Спецтема:

Асоціація чи маніпуляція? Відгуки з Фейсбука про останні події

Починається колективне осмислення того, що відбувається в Україні. Пропонуємо деякі відгуки з ФБ. Угода про Асоціацію - класичний лохотрон. В Україні поширюється заразна хвороба "Єврофілія". Нам не потрібний СОЮЗ із Росією. Нам не потрібна АСОЦІАЦІЯ із Європою. Нам треба будувати СВІЙ ДІМ.  

 

Цікавий коментар щодо угоди про асоціацію на Фейсбуці дав Петро Єремчук:

"А всі, кому не терпиться, подумайте над такими простими фактами. В угоді жодного слова про безвізовий режим (а його нам обіцяли ще за реадмісію), в угоді жодного слова про вступ! Угода суперечить Закону про внутрішню і зовнішню політику (почитайте ст. 11).

Угода є багатослівною і пустослівною. А суть питань зводиться до кількох самих важливих пунктів. Тому вона навіть неприйнятна за формою, її потрібно переписати. Головні пункти винести на початок. А все інше не може суперечити преамбулі - і тоді Угода вміститься на 10 сторінок!

Бо суть багатослів’я - приховати деякі шкідливі для України пункти.

І останнє, Україна має ставити свої вимоги! Угода має бути обговорена і на референдумі схвалена. А тоді хай підписує - оце і є демократія, а то, що нам хотіли підсунути, - то колоніальне ярмо накинути шахрайським способом!"

Далі автор продовжує: 

"В Україні зявилася заразна хвороба ЄВРОФІЛІЯ. Особливо небезпечна для молоді, може переходити у важкі форми ЛГБ, мультикультуралізму та революційної лихоманки! Хворих на ЄВРОФІЛІЮ активно використовують політики західної орієнтації для досягнення своїх корисливих цілей! Українці, будьте пильні, бережіть свою родину і свою Країну -  їй загрожує ЄВРОФІЛІЯ!"

Розгорнутий коментар до цієї публікації дав Олександр Бердо:

Нашими умами, тим більше умами молодих, управляють через емоції чужинські маніпулятори. "Єврофілія" - одна з форм стану зміненої свідомості. Згоден. Але щоб від’єднатися від Росії потрібен певний полюс притягання.

Нам нав’язали "європу" як РАЙ. НІХТО нас там не чекає для споживання земних благ. Ми потрібні європейським жидам чисто для реалізації їхніх економічних проектів - так же ж як і Росії. І постільки в Україні відсутні духовні поводирі такого рівня, то їхнє місце займають ПСЕВДОповодирі, якими теж маніпулють. Це теперішня 00-позиція. Іще "веселіший" варіант знаходиться нині в качанівській колонінії.

Впевнений, що люди, нездатні думати, навісять мені самі паскудні ярлики. АЛЕ... цілком можливо, що зараз, ЯКБИ Янукович зробив "козью морду" І ПУТІНУ - я б за такого президента голосував би перший.

Нам не потрібний СОЮЗ із Росією. Нам не потрібна АСОЦІАЦІЯ із Європою. Нам треба будувати СВІЙ ДІМ. Повторююся: ВІД БІЛОГО ДО ЧОРНОГО МОРЯ. Українсько-Білорусько-Прибалтійську ДЕРЖАВУ. У цьому світі тоді ми зможемо утриматися.

Сьогоднішні "євроЗАЛЕЖНІ" чи "євроХВОРІ" схожі на незаможного, який говорить "я готовий "приєднатися " до (нехай буде Василя), бо він ікру їсть і на якихось там островах відпочиває". А отому "василеві" воно потрібно? Можливо він альтруїст? Просто ТАК візьме на себе негаразди незаможника, гультяя чи п’яниці? Та ні... забере хату, хоч поганеньку, забере землю і самого ЗАСТАВИТЬ ПАХАТИ. за ЯКІСЬ грошенята. Оце вам ЄВРОПА. Оце вам "єврофілія". Оце вам безмозглість лохторату.

Перед нами розіграно "європейський гамбіт". Ми програємо хоч так, а хоч так, бо нам по суті підсунули на цей раз не два гівна як на виборах, а дві смерті для України. Перша - це гільйотина-Росія. Друга - це отрута-Європа. Ми вибираємо отруту... На кону, для пейсатих гравців, НАША ЗЕМЛЯ, як ресурс і як територія. Як ключ до СВІТОВОГО панування.

Гасло має бути одне "Українцям українську Україну", і боротися треба саме під цим гаслом як проти Російських зазіхань, так і від ЄВРОзазіхань на нашу цілісність, на нашу незалежність, на нашу землю, на наше право бути народом - нацією що називається УКРАЇНЦЯМИ.

Українці всіх країн - єднайтеся!  

 

Гравець: 
Миро Продум

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка