Важливість: 
4
Програмування майбутнього і роль частки "не"

Якість життя людини і перебування в певному просторі подій прямо залежить від колообігу її слів і думок. Людина живе так, як мислить. Могутність людини над своєю долею і світами визначає вміння користуватися Словом.

Українська мова - звуковий ключ всесвіту

Українська мова, найдавніша у світі, є тим джерелом з якою беруть початок всі інші мови. Про давність Праукраїнської мови стверджують: англійці Вуллі, Кларк, Піггот, Чайлз, французи Бовле, Ру, американці Велс, Гімбутас, поляки Воланський, М. Красуський, росіяни Чертков, Классен та ін.

Професор Ричард Вілсон у статті «Англійська мова» у Британській енциклопедії пише: «Англійська мова та більшість індоєвропейських мов походять із прамови, що нею розмовляли десь 5000 років тому на території сучасної України».

Англійський учений, філолог та історик професор Л. Ведел у своєму порівняльному «Шумерсько-арійському словнику» доводить велику спорідненість між мовою шумерів і мовою праукраїнців. Те саме доводить американський історик В. Рен-Бойкович у книжці «Колиска культури людства» (Нью-Йорк, 1983).

Англійські дослідники Роберт Макрам, Уїльям Крен і Роберт Макнійл доводять походження англійської мови і всіх індоєвропейських мов з мовного середовища Середньої Наддніпрянщини («The Store of English», 1986 — перше видання).

Цей перелік можна доповнювати дуже довго.

Як програмувати майбутнє

Мова є системою кодового запису Всесвіту, а основними елементами в цьому коді є слова.

Якість життя людини і перебування в певному просторі подій прямо залежить від колообігу слів, думок в її свідомості. Людина живе так, як мислить. Могутність людини над своєю долею і світами визначається вміння користуватись Словом.

В Мові все має своє призначення, та багато її елементів сьогодні використовується хибно. Кожен програміст знає: щоб програмний код надійно працював, все має бути розміщено чітко на своєму місці. Легко здогадатися, що буде, якщо елементи коду розміщувати хаотично. А саме така ситуація відбувається наразі з використанням елементів нашої мови, адже думки і слова кодують наше майбутнє. Хоча вона містить багато конструкцій, де відсутній будь-який зміст. Наприклад сполучення "нехай" - заперечення і ствердження одночасно - в результаті пробуксовує реакція Всесвіту на вжиті слова.

Частка "не" - оберіг підсвідомості.

Більшість програм життєдіяльності людини прописані в підсвідомості, деякі з них закладені як через свідомість так і в обхід неї. Часто в обхід нам намагаються (особливо через засоби масової дезінформації, навчальні заклади) встановити паразитичні програми. Тому вкрай важливо брати самому під контроль цей процес. Тут треба розвивати вміння керувати своїми думками та емоціями. Це доволі непросте завдання, і впоратися з ним допомагає книга "Майстер-ключ".

Цікава ситуація відбувається з часткою "не". Виникає питання: ?для чого її використовувати, якщо є достатньо слів синонімів і антонімів на позначення процесів, явищ, рис і т. ін. На додаток ще й підсвідомість її ігнорує, через відсутність образів та емоцій, закріплених за цією часткою.

Якщо свідомість "фільтрує базар" слів і думок, то підсвідомість справно працює, забезпечуючи нас хорошими результатами і позитивними подіями.

Часто вживаючи без потреби негативні слова, ми тягнемо себе у низькі простори. І тут рятівною стає частка "не". Тому часто замість негативного варто використати слово з часткою не. Показовим прикладом є тривала боротьба за незалежність, у підсумку якої Україна потрапляла під чиюсь залежність. Після такого словоблудства збувається вислів: хотіли як краще, а вийшло навпаки. Значно дієвішим є прагнення самостійності, волі, свободи.

Облудне вживання частки "не" дає вичерпну відповідь чому юдохрістияни століттями ігнорують постулати своїх релігійних заповідей.

1. На підсвідомому рівні.

Вони відвідують свої служби, сповідаються, слухають настанови і... залишаються глухими і сліпими. Адже підсвідомість реагує з точністю до навпаки.

2. На свідомому рівні механізм виконання заповідей вони обходять, бо відсутня чітка мотивація їх виконання. Механізм залякування покараннями і уявним пеклом провалився. Останні дослідження свідчать, що саме так і було задумано, щоб тягнути суспільство в низькі простори подій з метою легкого керування і панування над ним.

На свідомому рівні юдохрістияни не проінформовані, чому треба чинити саме так, а не інакше.

Ось приклад:

1. Юдохрістиянин знає, що вживати ненормативну лексику не можна, бо це назви злих духів, через які він потрапить у пекло, але після сповіді зможе надіятись на індульгенцію прощення.

2. Аріянин знає, що вживання гарних позитивних слів підносить його на вищі простори буття і сприяє реалізації позитивних подій на його життєвому шляху, а негативні слова блокують.

Коли і що вживати

Тут відсутня потреба в правилах, це треба визначати самостійно кожному.

Наприклад, коли треба чітко вказати на негативну рису: якщо політик бреше, то його варто назвати брехуном, бо якщо мовити, що він говорить неправду, то здогадайтесь як масова підсвідомість сприйме цю інформацію без частки "не".

Коли нам зайве на чомусь чітко наголошувати, а свідомості інтуїтивно протестує щодо використання негативних слів і образів, сміливо вживайте позитивні слова з "не".

Висновки

Чистота і точність висловлювань прямо впливає на нашу долю. Для програмування власного майбутнього важливо дбати про чистоту мови і точність застосування слів. Найдієвіша саме українська мова, яка, за твердженням корейського оракула Он Ці, є звуковим ключем всесвіту,

Наші інтереси: 

Прагнеш змінити свою долю - зміни свою мову!

Гравець: 
Михайло Харачко

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка