Важливість: 
4

Категорія:

Закручування гайок у паралельних просторах подій, або Свідомість править світом

Раніше не наважувався про це розповідати, щоб не подумали, що я «остаточно поїхав». Але зараз уже можна – після того, як ми реально (у три-чотири рази) підвищили швидкодію сайту Народний Оглядач силою колективної молитви 25 жовтня 2016 року.

161028shlang.jpg

Звичайний шланг з металевою гайкою? Не все так просто...
Звичайний шланг з металевою гайкою? Не все так просто...

Позаминулого літа під час ремонту ванної кімнати я тимчасово відключив від водопостачання пральну машину. А коли знову прикрутив до неї заливний шланг і ввімкнув воду, то побачив, що в місці з’єднання пластмасової труби машини і металевої накидної гайки шлангу протікає вода.

Перевірив гумову прокладку, знову закрутив гайку – вода далі протікає. Повторив ще раз – те ж саме.

Тоді вирішив, що треба сильніше закрутити накидну гайку. Для цього взяв розвідний ключ, крутанув – і зірвав пластмасову різьбу.

Це мене дуже засмутило, адже тепер із-за цієї дурниці доведеться самому розкручувати машину або викликати майстра.  

Що робити?

На той час у мене уже був досвід відновлення вінчестера за допомогою Живого Слова (див. відео після 10-ї хвилини). Але ж там тонка енергетика, а тут – звичайна труба.

Проте не все так безнадійно. Я вже знав, що події, які відбуваються з нами, визначаються простором подій, в якому ми перебуваємо. Так, негативні події відбуваються у відповідному просторі. Але якщо піднятися на вищий енергетичний рівень – у паралельний простір вищої якості – то цих негативних подій там може й не бути.

Тоді я подумав, що якщо я зараз піднімуся у вищий простір подій, то там не повинно бути такої негативної події, як зірвана різьба.

Не скажу, що я абсолютно вірив у можливість цієї події. Але точно пам’ятаю, що я її дуже прагнув, адже перспектива убити купу часу на ремонт пральної машини мене абсолютно не радувала.

Як піднятися у простір вищих подій? Найпростіше – за допомогою Світлової допомоги, яка входить до Універсальної форми №6 Живого  Слова. Це надійний, багаторазово перевірений спосіб.

Я двічі прочитав вогняне полотно Світлова допомога, а на третьому його читанні почав закручувати гайку. Причому робив це з усвідомленням, що все відбувається по-новому, так ніби попередньої спроби з зірваною різьбою просто не було. Тобто вона була, але в якомусь іншому – паралельному – світі.  

І що ви думаєте? Гайка якось на диво легко закрутилася, а коли увімкнув воду – жодного протікання вже не було.

Цей дивний випадок підтверджує гіпотезу, що події навколо нас визначаються простором подій, а простір подій визначається станом, в якому ми перебуваємо. Тобто зовнішні події – це прямий наслідок наших внутрішніх подій.

Це яскрава ілюстрація езотеричного принципу «Що всередині – те й назовні». А якщо його поєднати з Арійським вольовим імперативом «Все, що робиться з власної волі – добро» і уявленням про простори подій, то стає ще цікавіше.

Сенс у тому, що не в наших силах змінити Всесвіт. Зате в наших силах змінити себе і опинитися у бажаному просторі подій.

Якщо якась справа забуксувала – піднімись у вищий простір. Там два варіанти – або поставлена мета буде легко досягнута, або з’явиться краща мета.

Це означає, що для пошуку виходу треба рухатися не по горизонталі, а по вертикалі: «Не тривожтесь, кажучи: що будемо їсти, що пити і в що одягнемося? Про все те побиваються зовнішні. Шукайте перше Царства божого та правди його, і все те вам додасться» (Матвій 6.31–33).  

   

       

Наші інтереси: 

Якщо не працюють звичайні методи, то застосовуємо незвичайні. 

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка