Важливість: 
4
Практична магія, або Кому сприяє Всесвіт

Упродовж тисячоліть багато людей шукали артефакти, які можуть виконувати бажання та посилювати могутність. Та мало кому це вдавалося. Проте сьогодні можна точно сказати, що такі артефакти насправді існують і ми знаємо, як їх використовувати.

Які думки транслюєш у Всесвіт, то і проявиться в твоєму житті - закон Притягання і матеріалізації думок. Здається все просто, але є багато людей, які намагаються так чинити, проте виходить геть інше. Яка причина?

Артефакти: ключ і замок

У процесі матеріалізації бажань працюють 2 складові: ключ і замок. Кожна з них важлива, окремо - це лише пусті запчастини, а вкупі вони дають дієву систему, яка є саме тим артефактом, який посилює нашу могутність.

Механізм замка

Система замка ховається в загадці: ?Які двері даремно намагатись відчинити? Подумайте, хто вгадав - вже має 50% відповіді, до неї згодом повернемось.

Мрії

Ви мріяли в дитинстві стати видатним футболістом, космонавтом чи президентом? Певно, так. Але вийшло інакше. Школярі мріють багато, малюючи себе в бажаній реальності, але їх результат явно говорить проти Закону Притягання

А як щодо страхів?

Якби втілювалися найгірші очікування, ви навряд чи читали б зараз цю статтю.Візьмемо людей з фобіями. Наприклад, людина впевнена, ніби сусіди хочуть отруїти її газом, і вважає дурнями всіх, хто в цьому сумнівається. Посил у Всесвіт однозначний: рано чи пізно мене отруять. Але, що по факту? За фактом такі люди живуть роками і навіть десятиліттями.

У чому ж річ?

Малюючи райдужну картинку, ви даєте підсвідомості сигнал: "Все добре, мета досягнута, радуйся і отримуй задоволення". Мозок не бачить різниці між уявної картинкою і реальною. З його точки зору, нема сенсу виділяти енергію на дії, коли мета вже "досягнута". І це логічно.

Тепер повернемось до наших дверей: в якому випадку зайве намагатися відчинити двері? Коли вони вже відчинені!

В якому випадку марно досягти мети? Коли вона досягнута. Раз ви змогли переконати мозок, що вже маєте бажане, то й на мотивацію сподіватися дарма.

Що говорять вчені про візуалізації моменту успіху

Німецькі професори соціальної психології Хізер Каппес і Габріель Оттінген більше 15 років вивчають вплив позитивних фантазій на поведінку людини. Вони дійшли висновку, що люди, що переживають в уяві момент успіху, мають найнижчі показники в досягненні цілей.

Одного разу випадковим чином вони розділили студентів на чотири групи. Перша візуалізувала момент успіху, друга практикувала страх провалу, третя представляла процес руху до мети, а четверта була контрольною і нічого з цього не робила.

На іспитах найкращий результат показала група, яка представляла процес підготовки: як вони читають, запам'ятовують і готуються. Друге місце взяли студенти, лякали себе можливим провалом. За ними слідувала контрольна група, яка просто готувалася до іспитів.

Гірше за всіх впоралися фантазери успіху. Вони робили все правильно: представляли себе в списку кращих, раділи, відчували запахи, чули звуки і святкували перемогу, але результат був зворотним.

За Законом Притягання позитивні думки повинні були залучити успіх. Але за Законом Роботи Мозку така візуалізація розслабляла тіло і знижувала мотивацію. Вони відчували себе більш млявими і неохоче готувалися до іспитів.

Може, це одиничний випадок?

На жаль, ні. Професори Лянь Фам і Шеллі Тейлор з Університету Каліфорнії в 1997, 1998 і 1999 роках провели той же експеримент зі студентами. Результат був однаковим.

Раніше всіх почали готуватися до іспитів студенти, які представляли процес підготовки. Вони діяли спокійно і впевнено, підготовка давалася їм легше. Вони частіше за інших встигали вчасно і отримували найвищий бал.

Контрольна група, яка не займалася візуалізацією, завжди займала друге місце.

Найгірші результати показали студенти, які представляли радісний момент отримання вищого балу. Вони рідше встигали до терміну, а підготовку до іспитів починали неохоче і пізніше інших.

Їх мозок вірив, що успіх досягнутий і вищий бал вже отримано. Так навіщо напружуватися і мотивуватися?

Які ще дослідження були?

Томас Лангенс і Хайнц-Дітер Шмальт з Вуппертальського Університету Німеччини в ході досліджень дійшли висновку, що позитивна візуалізація особливо шкідливо діє на людей з острахом невдачі.

Візуалізація успіху посилила їх занепокоєння, оскільки в разі провалу різниця між бажаним і реальним буде сприйматися особливо гостро. Вони частіше впадали в депресію, коли щось йшло шкереберть і були менш мотивованими, ніж контрольна група.

Але візуалізація процесу досягнення мети навпаки робила їх більш впевненими. Прокручуючи в голові необхідні дії, вони ставали спокійними, діяли рішуче і вірили, що все вийде.

Габріель Оттінген пішла далі. Вона вивчила вплив візуалізації успіху на процеси в організмі.

Коли людина відчуває позитивні емоції, прикидаючись, ніби мета досягнута, тіло розслабляється, кров'яний тиск знижується і зменшується частота серцебиття. У світі мрій все добре: нікуди не потрібно йти, нічого не потрібно робити.

Учасники експерименту, які уявляли успіх, сказали, що відчувають себе менш енергійними, ніж контрольна група і фізіологічні тести підтвердили їх спостереження.

Робіть висновки.

"Але я досяг мети, переживаючи в уяві момент отримання бажаного!"

Якщо досягли мети, - вітаю! Тому що ви отримали результат не завдяки візуалізації, а всупереч їй.

Ви досягли фінішу з гирями на ногах, вживаючи під час руху заспокійливі препарати. Певно, ви дуже сильна людина. Щиро захоплююся вами!

Є велика різниця між моделюванням кінцевого результату і фантазією, ніби мета досягнута. У першому випадку ви обмірковуєте деталі кінцевого продукту, а в другому заспокоює мозок ілюзією володіння бажаним.

Якщо ви будуєте будинок, вам потрібно подумати, скільки буде поверхів і кімнат, яким буде колір стін, які меблі, де буде стояти. Моделювання кінцевого результату тут важливе.

Але якщо ви уявляєте, що вже маєте будинок, ходите по кімнатах, відчуваєте запах ремонту і радієте, що живете в ньому, то говорите своєму мозку: будинок у мене є, справа зроблена.

Різниця очевидна.

Що ж чинити і як бути?

Отже, позитивна візуалізація працює погано. Якщо хочете легше досягати цілей, необхідний інший підхід: візуалізація процесу і позитивні очікування.

Візуалізувати процес - це представляти себе в моменті вчинення дій, необхідних для досягнення мети, тобто планувати дії. Позитивні очікування - це настройка на думку, що питання вирішаться легко і все вийде. Як саме - подбає Всесвіт.

Розповім про них по черзі.

Якщо представляти (планувати) процес роботи, то мозок вірить, що це відбувається насправді. Активуються нейронні зв'язки, відповідальні за візуалізацію дії. Виробляється звичка діяти, відбувається репетиція і тренування навичок. Процес стає знайомим, впевненість розтане, а мотивація міцніє.

Звучить гарно, так? А тепер про користь позитивних очікувань.

Якщо перед дією налаштовуватися на думку, що все вийде, що ви легко обійдеться перепони, а сам процес буде цікавим і приємним, то мозок в це повірить, а Всесвіт допоможе. Включаться приємні емоції, виникне бажання діяти.

Позитивні очікування за лічені секунди прибирають небажання виконувати роботу, яка потрібна для досягнення мети. Тому вміння налаштовуватися на позитив може стати ключовим фактором вашого успіху.

Чи може візуалізація процесу негативно впливати на мотивацію?

Ні, оскільки ви обходите обман розуму, ніби мета досягнута. Ви створюєте віртуальну репетицію в своїй уяві, яка виробляє звичку діяти.

Ви привчаєте мозок до уявних дій, вони стають зрозумілими і знайомими. Це означає, вам простіше буде зробити перший крок, оскільки візуалізація процесу усунула фактор невідомості і породила стан готовності. Звідси приказка: початок - половина справи.

Це тільки підсилить мотивацію!

Що говорить Добра Новина

В оповіданні про смоківницю і віру, що пересуває гори, є дещо цікаве: "Ісус у відповідь сказав їм: Коли матимете віру й не завагаєтесь, зробите таке не тільки зі смоківницею. Майте віру бога. Істинно кажу вам, що хто скаже цій горі: двигнись і кинься в море, та буде певен цього у своїм серці і віруватиме, що відбувається те, що каже, – буде йому так. Тому й кажу вам: коли молитесь і просите, віруйте, наче все вже отримали, і буде вам".

Які висновки можна звідси взяти:

1. Уривок "Майте віру бога. Істинно кажу вам, що хто скаже цій горі: двигнись і кинься в море, та буде певен цього у своїм серці..." треба розуміти, що треба вірити в хороший результат. Ми вже розібрали, що віра і тверді знання - це одне й те саме. Тобто ми знаємо, що в підсумку матимемо бажане.

2. "віруватиме, що відбувається те, що каже," - означає, що ви уявляєте процес, плануєте досягнення мети в тривалому часі

Зверніть увагу: Добра Новина підтверджує вищесказану думку, в ній відсутні слова про емоційне переживання результату.

Отже із складним механізмом замка ми розібрались.

Друга складова: Замість ключа - універсальна відмичка.

Ця відмичка складається з кількох частин:

1. Щоб сталася певна подія, крім віри і планування-моделювання результату потрібно, щоб простір потребував цієї події. Ми вже знаємо, що є 4 основних простори подій. Гарні події можуть відбуватися тільки в гармонійних просторах. Щоб реалізувати подію, потрібно докласти зусиль, щоб потрапити в гармонійні світи.

Ці слова підтверджує Хрестос в Добрій Новині: «Зайве тривожитись, кажучи: що будемо їсти, що пити і в що одягнемося? Про все те побиваються зовнішні. Шукайте перше Царства божого та правди його, і все те вам додасться» . В Царстві божому здійснюються бажання.

2. Є живий реалізатор-гравець, який запускає механізм реалізації події (формує замок) через ґенерування відповідних слів, думок, вчинків.

3. Є егрегор, тотожний прагненню Простору та інформаційному наповненню реалізатора (змісту думок-слів-вчинків).

4. Є достатній об’єм Часу для реалізації події (тобто достатній сумарний об’єм Світла Реалізатора та Егрегора).

Щоб увійти в егрегор події треба стати подібним йому, тобто треба практикувати світлі думки, слова та вчинки.

Висновки:

Позитивні події можна гармонійно творити тільки у високих просторах подій, маючи достатній об’єм Світла, зґенерований гарними думками, Живим Словом. Гравець має планувати результат і знати, раз він почав справу - то результат вже вирішений, залишилась одна дрібниця - діяти.

Пам’ятайте - артефакт є всередині нас - знайдіть його!

Використані матеріали:

1. Олександр Філатович "Самооздоровлення Живим Словом" книга друга, К.:Фенікс 2014

2. Сайт Івана Пирога.

Наші інтереси: 

В наших силах творити майбутнє.

Гравець: 
Михайло Харачко

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка