Важливість: 
2

Категорія:

Три європейських аеропорти змінили напис назви української столиці з Kiev на Kyiv

До того таке рішення ухвалило британське видання The Guardian. Ще три європейських аеропорти долучились до інформаційної кампанії #KyivNotKiev та змінили напис назви української столиці. 

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив президент України Петро Порошенко.

"Дедалі більше міжнародних аеропортів та видань вказують назву Києва відповідно до нашого правопису. Аеропорти ще трьох європейських міст - Лондона, Будапешта і Таллінна, а також британське видання The Guardian - відтепер писатимуть назву столиці України Kyiv, а не Kiev. Надзвичайно приємно читати такі новини. Адже це не просто літери. Це яскравий маркер, що ми йдемо своїм шляхом! ", - написаав він. 

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України закликало іноземні ЗМІ правильно писати назву Києва.

Відомо, що здебільшого іноземні медіа, а також міжнародні аеропорти, назву столиці України пишуть некоректно, а саме - Kiev. Це подібно до звучання слова в російській мові, проте для передачі назви так, як вона звучить українською, варто писати Kyiv. Тож МЗС закликало користувачів Мережі публікувати звернення до іноземних ЗМІ, вказуючи з хештегом їхню назву, і додавати до них хештеги #KyivNotKiev і #CorrectUA. 

Наші інтереси: 

Це потрібно було зробити ще в 90-х. Оце й виходить, що після проголошення Незалежності у 1991 році, ми змарнували багато часу і втратили ціле покоління. Тільки зараз й починається наша справжня, а не іграшкова незалежність.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка