Влада – це згода людей виконувати накази (ТГ-онлайн)

У давнину для обранців, що не виправдали довіри, в Україні був простий засіб – «кара на горло». Тобто зрадника довіри просто вбивали, а майно забирали не тільки в нього, а й у родичів. Сучасні технології дозволяють мотивувати обранців гуманніше, проте не менш ефективно.

Як влаштована нинішня система суспільної самоорганізації? Ми на якийсь термін обираємо людину, довіряючи їй свою волю. Якщо обранець не виправдав довіри, ми його можемо переобрати через один, два, п’ять років. В ідеалі можна спробувати його відкликати достроково, проте коли це спрацює, то може бути запізно. Якщо шофер веде машину у прірву, то треба реагувати негайно.

З іншого боку, влада – це згода людей виконувати накази. Якщо ви когось обираєте, то готові добровільно виконувати його накази. Якщо ж обранець не виправдав довіри, то ви вже не бажаєте його слухати. Але ж він залишається вашим «начальником». Така невідповідність створює ґрунт для ненависті, примусу, конфліктів, повстань.  

У давнину для обранців, що не виправдали довіри, в Україні був простий засіб – «кара на горло». Тобто зрадника довіри просто вбивали, а майно забирали не тільки в нього, а й у родичів. Сучасні технології дозволяють мотивувати обранців гуманніше, проте не менш ефективно.

Яким чином?   

Система ТГ-онлайн пропонує не вибори, а ДЕЛЕГУВАННЯ свого політичного голосу з можливістю його НЕГАЙНОГО відкликання. Тобто ви не дозволяєте комусь мати владу над собою, а тільки надаєте довіреній особі право тимчасово розпоряджатися вашим голосом. Можна сказати, даєте його в оренду з правом негайного повернення.

Це різко спрощує систему мотивації делегатів і контролю за ними. Без відрубування голів і конфіскацій.

Уявімо, що учасники Установчих зборів делегували свої голоси різним обранцям. Ті, які повели себе негідно, некомпетентно чи невідповідно до ситуації, можуть негайно залишитися без підтримки. Один невірний крок, і сьогоднішній сотник завтра може прокинутися рядовим учасником і спостерігати, як його сотня вже підтримує грошима та роботою когось кращого, чеснішого, працьовитішого, надійнішого.  

У системі Національного Собору все це буде реалізовано за допомогою соціальної мережі AR25.ORG. Засобом керування буде комп’ютер чи мобільний телефон. Ніяких переобрань раз на 5 років, жодних скандалів, протестів чи майданів: коректування системи влади відбувається негайно кількома натисканнями на «пульті дистанційного управління владою».  

У такий спосіб ми вмикаємо механізм чесної змагальності, усуваємо непродуктивні конфлікти, активуємо потужні і швидкі соціальні ліфти. Талановиті та працьовиті швидко піднімаються вгору, вся вертикальна ієрархія вибудовується і оптимізується на очах.

Це шлях до швидкого, вибухоподібного перетворення аморфного та інертного етносу на динамічну структуровану націю. Націю, спроможну миттєво реагувати на нові виклики часу, адже будь-яка зміна ситуації приводить до негайної появи ситуативних лідерів.

Вміння швидко трансформуватися – це величезна перевага, особливо в нинішню епоху кризи Великого Переходу, коли події прискорюються в десятки і сотні разів.

Сьогодні всі запитують: де Україні взяти ресурси для модернізації? Так оце ж і є головний ресурс. Для того, щоб його задіяти, не потрібні зовнішні кредити чи природні ресурси – досить створити соціальну мережу і погодити між собою правила гри.

Дещо вже є:

Третій Гетьманат онлайн: Етномережа AR25.ORG засновує Українську державу 

За нинішньої виборчої системи майже всі виборці є некомпетентними         

25 стратегем НС

Війна за майбутнє: що це таке?

Книга "Арійський Стандарт" - 2014

Гравець: 
Миро Продум
 
Форум Підтримати сайт Довідка