Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

"Ніякої користі!" Вчені зробили несподіване відкриття про вітаміни

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Вчені провели масштабні дослідження, під час яких прийшли до висновку, що більшість вітамінів має незначний вплив на організм людини.

Члени Асоціації американських кардіологів провели аналіз, за допомогою якого зробили висновок, що вітаміни В, С і D, що містяться в більшості БАДів, практично не приносять користі.

Під час досліджень було доведено, що єдиним джерелом "нормальних" вітамінів, інших корисних речовин і мікроелементів можуть служити лише натуральні продукти, а фармакологічні препарати не чинять на організм майже жодного впливу.

Зокрема, вітаміни A, C і E можна отримати лише вживаючи овочі і фрукти. При цьому вітаміну С особливо "дісталося" від вчених - за заявами медиків, цей вітамін не допомагає швидше одужати в разі застуди.

Джерело

Наші інтереси: 

Всі вітаміни - в овочах та фруктах. Природа про все подбала.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Оксана Колосовська.

Штучні вітамінні добавки - це продукт сучасної хімпромисловості і фармацевтики. Практика показала вже, що це - суцільний лохотрон.

Зображення користувача Володимир Федько.

Цікаво, а як же тепер з численними науковими статтями та дисертаціями, які проповідували корисність цих вітамінів і БАДів?

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!