Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
1323

Нічний кінотеатр «Живе Слово»: яскраво, доступно, безплатно

Категорія:

Важливість: 
5

Гарне кіно захоплює людину: вона в уяві ототожнює себе з кіногероями і разом з ними переживає дивовижні, неймовірні пригоди. Проте незрівнянно яскравіші відчуття виникають тоді, коли ти не просто спостерігаєш за процесом, а реально дієш в ньому.

У снах ми переживаємо іншу реальність. Відрізнити сон від реальності дуже важко: для цього треба спеціально тренуватися. Після засинання відразу ж потрапляєш в центр подій, які розгортаються швидко і непередбачувано.

Гарний сон з яскравими і приємними подіями залишає після себе радість, він наснажує людину життєвою силою і бажанням діяти ще енергійніше в реальності фізичного світу.

Гарні, яскраві, змістовні, навчальні сни стають доступними завдяки практиці оновлення технологією «Живе Слово».

Найцікавіше починається після початку роботи з так званими «кармічними формами», до яких можна переходити після базового 40-денного курсу відновлення. Особливістю «кармічних снів» є те, що в кожному наступному «сеансі» ти зустрічаєшся з людьми, з якими мав інформаційний контакт. Живими і мертвими. Передусім це родичі, друзі, знайомі, однокласники, співробітники.

Головне завдання таких «кармічних снів» – очищення психіки від негативної інформації, яка неминуче виникає навіть при стосунках з дуже близькими людьми. Нерідко саме цей негатив є першопричиною фізичних і психічних хвороб.

Механізм очищення простий і надзвичайно ефективний: під час сну ти зустрічаєшся з відповідною людиною і переживаєш до неї відчуття величезної, всеохопної, божественної любові. Після таких потужних яскравих емоцій весь колишній негатив розчиняється і сприймається як щось дрібне, несуттєве, кумедне.

Після таких снів зникають образи, а також відчуття вини перед батьками, родичами, знайомими. Людина позбувається страху і тривоги.

Яскраві очищаючі сни поступово роблять наш фізичний світ чистішим і яскравішим. Людина стає бадьорішою і впевненішою в собі, вона оновлюється, оздоровлюється і омолоджується.

Якщо бажаєте відчути оновлюючу силу універсальних форм Живого Слова — почніть зі статті: Початковий 40-денний курс Живого Слова (інструкція, форми 1-4, цифрони, звукони).

Наступним кроком психічної еволюції людини будуть керовані сни – спочатку індивідуальні, а потім і групові. На цю тему є гарний фільм Початок / Inception (2010).


В тему:

Наші інтереси: 

Підвищуємо культуру снобачень!

Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Вишеслава Звенигора.

Шкода, що під цією темою немає коментарів. Хтось може поділитися своїм досвідом таких снів? Зараз мені важко віриться, що уві сні можуть родичі ходити в гості) А мені до кармічних форм ще далеко...