Важливість: 
5
Наш розвиток у грудні – проповідь на Intermarium.TV і писання в журналі «Гартленд»: друзі, потрібна підтримка!

Творимо якісний інформаційний продукт, вдосконалюємо телестудію, готуємо матеріали для паперового видання, розвиваємо мережу Інституту Міжмор’я.

171205no-3.jpg

Гарний ранок починається з Народного Оглядача!
Гарний ранок починається з Народного Оглядача!

Найбільшим здобутком листопада 2017 стало те, що нам вдалося побачити загальну класифікацію знань: Ієрархічне впорядкування знань для нового світу: «простір», «час», «дія»

Це відбулося в ході підготовки до видання журналу «Гартленд», перші випуски якого мають дати загальну класифікацію і визначення понять.

Серед іншого, з’ясувалося, що так поширена у світі філософія успіху – це не що інше, як прикладний компонент аріянської філософії. Тобто роботу з самовдосконалення і самоорганізації варто розглядати як аріянську релігійну практику.

Усвідомлення цієї істини надихнуло здійснити на сайті серію надзвичайно корисних публікацій з ідеями й настановами Наполеона Гілла і Браяна Трейсі.

Ще одним важливим здобутком стала систематизація ідеологій і усвідомлення глибинного сенсу націоналізму: Націоналізм, етатизм, лібералізм: виправлення імен, порівняльний аналіз. Цей напрямок досліджень буде розкрито у грудневих публікаціях.

«Писання» (тексти) мають йти в парі з усною «проповіддю» – для цього у нас працює відеоканал Intermarium.TV

У цьому місяці плануємо докупити необхідну освітлювальну техніку і вдосконалити приміщення телестудії.

Триває розробка софту мережі Міжмор’я. Сподіваюсь, до кінця року нарешті отримаємо стабільну версію і почнемо активно наповнювати мережу.   

Новини розробки НО і мережі Міжмор’я: підсумок за листопад, плани на грудень

24 грудня проведемо чергову 30-ту конференцію Інституту Міжмор’я – давайте пропозиції щодо порядку денного.

Продовжуємо серію змістовних публікацій про найголовніше в Україні і світі. При цьому нас найбільше цікавить те, на що ми можемо вплинути, – на свої саморозвиток і самоорганізацію. Відтак у центрі уваги – поліпшення здоров’я, фізичне вдосконалення, розвиток лідерських якостей, ефективне управління. Серед запланованих публікацій – нові настанови Браяна Трейсі і Дональда Трампа.

Шукаємо додаткові інструменти просування нашого світогляду серед потенційних однодумців. Цій справі має допомогти поширення книги «Євангеліє Ісуса Хреста» (2017). Будуть ідеї – пропонуйте тут у коментарях або приватно.   

Описані вище напрямки потребують праці, часу і грошей. Прошу підтримати нашу спільну справу щедрими дарами!

Творимо!

О! Ранкова пошта!

Наші інтереси: 

Творимо продуктивний інформаційний простір - фундамент постіндустріальної цивілізації. 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка