним Оглядачем, той бачить, як щотижня з’являються нові можливості, сайт стає змістовнішим, а робота з ним приємнішою. Це досягається напруженою роботою, яка вимагає глибокого занурення в тему і повної самовіддачі. Підтримайте нас енергією! 

170310-haybude-2.jpg

Хай Буде!
Хай Буде!

Для початку даю номери своїх карток у Приватбанку: 

гривні: 4731 1856 1099 7030

долари США: 4731 1856 1101 4421

євро: 4731 1856 1101 4447

На гривневу картку зручно робити перекази з розгалуженої мережі відділень цього банку в Україні: достатньо на терміналі набрати номер картки, переконатися що висвітлилося моє прізвище, вставити у приймач потрібну купюру і натиснути підтвердження. Якщо терміналу немає, то можна робити перекази й через касу. Для користувачів онлайн-банкінгу Приват24 це ще простіше.

Для переказів через  PayPalsensar7@ukr.net  

Ще один спосіб для наших закордонних друзів - Western Union або MoneyGram. Робіть перекази на Igor Kaganets, Kyiv, Ukraine.

Також можна скористатися новою послугою sendmoney.privatbank.ua

Для користувачів EasyPaj, мій гаманець 60127972

Можна робити автоматичні інвестиції через сайт - в цьому разі кошти підуть на видання наступного паперового випуску журналу Гартленд.

Якщо будуть інші варіанти переказів або можете допомогти роботою – пишіть мені приватно через профіль або на sensar[at]meta.ua. Будемо знайомитися, шукати кращі рішення і разом рухатися вперед.

Багато хто з нас готовий докласти серйозних зусиль для поліпшення життя українців. Так почнімо з поліпшення свого інформаційного простору і налагодження змістовного спілкування.

Хай Буде!

Ігор Каганець

Додатково: 

Наші інтереси: 

Рухаємось до самодостатності, знаходимо друзів, робимо цікаві справи!  

Гравець: 
Ігор Каганець
17144

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка