Спецтема:

Реальність НС. Випуск 1: «Зерно» (відео)

18 грудня 2013 року Народний Оглядач започаткував серію передач, спрямованих на формування цивілізаційного стартапа – зародку нової цивілізації. Головне завдання полягає у формулюванні ідеології Великого Переходу, яку ми позначаємо терміном Національний Солідаризм. Стартап «Вишня Борія» формується у просторах гармонійних подій – Просторі пригод  і Просторі волі. Спільнота учасників стартапа являє собою варну брахманів.

Аудіозапис передачі, mp3, 33.0 Мб

Істинні знання завжди активні. Як тільки людина їх засвоює, то вони відразу ж починають її перетворювати. Коли кількість таких перетворених людей зростає, то починається суспільне перетворення. Звідси –

Три умови належності до варни брахманів:

1. Долучення до істинних знань.

2. Активне самовдосконалення (персональна реалізація засвоєних знань, рух до стану святості, підняття у Простір гармонійних подій)

3. Підтримка варни брахманів роботою,  грошима та іншими ресурсами (колективна реалізація засвоєних знань). 

Як це зробити практично:

1. Формування і обговорення знань відбувається на сайті SD.ORG.UA.

2. Для участі в обміні досвідом самовдосконалення треба зареєструватися на сайті, створити собі ігрове ім’я та прізвище (напр. Іван Петренко, Гендельф Білий), а також аватар з виразним людським обличчям. Це дає статус гравця, який дозволяє писати власні статті і коментувати статті інших авторів.

3. Для підтримки стартапа треба стати інвестором корпорації брахманів – перерахувати будь-яку суму на розвиток сайту і отримати взамін таку саму кількість ігрової енергії – Галії. Наявність енергії дозволяє гравцям включитися в магічний процес дарування – див. Коли радіє Всесвіт.

 

Творення нового світу - це глобальна інновація, цивілізаційний стартап. На інноваціях спеціалізується варна брахманів. Для перетворення на локомотив суспільного розвитку вона має стати масовою організацією. Про технологію формування варни брахманів розмовляють засновник стартапу "Вишня Борія" Ігор Каганець і засновник газети "Рада Козацька" Віталій Опанащук в передачі "Від пращурів до нащадків" (Київ, 26 жовтня 2013).  

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка