Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 2
  • Переглядів: 2

Що робити після біфуркації

Якщо раніше держави творили юристи, то нині їх творять програмісти. Наше головне завдання – енергійне програмування етномережі Третій Гетьман онлайн. І що швидше, то краще. 

23 березня 2014 року – на весняне рівнодення – в Києві відбувся Футурологічний конгрес, який констатував перебування України у стані біфуркації, тобто історичної розвилки.

Нині, через півроку – на осіннє рівнодення – можемо констатувати, що Україна пройшла точку біфуркації і вийшла на магістральний шлях. Цей історичний відрізок, що може тривати 5–10–20 років, неминуче завершиться заснуванням нової Української держави – нейтральної (без Росії, ЄС і НАТО), у формі глобальної держави-корпорації, озброєної до зубів за Швейцарською моделлю. Ця держава виступить засновником Конфедерації Міжмор’я, первинним ядром якої будуть Україна, Польща і Литва, за негласної підтримки США, Індії, Японії та інших геополітичних союзників. Цей процес перебудови світу завершиться заснуванням планетарної цивілізації вищого рівня і формуванням нової раси. 

Для того, щоб рух у цьому напрямку відбувався весело і з мінімальними втратами, його треба робити правильно. Для цього новий український етнос, що народився після Майдану-2014, треба перетворити на націю. Механізмом такого перетворення є проведення Установчих зборів, які оберуть найвищий орган влади – Національний Собор (НС).  Системою цінностей, навколо яких відбудеться об’єднання, є 25 стратегем НС.

Нова нація формуватиметься знизу вгору – як ієрархічна соціальна етномережа – Третій Гетьманат онлайн. Для цього застосовуємо три ноу-хау.

1. Висування кращих відбувається не шляхом виборності, а через механізм делегування учасниками свого політичного голосу (одна людина – один голос). У будь-який момент цей голос може бути відкликаний і переданий іншому делегату. Завдяки цьому формується динамічна ієрархія, яка швидко реагує на зміну зовнішніх обставин (висуває ситуативних лідерів) і заохочує делегатів до максимально ефективної діяльності (вмикається механізм чесної змагальності).

2. Компетентне делегування відбувається тільки у середовищі персонально знайомих людей. Оскільки людська свідомість не може охопити більше 100–150 знайомств, то висування відбувається у громадах – «сотнях». Далі сотники, взаємодіючи між собою, висувають полковників, полковники – кошових, а кошові обирають гетьмана.  

3. Установчі збори є найвищою владою, проте вони мають один недолік – «розрив легітимності». Річ у тім, що нова держава, заснована Установчими зборами, не відповідає законам старої держави, а це створює ґрунт для внутрішніх конфліктів. Для уникнення «розриву легітимності» обраний Установчими зборами Національний Собор легалізується у вигляді політичної партії, яка діє у правовому полі старої держави. Якщо така партія формує в парламенті конституційну більшість, то нова держава засновується абсолютно легітимним шляхом. Особливістю цієї партії нового типу є те, що вона складається виключно з делегатів, висунених Установчими зборами, і діє на основі 25 стратегем НС.

– Що потрібно для практичної реалізації ієрархічної етномережі ТГ-онлайн?

Потрібна популяризація ідеї перезаснування держави і об’єднання людей в етномережу, а для цього треба мати відповідне програмне забезпечення. Популяризація вже відбувається в робочому порядку. Останнє досягнення – книжка «Арійський Стандарт» (2014), поява якої активізувала продаж попередньої книжки «Пшениця без куколю» (2006). Незабаром будемо ширше використовувати можливості електронної торгівлі, зокрема орієнтуючись на мобільні пристрої.

Тому наше головне завдання – розробка програмного забезпечення, тобто програмування етномережі ТГ-онлайн. Досі ця робота відбувалася повільно через мінімальне фінансування. Ми використовували ресурс часу: довгострокові стратегії дозволяють діяти з мінімальним фінансуванням. Це допустимо на етапі досліджень і пошуків, але в нинішній ситуації, коли є повна ясність того, що треба робити, потрібно діяти швидко і рішуче.

Тому головне питання, яке нам треба вирішити якомога швидше, це повноцінне фінансування розробки. Для цього починаємо підготовку зібрання акціонерів нашого віртуально стартапу Вишня Борія і активізуємо пошук інвесторів.      

Якщо раніше держави творили юристи, то нині їх творять програмісти. Читайте техзавдання на розробку ТГ-онлайн і пояснюючі статті:

Влада – це згода людей виконувати накази
За нинішньої виборчої системи майже всі виборці є некомпетентними
Масові соціальні мережі – це маніпульовані натовпи, майбутнє за ієрархіями
Після біфуркації: вперед і вгору

Долучайтесь до компанії акціонерів нашого стартапу! Для цього треба спочатку зареєструватися на сайті

Після реєстрації треба зробити будь-яку інвестицію (вибрати з переліку потрібну суму інвестиції або ввести іншу):

 


 

 

Виступ Ігора Каганця на нараді ініціативної групи з підготовки першого зібрання акціонерів стартапу Вишня Борія (28 вересня 2014, Київ).

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Для того щоб зробити щось корисне потрібні зусилля, щоденна праця, віра, натхнення, відвага. Часами зміни відбуваються, але ми їх не помічаємо. Завжди йдіть до перемоги. Це важкий шлях, але він вартує того щоб ним йти. Не пробуйте змінити когось, змінюйте себе. Хто хоче змінити світ на краще, хай змінить себе. Не розчаровуйтеся що вас не почули, вода камінь точить. Наберіться терпіння розповідати про наші ідеї, не чують сьогодні - почують завтра. Потрібна інколи критична маса інформації щоб вона матеріалізувалася. Створений міждержавний військовий батальйон Польща-Литва-Україна. Вибачте, але це матеріалізація наших ідей. Нагадаю два правила футурології
1. завжди стається те чого ми хочемо.
2. ми ніколи не знаємо шляхів реалізації наших задумів

Коментарі

Зображення користувача Доброслав Велесовий.
0
Ще не підтримано

Це все дуже класно, але не можу для себе зрозуміти одну річ. Кількість відвідувачів сайту в будні дні більше 2000 людей, а кількість зареєстрованих на сайті за останній місяць - 5 чоловік (якщо вірити інформації на сторінці "Блоги - Гравці"). Звичайно, можливо більшість людей потрапляє сюди з пошуковиків, але думаю що хоча би кілька сотень на день це постійні гості. Чому так мало людей бажає взяти участь у розвитку проекту, або хоча би просто висловити свою думку в коментарях до статей. Звичайно, можна говорити, що нас цікавить тільки еліта, а таких мало, але з такими темпами буде дуже важко створити справжню спільноту, яка реально зможе щось змінити в країні. Правда, мені здається, що ще не використана можливість популяризації проекту в соцмережах, але це мабуть варто робити після того як буде додано функціонал по створенню груп і делегування голосів.

Зображення користувача Леонід Українець.
0
Ще не підтримано

Підкажіть, де переглянути кількість відвідувачів та іншу статистику сайту.

https://t.me/ETEPHET

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Статистика тут: http://www.liveinternet.ru/?sd.org.ua

У поле "адреса" введіть sd.org.ua
Поле "пароль" залишаєте порожнім.
Натискайте Ок
і переглядайте статистику.

Українець каже:
Підкажіть, де переглянути кількість відвідувачів та іншу статистику сайту.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Доброслав Велесовий.
0
Ще не підтримано

Дійсно детальна статистика. Я так і думав що десь 75% це нові відвідувачі кожного дня, які потрапляють з пошукових ресурсів. Треба зробити так, щоб ці відвідувачі потрапивши на сайт, розуміли що це не тільки ще один сервіс новин, а дещо більше. Можливо біля області, де розміщені статті, зробити якийсь великий помітний банер, перейшовши на який можна ознайомитися з ідеєю та цілями проекту.

Зображення користувача Сергій Ждан.
0
Ще не підтримано

Як на мене, ідеї сайту (ті ж стратегеми), крім повного обсягу, доцільно було б подавати і в скороченому, більш простому для розуміння вигляді.

Крім того, варто було б залучати відвідувачів до опитувань з приводу підтримки окремих положень стратегем. Це допомогло б конвертувати кількість у якість.

boanro каже:
Чому так мало людей бажає взяти участь у розвитку проекту, або хоча би просто висловити свою думку в коментарях до статей. .

Все починається з Любові.

Зображення користувача cBіт Розумний.
0
Ще не підтримано

Цілком підтримую пана Доброслава. Люди, які вийшли на рівень "простору волі" не бажають (як правило) стати публічними. Тим, хто просто підтримує ідеї ТГ або йде цим шляхом, не завжди вдається вийти на цей рівень (хоча б у нижню третину). Це я говорю про себе. І я чомусь упевнений, що крім мене такі люди є. Виникає питання, яке добре проілюстроване в карикатурі, де погано вдягнений, неголений безхатченко на вулиці продає книгу "Як стати багатим". Іншими словами - чи мають право люди, які не досягли в житті чогось особливого (але підтримують ідеї НО та ТГ, стараючись вийти в Простір волі), рекламувати ідеї ТГ? Чи не дискредитують вони цим хороші ідеї? Немає реальних прикладів для наслідування. Більшість тих, хто читає НО, можливо сприймають ці ідеї як щось далеке і відірване від реальності. Принаймні, кожного разу, коли я розповідав про сайт, його ідеї, я відчував, що це все звучало трохи фальшиво. Я просто давав інформацію, але на запитання слухачів, чи ця інформація щось змінила в моєму житті, змушений був визнати, що ні.

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Для того щоб зробити щось корисне потрібні зусилля, щоденна праця, віра, натхнення, відвага. Часами зміни відбуваються, але ми їх не помічаємо. Завжди йдіть до перемоги. Це важкий шлях, але він вартує того щоб ним йти. Не пробуйте змінити когось, змінюйте себе. Хто хоче змінити світ на краще, хай змінить себе. Не розчаровуйтеся що вас не почули, вода камінь точить. Наберіться терпіння розповідати про наші ідеї, не чують сьогодні - почують завтра. Потрібна інколи критична маса інформації щоб вона матеріалізувалася. Створений міждержавний військовий батальйон Польща-Литва-Україна. Вибачте, але це матеріалізація наших ідей. Нагадаю два правила футурології
1. завжди стається те чого ми хочемо.
2. ми ніколи не знаємо шляхів реалізації наших задумів

Зображення користувача Оксана Лутчин.
0
Ще не підтримано

Мовні рекомендації:
Одруківка: “констатував перебування Україні у стані” - констатував перебування України у стані...
“зокрема з орієнтацією на мобільні пристрої”. - зокрема орієнтуючись на мобільні пристрої...
“З цією метою починаємо підготовку зібрання акціонерів” - Для цього починаємо підготовку зібрання акціонерів...

Творімо разом мову Сенсар!

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

Новий 2015 рік започаткуємо зібранням акціонерів Третього Гетьманату, після чого робитимемо їх щомісяця. Регулярні збори акціонерів нам потрібні для знайомства однодумців, фахового обговорення стану справ і вироблення політики розвитку нашого стартапу.
--------------------------
Цікаво, і яким чином будуть проходити ці збори?
І на яку дату планується провести перші збори?
І чи будуть вони проводитися в разі форш-мажорних обставин в Україні?

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Десь на Різдво, а може й скоріше, адже події прискорюються. Вже почали підготовку.

Альберт Саїн каже:
Новий 2015 рік започаткуємо зібранням акціонерів Третього Гетьманату, після чого робитимемо їх щомісяця. Регулярні збори акціонерів нам потрібні для знайомства однодумців, фахового обговорення стану справ і вироблення політики розвитку нашого стартапу.
--------------------------
Цікаво, і яким чином будуть проходити ці збори?
І на яку дату планується провести перші збори?
І чи будуть вони проводитися в разі форш-мажорних обставин в Україні?

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

Добре!
В такому разі поясніть мені будь ласка наступне:

Яким чином проводити активну і головне якісну інтернет популяризацію, коли сайт все ще і досі технічно не налагоджений для цього діла?

Для прикладу сьогодні спеціально опублікував 6 статей присв"ячені чорнобривцями сторив спеціальний тег у якому відмітив усі 6 публікацій для того щоби потім його розмістити у групі вКонтакті НО натомість у розділі теги присв"яченому чоронобривцям я там замість 6 публікацій бачу лишень 1. хоча опубліковано 6 із відповним тегом.. О_о

Зображення користувача Доброслав Велесовий.
0
Ще не підтримано

Може просто ще не закешувалось. На цьому сайті кеш дуже довго тримається.

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

Ні це технічна несправність!
Я ще від минулого року і досі чекаю поки всі публікації будуть присутніми у відповідному тегу. Ось вам реальний крилад https://www.ar25.org/varta-prava з ліва наверху ви побачите що активних публікацій є 12, а у самому тезі побачите всього 11.. І так вже рік пройшов з того моменту як та публікація є відсутньою у тезі..
Мені як акціонеру який себе багато у чому фінансово обмежує аби зробити і свою долю вкладу для людей які працюють наприклад прикро буде коли проводитимуть акціонерні збори з все ще і досі до кінця технічно несправного продукта НО..

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Альберте, а якої публікації там не вистачає? Давай посилання - перевіримо.

Альберт Саїн каже:
Ні це технічна несправність!
Я ще від минулого року і досі чекаю поки всі публікації будуть присутніми у відповідному тегу. Ось вам реальний крилад <a href="https://www.ar25.org/varta-prava" rel="nofollow">https://www.ar25.org/varta-prava</a> з ліва наверху ви побачите що активних публікацій є 12, а у самому тезі побачите всього 11.. І так вже рік пройшов з того моменту як та публікація є відсутньою у тезі..
Мені як акціонеру який себе багато у чому фінансово обмежує аби зробити і свою долю вкладу для людей які працюють наприклад прикро буде коли проводитимуть акціонерні збори з все ще і досі до кінця технічно несправного продукта НО..

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

Дякую, я потратив 30 хв. на те щоб знайти ту публікацію..
І якби я про неї пам"ятав то зробив би це за 1-2 хв. но ні вам так стало цікаво що довелося шукати до останнього .
Ось прошу публікація "Онлайн Юридична консультація ВСЬОГО за 100 грн." внизу має тег на Варта Права натомість вже рік пройшов, а вона все ще і досі там не відображена у тегах.. Я розумію що вона якби не надто є змістовною і навіть деякою мірою конкурентною для інших юр. компаній які мають пряме відношення до НО, та проте перепрошую, це якось не надто гарно так..
Крім того це лишень приклад по тому тегу.. а скільки ще таких тег є, то як мінімум за 2 тега я гарантовано ручаюся що такі є..

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Ця стаття розміщена в рекламній рубриці "Світ навколо нас", тому вона не відтворюється у блогах. Це зроблено для того, щоб не засмічувати рекламою стрічку публікацій. Так що це не баг, а фіча.

Альберт Саїн каже:
Дякую, я потратив 30 хв. на те щоб знайти ту публікацію..
І якби я про неї пам"ятав то зробив би це за 1-2 хв. но ні вам так стало цікаво що довелося шукати до останнього .
Ось прошу публікація "<a href="https://www.ar25.org/article/onlayn-yurydychna-konsultaciya-vsogo-za-100... class="bb-url" rel="nofollow">Онлайн Юридична консультація ВСЬОГО за 100 грн.</a>" внизу має тег на <a href="https://www.ar25.org/varta-prava" class="bb-url" rel="nofollow">Варта Права</a> натомість вже рік пройшов, а вона все ще і досі там не відображена у тегах.. Я розумію що вона якби не надто є змістовною і навіть деякою мірою конкурентною для інших юр. компаній які мають пряме відношення до НО, та проте перепрошую, це якось не надто гарно так..
Крім того це лишень приклад по тому тегу.. а скільки ще таких тег є, то як мінімум за 2 тега я гарантовано ручаюся що такі є..

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

То он воно що!
Тепер вже зрозуміло.
А все ж це не надто і розумно якось як на мій погляд.

Зображення користувача Доброслав Велесовий.
0
Ще не підтримано

ну, чесно кажучи, я наприклад теж би не хотів бачити реклами на цьому сайті, принаймні у найвидніших місцях

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

То навіщо її тут тоді так активно публікують?
Та ще й таку що геть суперечить ідеям Переходу-4..
Взагалі не розумію логіки цього всього. =І

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Зрозумієш, коли щомісяця платитимеш за утримання сайту. У нас тільки за сервери щомісяця йде півтори тисячі гривень. А це тільки десята частина від необхідних витрат.

Альберт Саїн каже:
То навіщо її тут тоді так активно публікують?
Та ще й таку що геть суперечить ідеям Переходу-4..
Взагалі не розумію логіки цього всього. =І

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

Миро каже:
Зрозумієш, коли щомісяця платитимеш за утримання сайту. У нас тільки за сервери щомісяця йде півтори тисячі гривень. А це тільки десята частина від необхідних витрат.

Саме тому я ще давно пропонував розмісти хоча десь малесенький банер у куточку який також би нам давав пару грн.
Ну то таке, просто виходить що доходи з реклам є комерційною таємницею перед акціонерами сайту, чи то я знову усе плутаю?(

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Для того і формуємо групу акціонерів, щоб усі витрати і доходи були прозорими.
Поки-що за рекламу маємо в середньому 400-500 гривень на місяць. Будемо збільшувати, але обережно - так, щоб не забруднювати сайт інформаційним сміттям.

Альберт Саїн каже:
Миро сказав:<blockquote class="bb-quote-body">Зрозумієш, коли щомісяця платитимеш за утримання сайту. У нас тільки за сервери щомісяця йде півтори тисячі гривень. А це тільки десята частина від необхідних витрат. </blockquote>

Саме тому я ще давно пропонував розмісти хоча десь малесенький банер у куточку який також би нам давав пару грн.
Ну то таке, просто виходить що доходи з реклам є комерційною таємницею перед акціонерами сайту, чи то я знову усе плутаю?(

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

Дякую!
Зрозуміло!

Зображення користувача Богдан Бень.
0
Ще не підтримано

Для внесення ясності було б добре, якби хтось уточнив таке питання: кошти які інвестор інвестує під виглядом галів мали б іти на розбудову сайту. Але ж якщо гали це фактично віртуальні гроші, за які можна купляти паперовий НО і т. д., то в кінцевому варіанті виходить що всі інвенстиції йдуть на придбання товарів, або "лажать" "в гаманці" інвестора під виглядом авторитету. Як же тоді поповнюється скарбниця сайту?

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Інвестовані гривні після сплати податку йдуть на рахунок Корпорації ТГ, з якого оплачується утримання сайту.

Взамін інвестор отримує гали (ігрові одиниці енергії), які забезпечуються товарами, спрямованими на рекламу нашого проекту (література і символіка). Ці товари оплачуються не з рахунку ТГ, а з інших джерел - благодійних пожертв.

Nordeswarrior каже:
Для внесення ясності було б добре, якби хтось уточнив таке питання: кошти які інвестор інвестує під виглядом галів мали б іти на розбудову сайту. Але ж якщо гали це фактично віртуальні гроші, за які можна купляти паперовий НО і т. д., то в кінцевому варіанті виходить що всі інвенстиції йдуть на придбання товарів, або "лажать" "в гаманці" інвестора під виглядом авторитету. Як же тоді поповнюється скарбниця сайту?

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Ви не забули, що Вибори_2014 уже "на носі"? Наша партія йтиме на ці вибори, щоб злегітимізувати Перехід-4? Чи як?
1)

Цитата:
в нинішній ситуації, коли є повна ясність того, що треба робити, потрібно діяти швидко і рішуче

2)

Цитата:
Для уникнення «розриву легітимності» обраний Установчими зборами Національний Собор легалізується у вигляді політичної партії, яка діє у правовому полі старої держави. Якщо така партія формує в парламенті конституційну більшість, то нова держава засновується абсолютно легітимним шляхом.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

На вибори підемо тоді, коли Національний Собор зросте хоча б до рівня одного коша, тобто об’єднає 10 полків по 1000 делегатів. А зараз не втручаємось у поточну політичну боротьбу - лише спостерігаємо.

Згідно з "космічним годинником", формування нової нації і заснування Української держави відбудеться у 2015 році.

Арсен Дубовик каже:
Ви не забули, що Вибори_2014 уже "на носі"? Наша партія йтиме на ці вибори, щоб злегітимізувати Перехід-4? Чи як?
1)Цитата:<blockquote class="bb-quote-body">в нинішній ситуації, коли є повна ясність того, що треба робити, потрібно діяти швидко і рішуче</blockquote>

2)Цитата:<blockquote class="bb-quote-body">Для уникнення «розриву легітимності» обраний Установчими зборами Національний Собор легалізується у вигляді політичної партії, яка діє у правовому полі старої держави. Якщо така партія формує в парламенті конституційну більшість, то нова держава засновується абсолютно легітимним шляхом.</blockquote>

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Свої голоси на цей раз кому делегуємо? Якому Гриценку/Богомольській? Чи все-таки лише спостерігаємо?

Цитата:
А зараз не втручаємось у поточну політичну боротьбу - лише спостерігаємо.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Можливо, Самопоміч?

Арсен Дубовик каже:
Свої голоси на цей раз кому делегуємо? Якому Гриценку/Богомольській? Чи все-таки <code class="bb-code">лише спостерігаємо</code>?
Цитата:<blockquote class="bb-quote-body">А зараз не втручаємось у поточну політичну боротьбу - лише спостерігаємо.</blockquote>

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Володимир Майборода.
0
Ще не підтримано

Через те, що там Семен Семенченко? Чи ідеї НС підтримують?
Дякую.

Хто шукає - той знаходить, бо: 1. Завжди стається те, чого ми хочемо. 2. Ми ніколи не знаємо шляхів реалізації наших задумів.

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Там зібралися молоді, розумні, активні. Вони можуть посприяти підготовці ґрунту для НС.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Доброслав Велесовий.
0
Ще не підтримано

Я думаю, що йти голосувати треба обов’язково. Хоча би для того, щоб комуністи чи риги-мажоритарники не пройшли. Я на минулих виборах голосував за Свободу, і в принципі не розчарувався в них. Олігархів і, що головне, тушок в них не було. За всі важливі закони для України голосували. Те що, Тягнибок тиснув руку Януковичу, це мабуть не найгірший гріх, який може бути, тим більше завжди треба зважати на ситуацію в якій це відбувалося. За Самопоміч також думав, але для мене проблема в тому, що я не знаю майже нічого про людей, з яких вона складається.

Надіюсь, до наступних виборів, які в нашій країні можуть відбутись коли завгодно :), партія Національного Собору вже буде брати участь, і тоді можна буде не вагатися за кого голосувати.

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

Стосовно компартії, якщо вона раптом знову отримає свій стабільний %, то я тоді почну замислювати про можливість виїзду з цієї держави.. =0

Зображення користувача Анатолій Висота.
0
Ще не підтримано

У 2015 р. постане партія Національний Собор?

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Назва може бути інша. Головна особливість цієї партії нового типу полягатиме в тому, що її ідеологією будуть 25 стратегем НС, а всі її члени будуть делегатами Національного Собору з механізмом негайного відкликання учасниками Установчих зборів - засновниками Української держави.

Анатолій Висота каже:
У 2015 р. постане партія Національний Собор?

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

Давайте уявімо собі таку ситуацію, що всі всіх негайно повідкликають і натомість напрочуд усі в такому ж дусі моментально повисуваються на делегацію і кожен якби ні за кого не буде голосувати аби не віддати свій дорогоцінний голос іншому кандидату аби той його часом не випередив..)))))))))))))))))
Розумію) ляпнув чергову дурничку)) але я за всіма цими явищами вже більше як півроку спостерігаю в одній грі, де мушу визнати що таке діло як авторитаризм + харизма все ж таки діють 100% навіть незалежно від подальших наслідків того "авторитета".
Ну це щось на зразок з останніми През. виборами..
=)))

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Як люди з фантазією ми можемо уявити все що завгодно. В реалі люди поводяться значно відповідальніше, особливо члени нового етносу. Це ми бачимо на прикладі нинішньої самоорганізації українців у боротьбі проти зовнішнього і внутрішнього ворога.

Альберт Саїн каже:
Давайте уявімо собі таку ситуацію, що всі всіх негайно повідкликають і натомість напрочуд усі в такому ж дусі моментально повисуваються на делегацію і кожен якби ні за кого не буде голосувати аби не віддати свій дорогоцінний голос іншому кандидату аби той його часом не випередив..)))))))))))))))))

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

Дай боже і побачимо!
Хай буде!

Зображення користувача cBіт Розумний.
0
Ще не підтримано

Питання - як за чотири роки назбирати необхідну кількість симпатиків та стовідсотково голосуючих за партію НС (чи як вона називатиметься), щоб сформувати більшість (хоча б 250 депутатів) у ВР?

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Якщо створимо ТГ-онлайн, то назбираємо симпатиків за півроку. До речі, деякі аналітики, наприклад Сергій Дацюк, стверджують, що новий парламент протримається не більше року.

сВіт Розумний каже:
Питання - як за чотири роки назбирати необхідну кількість симпатиків та стовідсотково голосуючих за партію НС (чи як вона називатиметься), щоб сформувати більшість (хоча б 250 депутатів) у ВР?

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Явсе Світ.
0
Ще не підтримано

Доволі часто даю посилання на сайт НО по деяким темам на інших сайтах новин:"Цензор", "Українська правда" та інших.Вже не один раз мене заблоковували адміністратори цих сайтів...Тому друзі Ви на правильному шляху і паразитична "влада" Вас боїться...

Вірю в те, що розумію.