Зображення користувача Миро Продум.
Миро Продум
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Асоціація чи маніпуляція? Відгуки з Фейсбука про останні події

Спецтема:

Починається колективне осмислення того, що відбувається в Україні. Пропонуємо деякі відгуки з ФБ. Угода про Асоціацію - класичний лохотрон. В Україні поширюється заразна хвороба "Єврофілія". Нам не потрібний СОЮЗ із Росією. Нам не потрібна АСОЦІАЦІЯ із Європою. Нам треба будувати СВІЙ ДІМ.  

 

Цікавий коментар щодо угоди про асоціацію на Фейсбуці дав Петро Єремчук:

"А всі, кому не терпиться, подумайте над такими простими фактами. В угоді жодного слова про безвізовий режим (а його нам обіцяли ще за реадмісію), в угоді жодного слова про вступ! Угода суперечить Закону про внутрішню і зовнішню політику (почитайте ст. 11).

Угода є багатослівною і пустослівною. А суть питань зводиться до кількох самих важливих пунктів. Тому вона навіть неприйнятна за формою, її потрібно переписати. Головні пункти винести на початок. А все інше не може суперечити преамбулі - і тоді Угода вміститься на 10 сторінок!

Бо суть багатослів’я - приховати деякі шкідливі для України пункти.

І останнє, Україна має ставити свої вимоги! Угода має бути обговорена і на референдумі схвалена. А тоді хай підписує - оце і є демократія, а то, що нам хотіли підсунути, - то колоніальне ярмо накинути шахрайським способом!"

Далі автор продовжує: 

"В Україні зявилася заразна хвороба ЄВРОФІЛІЯ. Особливо небезпечна для молоді, може переходити у важкі форми ЛГБ, мультикультуралізму та революційної лихоманки! Хворих на ЄВРОФІЛІЮ активно використовують політики західної орієнтації для досягнення своїх корисливих цілей! Українці, будьте пильні, бережіть свою родину і свою Країну -  їй загрожує ЄВРОФІЛІЯ!"

Розгорнутий коментар до цієї публікації дав Олександр Бердо:

Нашими умами, тим більше умами молодих, управляють через емоції чужинські маніпулятори. "Єврофілія" - одна з форм стану зміненої свідомості. Згоден. Але щоб від’єднатися від Росії потрібен певний полюс притягання.

Нам нав’язали "європу" як РАЙ. НІХТО нас там не чекає для споживання земних благ. Ми потрібні європейським жидам чисто для реалізації їхніх економічних проектів - так же ж як і Росії. І постільки в Україні відсутні духовні поводирі такого рівня, то їхнє місце займають ПСЕВДОповодирі, якими теж маніпулють. Це теперішня 00-позиція. Іще "веселіший" варіант знаходиться нині в качанівській колонінії.

Впевнений, що люди, нездатні думати, навісять мені самі паскудні ярлики. АЛЕ... цілком можливо, що зараз, ЯКБИ Янукович зробив "козью морду" І ПУТІНУ - я б за такого президента голосував би перший.

Нам не потрібний СОЮЗ із Росією. Нам не потрібна АСОЦІАЦІЯ із Європою. Нам треба будувати СВІЙ ДІМ. Повторююся: ВІД БІЛОГО ДО ЧОРНОГО МОРЯ. Українсько-Білорусько-Прибалтійську ДЕРЖАВУ. У цьому світі тоді ми зможемо утриматися.

Сьогоднішні "євроЗАЛЕЖНІ" чи "євроХВОРІ" схожі на незаможного, який говорить "я готовий "приєднатися " до (нехай буде Василя), бо він ікру їсть і на якихось там островах відпочиває". А отому "василеві" воно потрібно? Можливо він альтруїст? Просто ТАК візьме на себе негаразди незаможника, гультяя чи п’яниці? Та ні... забере хату, хоч поганеньку, забере землю і самого ЗАСТАВИТЬ ПАХАТИ. за ЯКІСЬ грошенята. Оце вам ЄВРОПА. Оце вам "єврофілія". Оце вам безмозглість лохторату.

Перед нами розіграно "європейський гамбіт". Ми програємо хоч так, а хоч так, бо нам по суті підсунули на цей раз не два гівна як на виборах, а дві смерті для України. Перша - це гільйотина-Росія. Друга - це отрута-Європа. Ми вибираємо отруту... На кону, для пейсатих гравців, НАША ЗЕМЛЯ, як ресурс і як територія. Як ключ до СВІТОВОГО панування.

Гасло має бути одне "Українцям українську Україну", і боротися треба саме під цим гаслом як проти Російських зазіхань, так і від ЄВРОзазіхань на нашу цілісність, на нашу незалежність, на нашу землю, на наше право бути народом - нацією що називається УКРАЇНЦЯМИ.

Українці всіх країн - єднайтеся!  

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Це не трюк, а політика. Чому брехня? Я відверто кажу що це вимушений крок. Як ми уявляємо співпрацю з Німеччиною яка в ЄС з 25 березня 1957 р.?

