Відтепер Україна рухається єдино можливим шляхом. Будь-які спроби зійти з нього жорстко блокуватимуться «несприятливими обставинами», а спроби уповільнення руху неминуче призводитимуть до втрат і страждань.   

140922-magistral.jpg

Повний уперед!
Повний уперед!

Слово «біфуркація» буквально перекладається як «розвилка». У нашому контексті йдеться про дуже короткий період історичної невизначеності, після якого розвиток може піти суттєво відмінними шляхами. Це як стрілочний перевід на залізничній колії: після його проходження напрям руху визначений однозначно і надовго. Єдиний вибір, який залишається для локомотива, це можливість рухатися швидше чи повільніше.

Свою «точку біфуркації» Україна пройшла у першому півріччі 2014 року. Відтепер «український локомотив» рухається єдино можливим шляхом, хоча про це ще мало хто здогадується. Будь-які спроби зійти з цього шляху жорстко блокуватимуться «несприятливими обставинами», а спроби уповільнення руху неминуче призводитимуть до втрат і страждань.   

– Що виступило в ролі стрілки, яка перевела український локомотив на магістральний шлях?

Ключовою подією стало народження нового українського етносу. Такого роду феномени відбуваються в Україні на початку кожного сонячно-місячного циклу, тобто раз на 532 роки: «Шлях подолання кризи захований у нашій історії, в закономірностях пульсуючого розвитку українського геосоціального організму. У 2015 році починається новий 532-річний етнотворчий цикл. Це значить, що незабаром на святій землі України має народитися новий український етнос, нова українська нація, нова українська держава» (Каганець І. В. Арійський Стандарт. — К.: А.С.К., 2004. — С. 63).  

Характерною – і найголовнішою ознакою – появи нового етносу є суттєво інший стереотип поведінки, передусім пасіонарність, по-давньому, «ярість» (сонячність, енергійність, життєспроможність, швидкоростучість). Уже влітку 2014 року сміливість і саможертовність нового етносу охопила понад 10 відсотків українського населення. Це означає, що процес перетворення незворотний. Новий етнос яро пробиває собі дорогу в майбутнє, і вже ніхто не зможе його зупинити. Він вийшов на магістральний шлях і набирає крейсерську швидкість.

– У чому полягає цей шлях?

По-перше, перетворення аморфного етносу на структуровану націю і заснування нею Української держави нового циклу – нейтральної (без Росії, ЄС і НАТО) і озброєної до зубів за Швейцарською моделлю. Серед іншого, це передбачає неминуче очищення суспільства від паразитичних структур і ворожої агентури.

По-друге, це заснування Нової Європи у формі Балто-Чорноморської Співдружності, або Співдружності Міжмор’я. Природним союзником України в цьому проекті є США. 

По-третє, формування планетарної цивілізації вищого рівня. Це передбачає радикальну зміну світогляду, релігії, соціальної організації, технологій, харчування й усього способу життя. Обов’язковою умовою здійснення цього завдання є підняття України у простір позитивних подій.

Що робити?

1. Популяризувати 25 стратегем НС.  

2. Розвивати програмне забезпечення нашого стартапу і розширювати коло його інвесторів.

3. Об’єднувати прихильників заснування нової Української держави у динамічній мережі AR25.ORG – Третій Гетьманат онлайн.  

Продовження: Що робити після біфуркації

Гравець: 
Ігор Каганець

Теги:

 
Форум Підтримати сайт Довідка