У давнину для обранців, що не виправдали довіри, в Україні був простий засіб – «кара на горло». Тобто зрадника довіри просто вбивали, а майно забирали не тільки в нього, а й у родичів. Сучасні технології дозволяють мотивувати обранців гуманніше, проте не менш ефективно.
Коментарі
Однозначно, на сучасні
Однозначно, на сучасні виклики треба відповідати передовими сучасними засобами. Щоб кожний чиновник знав, що як тільки його підтримка опуститься нижче певного рівня, то, як мінімум, він втрачає роботу, а при зловживаннях владою втратить ще й свободу.
Немає релігії понад істину
Можливо, перед тим, як
Можливо, перед тим, як "опускати" гетьмана, сотника і т. і. треба заслухати його (їх) пояснення. Не завжди виходить так, як планується. Гіпотетичний приклад: людина пообіцяла щось купити, і як тільки зібралася це зробити, ціна на товар скакнула вгору (припустімо, через курс долару). А в людини гроші були тільки в такій кількості, скільки цей товар коштував раніше. То хто винен -людина чи обставини? Тобто, перед тим, як понизити керівника, треба заслухати його звіт, можливо, з допомогою поліграфа. Ось така є думка.
"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"
З допомогою інформаційних
З допомогою інформаційних технологій можна так обробити суспільство, що вони оберуть кого завгодно абсолютно "нібито з власної волі". Тому боротьба за засоби впливу на свідомість людей є сьогодні вирішальною, що й продемонстрували останні вибори президента України
ВС
Є певні побоювання охлократії
Є певні побоювання охлократії: скажімо є болючі непопулярні кроки сьогодні для того, що б зробити кидок завтра.
У структурованому суспільстві
У структурованому суспільстві люди розуміють, що відбувається, довіряють своєму виборному керівництву і готові йти на сьогоднішні жертви задля майбутнього.
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
На сайті НО стає помітним все
На сайті НО стає помітним все більша і більша кількість (у порівнянні роком назад) статей про політику...
Якщо хтось іде в політику,то від його рішень буде залежати доля певних людей..Тому давно підтримую ідею про те,щоби кожен шукач великої чи малої булави,проходив прилюдний тест на IQ..В конституції повинен бути вписаний закон про те,що йолуп який не може набрати фіксований поріг балів не може стати державним чиновником і впливати своїми рішеннями на долю держави і людей.Нехай іде здобуває знання,або робить щось інше...Дякую..
Вірю в те, що розумію.
ест на інтелектуальні
Перевірку інтелектуальних здібностей проводитимуть самі виборці, які особисто знають свого обранця.
Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.
Аз готовий пройти прилюдний
Аз готовий пройти прилюдний тест на інтелект.
Українець сказав:Аз готовий
Я також з радістю)
Прошу тест в студію для вже двох готових чернівчан його пройти=))
Та хто ж буде проти його
Та хто ж буде проти його пройти! Але, якщо хочете знати про що буде свідчити те IQ, подивіться д/ф "Планета мавп. Куди поділися розумні діти?"
Володимир Щербина, вчений секретар “Переходу-IV” (з яким ми, за визначенням Альберта Саїна, входимо разом до 2 квадри “БЕТА” (Клуб) Соціону Народного Оглядача) також поділився власним дослідженням.
Ось цитата з його коментаря до праці професора Філіпа Руштона Зими сприяють вашим генам:
"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)