Коментарі

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Ви плутаєте різні речі. Угода про асоціацію - це не є членство в Євросоюзі. Її варто використати для того щоб відірватися від Росії, а вже потім можна говорити про власну політичну позицію. Норвегія і Швеція теж Європа, але це їм не заважає проводити власну політику. Ось на них і треба рівнятися. Ми вже воювали зі всіма. 20-ті роки з поляками і москалями, 40-і з німцями і москалями. Фініш відомий. В сучасному світі вижити без союзників нереально.

Зображення користувача Андерс Брейвік.
0
Ще не підтримано

Володимир_Самотий wrote:
Ви плутаєте різні речі. Угода про асоціацію - це не є членство в Євросоюзі. Її варто використати для того щоб відірватися від Росії, а вже потім можна говорити про власну політичну позицію. Норвегія і Швеція теж Європа, але це їм не заважає проводити власну політику. Ось на них і треба рівнятися. Ми вже воювали зі всіма. 20-ті роки з поляками і москалями, 40-і з німцями і москалями. Фініш відомий. В сучасному світі вижити без союзників нереально.

А ви згадайте 1654 рік. Союз з Московією, і що з цього вийшло. А так добре починалося - рівність, одна віра...

А з цією статтею я згоден на всі 100. Але це ще легко сказано.

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Тут йдеться саме про Угоду про Асоціацію. Якщо її підписати, то потім треба й виконувати. Очевидно, що Угода написана не нами і не в наших інтересах.

Згоден, що для відриву від Москви потрібен полюс тяжіння, потужний вектор. Але він має бути спрямованим не на захід, а вгору - до нової і самодостатньої України.

Якщо ж казати, що це такий тимчасовий трюк для переспрямування натовпу, то мені це не подобається. Будь-яка брехня - це від диявола, і вона не дає добрих плодів.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Андрій Солтівский.
0
Ще не підтримано

Ну, як піднятися, коли організм до критичної точки набух своїми паразитами що і виконують вже функцію керівну в етноорганізмі. А ще в обіймах «братана» з перегаром. Хоч би глотнути повітря, віджити. Поки Європа буде курвитися. Це потрібно для простих підприємців, спеціалістів. Процес творення брахманського простору передбачає варну вайшів, а її також треба творити.
Один приклад: Ввезення дешевого старого авто з європи, яким страшать чомусь умнікі, дасть широким масам населення зрівнятися в мобільності з сучасним світом, користуючись дешевим, але в рази якіснішим транспортом, порівняно навіть з новим «отєчественним» . Також швидко розвине мережу привтних СТО, що дасть десятки,сотні тисяч кваліфікованих робочих місць. В подальшому це приведе до побудови в Україні авто європейського, що також підніматиме рівень житя українців. Звичайно, втратять ринок «лади».Так і в інших виробництвах (напр., побутової техніки, предметів ширвжитку.)
Відбудеться прискорене твореня простору малого і середного підприємця на фоні (з тої ж причини) згасання корупціонерів, як класу.
Крок до європи хтось розглядає , як «європоманія», хворобою обзиває,А сам так боїться, щоб його не обізвали…
Текст: «Сьогоднішні "євроЗАЛЕЖНІ" чи "євроХВОРІ" схожі на незаможного, який говорить "я готовий "приєднатися " до (нехай буде Василя), бо він ікру їсть і на якихось там островах відпочиває". А отому "василеві" воно потрібно? Можливо він альтруїст? Просто ТАК візьме на себе негаразди незаможника, гультяя чи п’яниці? Та ні... забере хату, хоч поганеньку, забере землю і самого ЗАСТАВИТЬ ПАХАТИ. за ЯКІСЬ грошенята. Оце вам ЄВРОПА. Оце вам "єврофілія". Оце вам безмозглість лохторату.»
Ще: «Впевнений, що люди, нездатні думати, навісять мені самі паскудні ярлики. АЛЕ... цілком можливо, що зараз, ЯКБИ Янукович зробив "козью морду" І ПУТІНУ - я б за такого президента голосував би перший».
Психіка, поведінка, дії гаранта і команди по- справжньому,як в людей зк. Знаєте, що то зона?
Відгуки з фейсбуку занепадницькі, сумні і не несуть позитиву. Одна думка, що і там нас здурять і обсмажать. Треба нам швидше рухати мештами, а ще закалятися, підійматися.

Живе Слово творить і перемагає

Зображення користувача Андерс Брейвік.
0
Ще не підтримано

Полюс має бути не в Євросоюзі чи в Росії, а в Україні.

Зображення користувача Воїн Світло.
0
Ще не підтримано

Угода, це по суті документ, який передує договору. Договір, має бути написаний з урахуванням цієї Угоди.

Пройти будь-яке випробування - піти на випробування. Це неминуче.

