Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Аптечні вітаміни небезпечні для здоров'я людини – The Guardian

Світ:

Спецтема:

Недавні дослідження показали, що синтетичні вітаміни не настільки корисні для здоров'я, як прийнято вважати. Більше того, вживання деяких з них несе в собі чималу загрозу. Про це пише відоме британське видання The Guardian.

180604vitaminy.jpg

Усі синтетичні вітаміни є небезпечними
Усі синтетичні вітаміни є небезпечними

Різноманітні мультивітамінні комплекси і дієтичні добавки насправді не стільки допомагають організму, скільки чинять йому шкоду, підвищуючи ризик розвитку раку й серцевих хвороб. Такі результати дав експеримент, проведений командою вчених із Колорадського університету.

Наприклад, дослідники з'ясували, що вживання синтетичної фолієвої кислоти з метою зменшення кількості передракових поліпів у товстій кишці дає зворотній ефект — небезпечних утворень стає ще більше.

"Ми не можемо напевне сказати, чому так відбувається на молекулярному рівні, але в нас є докази того, що люди, які вживали дієтичні добавки в більшій кількості, ніж насправді потребував їх організм, починали хворіти на рак", — говорить професор Колорадського університету Тім Баєрс.

Вчений також зауважив, що приймати вітамінні препарати у правильних дозах не настільки небезпечно, проте на користь чекати все рівно марно, адже ніщо не може замінити якісну поживну їжу.

Наші інтереси: 

Найкращі вітаміни - свіжі фрукти і овочі.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники знову в ударі. Кадр з фільму «Хвіст крутить собакою» (Wag the Dog, 1997).

Підготовка до СКК «Вибори-2024»: у Демпартії США знайшли причину затримок зі зброєю для України

Про це 14 квітня 2023 року повідомив Юрій Швець – головний російськомовний рупор Демократичної партії США – на своєму ютуб-каналі, що має 1,28 млн користувачів. Виявляється, що головною причиною,...

Останні записи