Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець

Війна за майбутнє: що це таке?

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

У широкому сенсі, війна – це рішучі дії, спрямовані на зміну поведінки противника. Найчастіше це війна за ресурси, точніше, за те, щоб противник їх тобі віддав.

Оскільки ресурси – це те, що реально існує тут і тепер, то зазвичай війна – це війна за теперішнє. Різновидом війни за теперішнє є війна за минуле, адже минуле – це також те, що є – у вигляді інформації, знань, артефактів, спогадів, емоцій ...

Оскільки вартість теперішніх ресурсів (гроші, влада, бізнес, територія) для більшості є очевидною, то війна за теперішнє дуже важка, вимагає великої концентрації зусиль, людей, грошей та інших засобів.

Зовсім інша ситуація з війною за майбутнє. Майбутнє – це те, що має бути. Тобто тепер його ще нема. А якщо нема, то навіщо за нього боротися?

Тому творення майбутнього не зустрічає опору: який сенс опиратися тому, чого не існує? Відтак майбутнє можуть успішно творити навіть невеликі групи людей з мінімальними ресурсами.

Війна за майбутнє – це шлях перемоги без боротьби. Точніше, без зовнішньої боротьби, бо вести війну за майбутнє можуть тільки ті, що перемогли у внутрішній боротьбі – з власними лінивством, невіглаством, слабкістю.

Це відбувається приблизно так:

Ви сьогодні творите те, що має бути завтра. Оскільки його ще нема, то воно не цікавить противників, а тому їх у вас нема.

- Але ж вони з’являться завтра, коли майбутнє стане теперішнім?

Фокус у тому, що коли створене вами майбутнє настане, то воно вже не цікавитиме вас – ви в цей час займатиметеся творенням нового майбутнього. Тому вороги не боротимуться з вами: який сенс боротися з тим, кому до них нема справи?

Так от, те що ми робимо на сайті «Народний Оглядач» – це війна за майбутнє. Ми творимо те, чого нема, тому в нас нема ворогів. Ні сьогодні, ні завтра. Ніколи. З чим усіх і вітаю! 

Приклад війни за майбутнє


P.S. Війну за майбутнє спроможні вести тільки Люди довгої волі

Наші інтереси: 

Розвиватися і перемагати. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Творимо!

Наш розвиток у жовтні 2021: теологічна конференція спільноти НО, люди і тварини, оновлення сайту

У жовтні маємо остаточно завершити тему Homo intelis, опублікувати виступи учасників 41 конференції, оновити сайт і продовжити роботу над новою редакцією книги «Пшениця без куколю» (2022).

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Доброслав Велесовий.

Ще одна цікава тема! Дуже подобаються статті пана Каганця, і в змістовному плані, і в способі подачі матеріалу.

Зображення користувача Андерс Фальке.

Логіка й ніби проста, але ми використовуємо багато архетипів, за які колись велися війни.

Миролюбність і озброєність!

Зображення користувача Альберт Саїн.

Ой як же це цікаво одначе вийшло..
Щойно балакав з однією дівчиною які я абсолютне теж саме пропонував їй навіть не прочитавши цю статтю..
А тут нате вам загоджу на гуугл пошукач і замість назви фільма "На межі майбутнього" пробиваю чомусь "Війна за майбутнє"
Опісля чого прочитавши її я був вражений як це воно так завжди все це відбувається тута=))

Зображення користувача Явсе Світ.

"Фокус у тому, що коли створене вами майбутнє настане, то воно вже не цікавитиме вас – ви в цей час займатиметеся творенням нового майбутнього"...Цікаво..Скажіть мені будь-ласка навіщо адекватній людині творити сьогодні те,що завтра буде нецікавим..Бігаючи за майбутнім ми втрачаємо життя..Єдине реальне,що у нас є, це сьогодні,вже,зараз..Минуле пройшло,майбутнє може настане,а може і ні...Війна за майбутнє-це поразка у духовному житті..
Займатися справою,яка люба серцю ,тоді майбутнє і сьогодні стане чудовим..Дякую...

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Миро Продум.

Творення майбутнього - це те, що нас цікавить тут і тепер. Завтра у нас з’являться нові зацікавлення: що вищий рівень, то цікавіше.

Війна за майбутнє - це шлях інновацій і гарантованих перемог без зовнішньої боротьби. Це єдина війна, гідна шляхетної людини. Всі інші форми війни - це наслідок наших помилок, лінивства і короткозорості.

Явсе Світ каже:
Цікаво..Скажіть мені будь-ласка навіщо адекватній людині творити сьогодні те,що завтра буде нецікавим..Бігаючи за майбутнім ми втрачаємо життя..Єдине реальне,що у нас є, це сьогодні,вже,зараз..Минуле пройшло,майбутнє може настане,а може і ні...Війна за майбутнє-це поразка у духовному житті..
Займатися справою,яка люба серцю ,тоді майбутнє і сьогодні стане чудовим..Дякую...

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Анатолій Висота.

Згоден, що: Так от, те що ми робимо на сайті «Народний Оглядач» – це війна за майбутнє. Ми творимо те, чого нема, тому в нас нема ворогів. Ні сьогодні, ні завтра. Ніколи. З чим усіх і вітаю! От питання: якщо ворогів нема, то чому так мало союзників?

Зображення користувача Миро Продум.

На етапі формування стартапу ніколи не буває багато союзників: інноваційні компанії рідко коли мають більше 150 співробітників, найчастіше - це кілька ентузіастів. Багато союзників матимемо тоді, коли зерно стартапу буде сформовано, почне рости і самостійно пробивати собі дорогу.

Анатолій Висота каже:
От питання: якщо ворогів нема, то чому так мало союзників?

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Володимир Майборода.

Союзники добре, але вони сьогодні є, а завтра їх може й не бути, або будуть інші (до слова - до союзників, читав, віднесено і курку, і бджолу, але намагаємось залучити корисну мікрофлору ))) ).
Наскільки я пам'ятаю, НС - це Національний Солідаризм (а не Нова Сокупія-союз) - співпраця лідерів - солідерство. А це, в свою чергу, означає, що не на союзників треба оглядатися, а єднатися націотворчим лідерам нового світу в праці.
Як там говориться? "...Замість стабільності —
Прагнення Руху: - Політ, просування! Без вагання Шляхом Вдосконалення - рухаємось!
(Живе Слово, Субстанція часу)
От питання: якщо ворогів нема, то чому так мало союзників?

Хто шукає - той знаходить, бо: 1. Завжди стається те, чого ми хочемо. 2. Ми ніколи не знаємо шляхів реалізації наших задумів.

Зображення користувача Миро Продум.

НС - це і Нова Сокупія, і Національний Солідаризм, і Національний Собор. Усе це різні аспекти сучасного націотворення.

Володимир Майборода каже:
Наскільки я пам'ятаю, НС - це Національний Солідаризм (а не Нова Сокупія-союз) - співпраця лідерів - солідерство. А це, в свою чергу, означає, що не на союзників треба оглядатися, а єднатися націотворчим лідерам нового світу в праці.
Як там говориться? "...Замість стабільності —
Прагнення Руху: - Політ, просування! Без вагання Шляхом Вдосконалення - рухаємось! (Живе Слово, <a href="https://www.ar25.org/sites/default/files/node/2014/02/24468/formano23-3.... class="bb-url" rel="nofollow">Субстанція часу</a>)<code class="bb-code">От питання: якщо ворогів нема, то чому так мало союзників?</code>

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Альберт Саїн.

Володимир Майборода каже:
А це, в свою чергу, означає, що ...треба .. єднатися націотворчим лідерам нового світу в праці.

Діла кажете!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Гарно як!

Цитата:
"Війна за майбутнє – це шлях перемоги без боротьби."

:) Читаю ще раз про тигра, тварину соціотипу ЕІЕ (у моєму коментарі 15 Вересень, 2014 - 14:44)–
"7) Для тигра важливо здолати жертву з мінімальними втратами для себе. Можливо, він вважає, що справжня перемога має бути легкою? Такої ж думки дотримувався відомий військовий стратег Сунь-Цзи; 8) енергозатратні поєдинки – рідкість для тигрів".
)))

Комп'ютерні ігри для мене є внутрішнім табу, але це інше - реальність НС!
Я думаю, мені буде цікаво пограти в гру, перемогу в якій отримаю без боротьби! Бо боротьба – це енергозатрати ;)
Ну що ж, Ви мене зацікавили, пане Ігорю! Можна й пограти. А внутрішня боротьба з власними лінивством, невіглаством, слабкістю хоч і енергозатратна, але, врешті, й насичує нездоланною енергією – генерує ще більше її.
Клас! Хай буде!

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Альберт Саїн.

Арсен Дубовик каже:
Гарно як!
Ну що ж, Ви мене зацікавили, пане Ігорю! Можна й пограти. А внутрішня боротьба з власними лінивством, невіглаством, слабкістю хоч і енергозатратна, але, врешті, й насичує нездоланною енергією – генерує ще більше її.
Клас! Хай буде!

Завдяки вам можна все ж таки припусти що тотемні тваринки соціотипів не тільки лишень візуально чимось нагадують соціотипи, але ще й деякою мірою навіть і частково характером..
На рахунок ліні то хотів би якось вже для себе розібратися якщо не для когось іншого аби допомогти у цьому плані) А саме, то лінь це енергоЗатрати чи все ж таки режим енергоЕкономії??? Як насправді працює мозок

Зображення користувача Леонід Українець.

Війна за майбутнє - це для тих, в кого є свій шлях.

Зображення користувача Леонід Українець.

Ось так, розповідаючи казки, змагаємось за майбутнє.

Зображення користувача Тур Ярий.

У війні за майбутнє боротьба переходить в гру. А ворогами будуть біороботи, які будуть всіма силами волати: - не чіпайте нас, нам добре.
Дві тисячі років тому відбулися "бойові дії" на фронті духовної війни за майбутнє. Цікаво, що жертвоприношення було добровільним і конче необхідним для активації росту сотвореного зерна. Отож в нашому випадку жертвоприношення теж можливе, або навіть буде конче необхідне, як активація сотвореного зерна (тепло/волога). Що буде приноситися в жертву? Які є думки?

Все тільки починається!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

У зодіака нема тигра. Є лев- Сонце, яке нам послано і стане у підмозі.
Найкраща фраза - " Ми творимо те, чого нема, тому в нас нема ворогів. Ні сьогодні, ні завтра. Ніколи. З чим усіх і вітаю!"
Дякую, чиста правда!
Підтверджую, що ми вже живемо в прийдешньому. А наше сьогоднішнє - це навчитися відключати ментал, бо я вже задумалася над цим. Стає так, що сучасне навколишнє втрачає принадність, бо розум десь далеко і щось творить. Треба мати перемикач, щоб насолоджуватися сьогоднішнім, інакше щось не буде взаємодіяти. Не ментал є Богом, а взаємодія і стосунки між людьми. Тому рано чи пізно прийде ситість від польоту і дружно опустимося на землю, щоби обійняти ближнього.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Леонід Українець.

Так, лев - це сонячний символ.

Зображення користувача Явсе Світ.

Ви праві пані Зоріна,співчуття до ближнього заставляє повертатись....

Вірю в те, що розумію.