Зображення користувача Воїн Світло.
0
Ще не підтримано

У Запоріжжі 01.12.2013 р. о 12 годині почався мітинг біля будівлі облдержадміністрації. Питання про ЄС практично не піднімалося. Основні питання це відставка: глави обласної адміністрації - Пеклушенко; мера Запоріжжя -Сіна; депутатів усіх рівнів; усього складу уряду України; закриття кордонів України для відвертання втечі злочинного "уряду" усіх рівнів; припинення оплати усіх податків; невихід на работу-забастовка; оголошення безстрокового мітингу біля будівлі облдержадміністрації; початок РЕВОЛЮЦІЇ.
Число мітингуючих склало близько 5000 чоловік. Із складу ПР вийшла депутат міськради, директор комунального підприємства "Преса" Ольга Шевцова (заява через мікрофон до мітингуючих).
Потім мітингуючі пройшли до будівлі мерії і продовжили мітинг біля нього. Заступники керівників МВС майже усіх підрозділів (корінні запорізькі мешканці, оскільки перші керівники - донецькі),що були присутніми, сказали, що ні які накази не змусять їх використати силу проти своїх земляків.

Пройти будь-яке випробування - піти на випробування. Це неминуче.

Зображення користувача Воїн Світло.
0
Ще не підтримано

Пройти будь-яке випробування - піти на випробування. Це неминуче.

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Це не трюк, а політика. Чому брехня? Я відверто кажу що це вимушений крок. Як ми уявляємо співпрацю з Німеччиною яка в ЄС з 25 березня 1957 р.?

Зображення користувача Гендельф Білий.
0
Ще не підтримано

Раджу почитати, що пишуть про євроінтеграцію українці закордоном.

Ми не фантазуємо: ми розраховуємо! Але для того, щоб розраховувати, ми спочатку фантазували.

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

А я би порекомендував читати праці Валерія Синельникова, зокрема це його книгу "Шлях до Багаства" у якій гарно описується психологічний (чи то пак езотеричний) момент того чому наша гривня є слабкою... А взагалі в його книгах точно вже і не пам"ятаю в якій саме конкретно ідеться про те що ми реально заслуговуємо на таку владу яку нині маємо.. Адже де б це було бачино щоби громадяни своєї держави називали свою валюту валютою іншої держави і тим самим енергетично підтримувати саме ту валюту?! О_о Для прикладу в Україні й по нині не дивлячись вже на 22 роки її незалежності і приблизно 17-ти років обігу грошової одиниці під назвою гривня, називають дежравну валюту рублем о_О не всі, але таких і по нині все ще і досі вистачає..
Потім як можна чогось очікувати від своїх обранців які точно по такій же самій шизофренічній причині палять цигарки і вживають алкоголь і є полігамними??
Внаслідок чого ми і спостерігаємо зараз оце шизофренічне підсвідоме колективне яке проявилося на зовні у формі ломки так би мовити роздвоєння особистості..
Яке звичайно що є зумовилене із зовні, а тому і відповідно є наразі підконтрольним тим хто всім цим процесом маніпулює..
Ну звісно що до того часу, доки їм все це ще вдається тримати під контролем. а там вже якщо щось піде не так як їм треба, то тоді і наслідки для них можуть виявитися пагубними)
Але навіть і після завершення усіх тих подій, все одно громадяни залишуться все такими же темними якщо вони і надалі будуть затятими шизофреніками які палять труючи свій організм і не по зрозумілим логіці причинам потім же і йдуть на рєволюцію щоби відстояти свої права.. права за що?? За те щоби мати за що і далі труїти свій організм?? І добровільно собі укорочувати життя? То чи не доцільно би таким рєволюціонерам жодних дій у політичному житті не приймати і тим самим собі сидіти за чарочкою і насолодуватися ілюзіями)
То чи невже здоровий глузд таки так залежить від влади, коли вибір між цілісністю і роздвоєністю особистості залежить в першу чергу виключно перед самою людиною..
П.С."У даному моєму коментарі я цілком усвідомлюю що зараз у Києві є безліч адекватних людей які дійсно стежуть і дбаюють про своє здоров"я та цінують моногамію, а тому все що мною вище було написано абсолютно немає жодного до них відношення"

Зображення користувача Петро Підкова.
0
Ще не підтримано

Щось нагадує останні лозунги ПР типу:
"Будуємо Європу в Україні" ... та т.п.

То ми на чиєму боці, шановні?

Підкуємось браття, знаннями вишніми!

Зображення користувача Воїн Світло.
0
Ще не підтримано

На своєму. Відроджуємо Україну в Україні.

Пройти будь-яке випробування - піти на випробування. Це неминуче.

Зображення користувача Андерс Брейвік.
0
Ще не підтримано

Щойно недавно почув від однієї особи єврнаціональності: "Якщо тобі хочуть зробити добро, зроби павзу, і подумай, в чому тебе хочуть нає...". Це його стиль життя.

Зображення користувача Петро Підкова.
0
Ще не підтримано

+++
100%
Замість відповіді "так" чи "ні", в них є завжди питання - "?"
))))

Підкуємось браття, знаннями вишніми!

Зображення користувача Воїн Світло.
0
Ще не підтримано

Це дісно так було, так є і так буде, без зміни існуючої системи (рос): https://www.facebook.com/photo.php?v=447186245387713

Пройти будь-яке випробування - піти на випробування. Це неминуче.