Важливість: 
5
Свідомість, несвідомість, підсвідомість і надсвідомість у гобітів, людей, аріїв та ельфів

Розуміння структури інформаційної системи сапієнсів є обов’язковою умовою успішного переходу від смертної людини до безсмертної боголюдини.  

161230gobityelfy.jpg

Ось такі вони, гобіти :)
Ось такі вони, гобіти :)

Інформаційна система гомо сапієнсів (втілених духовних сутностей) має 4 компоненти:

1. Несвідомість – це базові автоматичні процеси, тобто все те, що людина отримує при народженні. Аналогом є стандартна операційна система нового комп’ютера. Умовно кажучи, це тваринний (біороботичний) складник людини.

Для того, щоб ця «тварина» стала гомо сапієнсом, їй треба завантажити відповідний софт – шляхом виховання дитини в людському соціумі (інакше буде не людина, а «мауглі»). Інсталяція цього софту відбувається у психіку (душу). «По-вертикалі» психіка має свідомість і підсвідомість. «По-горизонталі» також має два складники – емоційно-образний (правопівкульний) і логічний (лівопівкульний).  

2. Свідомість – це оперативна пам’ять, тобто те, що гомо сапієнс контролює (усвідомлює) тут і тепер. Для того, щоб обробляти інформацію, треба завантажити її у свідомість. Наш «процесор» працює тільки зі свідомістю (тобто «оперативною пам’яттю»). Свідомість – це простір, вихоплений світлом ліхтаря з навколишньої пітьми. Вироблення рішень відбувається у свідомості. Вона пізнає, комбінує, конструює, творить, керує. Інформацію для роздумів свідомість бере з підсвідомості, а також (значно рідше) з надсвідомості.

3. Підсвідомість – це довгострокова пам’ять, своєрідний «вінчестер» (жорсткий диск). Звідки він бере інформацію? Частина витісняється зі свідомості, тобто з оперативної пам’яті, а частина записується напряму, в обхід свідомості (неусвідомлено).

Підсвідомість утримує в собі як хаотичну інформацію (інформаційне сміття), так і структуровані шаблони, моделі, зразки, алгоритми, схеми, психічні комплекси. Тут зберігається все те, що називається «життєвим досвідом». У новонародженого ще нема життєвого досвіду, тому його «вінчестер» чистий, а тому наповнюється інформацією надзвичайно інтенсивно. Приблизно 80% усієї інформації людина отримує до 6–7 років.

4. Надсвідомість – це духовна сутність людини. Якщо використовувати комп’ютерні аналогії, то це оператор, який керує комп’ютером. Надсвідомість – це інформація «згори» (з надсистеми), а підсвідомість і несвідомість – «знизу» (від підсистем).  

Кожна з чотирьох рас Міжмор’я по-різному використовує описані інформаційні ресурси.

Гобіти мають маленький «сектор свідомості»,  тому в основному використовують шаблони підсвідомості та автоматичні програми несвідомості. «Бути як усі» – це природний стан для гобіта. Використання власних шаблонів життєвого досвіду і загально прийнятих соціальних норм захищає гобітів від помилок.

Люди поступово розширюють свідомість, і це дає їм можливість потрохи щось конструювати зі зразків, наявних у підсвідомості, а також творити принципово нове за допомогою підказок надсвідомості. На заваді стоять паразитичні програми і деформації, якими нашпигована людська психіка.

В аріїв поле свідомості значно більше, у них потужніший канал надсвідомості, а «на складі» підсвідомості значно менше помилок і сміття. Це тому, що арії пройшли шлях цілеспрямованого очищення підсвідомості за допомогою Живого Слова, зокрема, т. зв. «кармічних форм». В окремих випадках витираються не тільки негативні емоції, пов’язані з негативними подіями, а й сама пам’ять про ці події – див.: Мистецтво забувати.   

Ельфи мають чистими всі 4 компоненти інформаційної системи, що відкриває для них канал спілкування зі своєю божественною сутністю. Це дає їм Віру – «силу пересувати гори».

Отже:

  • тварини мають лише один компонент мислення – несвідомість (автоматичні рефлекси, вроджені й набуті інстинкти);
  • гобіти в основному використовують 2 компоненти мислення – несвідомість і підсвідомість;
  • люди активно «юзають» третій компонент – свідомість,
  • арії (надлюди) додають до активу четвертий компонент – надсвідомість,
  • ельфи мають стабільний доступ до п’ятого компоненту – божественної свідомості.   

– А чи можна вдосконалити автоматичні (несвідомі) процеси – ті, що працюють на рівні фізіології і генетики?

Так, адже в процесі розвитку від людини до ельфа ми змінюємо фізіологію і правильно налаштовуємо наявний генокод – про це у статті: Як закріпитися у Царстві божому.

Розуміння структури інформаційної системи допомагає підтримувати її в гармонійному стані і цілеспрямовано розвивати.

Творимо!    

Арії і ельфи  Шляхетні арії і безсмертні ельфи

Продовження: 

Наші інтереси: 

Пізнаємо себе, творимо новий світ!

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка