English translation unavailable for Живе Слово: 25 жовтня 2014 - колективна молитва за Україну! Форма № 26.

Comments

Альберт Саїн's picture

Читати то є добре, але чи допоможе це все унеможливити потрапляння КПУ у ВЗУ???
Я наприклад якщо в разі попадання КПУ у ВЗУ, буду вже виїжджати з цієї держави..
До речі, також хотілося би почути думки хто за яку партію буде голосувати на виборах...))

Фанатизм псує знання!

Доброслав Велесовий's picture

Я думаю, що можете не переживати. КПУ точно не попаде в ВР. А якщо і попаде то через декілька місяців їх заборонять. Хоча судячи з того як багато їхньої реклами на телебаченні, можна припустити, що деякі олігархи далі на них роблять ставку.

Я буду за "Свободу", як і минулого разу. Звичайно, це не ідеальна партія, але враховуючи, що в них немає великих олігархів і, що головне не було тушок, то це вже про щось говорить. Ну і плюс всі ключові рішення для України голосували одноголосно.

Також, думаю, що дуже хороші шанси в "Самопомочі".

Але не треба забувати, що половина будуть від мажоритарки, а там може пройти багато олігархів. Он від мого міста преться ставленик Коломойського. Той самий який недавно набив морду Ляшку в ВР (хоча мені його взагалі не жалко). Катав безплатно всіх по Буковелі, лиш би за нього голосували. І всякі бабки і не дуже далекі люди на таке купляються. В кожного своя гречка :)

Альберт Саїн's picture

Гм.. виставив на головну сторінку. але адмін чомусь по вважав що котлети по міланські є куди цікавішою темою аніж моя запропонована.. О_о
Прошу пана Доброслава та решту писати про свої відгуки на рахунок голосування у спеціальній для цього відведеній темі http://ar25.org/article/za-kogo-golosuvaty-investoram-tg-opytuvannya.html так як тут все ж місце для балачок про Ж.С. замість політики яку я тут був зачепив, так як мені аж ніяк не хочеться звідціля виїжджати=(

Фанатизм псує знання!