Важливість: 
1
Музика: очищення простору звуком (+відео)

Очищувати звуком можна активно і пасивно. Активно - це коли конкретна особистість чинить вплив на простір, на приклад, читає молитви/ЖС, "продзвонює" двоном всі закутки починаючи з центру і за годинниковою... І пасивно - коли вмикається аудіо-запис і ставиться на зациклення молитва/мантра/текст.

Відео версія статті на ютубі:

Не претендую на "істинність в останній інстанції" і вичерпність. Ця стаття є лаконічною відповіддю на запит.

Треба чітко розрізняти, що є звук, покликаний очистити/витравити небажаних тонких сутностей (перша категорія). І є інша категорія звуку, покликана гармонізувати, привнести гармонію і блага, навіть запросити хороших тонких сутностей (друга категорія). Вмикати другу категорію не пропрацювавши першу - це наповнювати діряве відро молоком. Ми зараз говоримо про першу категорію.

Треба розуміти, що це не "музика для балдєжа". Цей звук не зобов'язаний подобатись, в нього зовсім інша функція. Це звукова санація приміщення в першу чергу, і виправлення його енергетичної і кармічної "кривизни", в другу. Тут хочу застерегти від псевдо-гармонізації простору, коли люди для цих цілей вмикають те, що їм подобаєтсья. Це безглуздо. Люди шукають музику, яка відповідає їх поточним смакам і рівню, яка приносить задоволення їх уму. Така музика не має шляхів очисного впливу. Умиротворена мелодія в перемішку з шумами природи може подобатись і демонічним сутностям. Відповідно, така музика ані простір, ані людей, не очистить, а тільки дасть задоволення. А знаєте, декому і шансон є молитвою. Лаундж/релакс/спірітуал саунд для очищення душі/простору не підходить, і навіть може бути шкідливим. Любителі такого звуку частенько концентруються на задоволенні, і само-поважанні за свої смаки (така собі етична маструбація). В результаті тільки збільшується Его.

Має значення гучність. Чим гучніший звук, тим більше в нього шансів "пробити захисну оболонку" ума. Чим гучніше - тим краще. Але треба мати міру - вам і сусідям звук не повинен заважати.  Відповідно до лікувальної  музики, є зворотнє правило: чим гучніша дегенеративна музика/звуки/шум, тим з більшою силою вона шкодить.

Величезне значення має те, хто говорить/співає. Детальніше про це є у статті про голос, слух і в четвертому шляху "спрацьовування".

Я вбачаю кілька шляхів "спрацьовування":

  1. звукові вібрації самі по собі, як у випадку зі дзвонами, чисто фізична санація ефіру.
  2. чисті і святі мотиви вже самі по собі, як звукова програма, створюють дискомфорт негідникам (во плоті чи без оної, при свідомості чи в "анабіозі"). Далі називатимемо покидьками/негідниками. Їх смак до існування настільки різниться з цими мотивами, що чути їх привидам просто нестерпно.
  3. існують конкретні смислові програми (речення і думки). І навіть якщо негідники їх не розуміють, цей клас впливу діє як удушшя.
  4. є особливий вплив - духовний звук - це може бути просто мова чи запис мови святої людини. Діє в міру наповнення святістю джерела звуку (людини). Не маю компетенції описувати його механізм, не знаю, яким чином діє і практично не можу його оцінювати.

Варто зазначити, що покидьки - невід'ємна частина цього світу, підкоряються і діють за тими ж законами, що й ми. І будь-яких тонких сутностей-підселенців можна сприймати як інструмент Бога, що дає нам чи то благословіння/дар, чи іспит, чи застереження, чи навчання, чи турботу хай навіть у останній формі "вирубити поки не начворили"... ) Іншими словами, усі вони, говорячи юдохристиянською, раби Божі, і виконують, в кінцевому рахунку, Його волю і закон.

Оскільки покидьки зупиняються і рухаються недалечко біля стін (внутрішніх та зовнішніх), і особливо в кутах, то і основні очисні процедури проводять над ними. Але щодо очистки звуком, то її треба робити в центрі. Звук краще проникає скрізь, будучи в центрі, бо звук - це якість першоелементу ефіру, концентрація якого - в центрі будь-якого обмеженого простору. Джерело звуку розміщувати, якщо це технічно зручно, в центрі приміщення/квартири/кімнати. Навіть проходження дзвонами варто почати з дзвоніння, знаходячись в центрі, а потім вже по периметру. Про розмір/границі периметру детальніше описано в Васту (відичній дисципліні/науці про простір), але в нашому випадку такої точності не потрібно.

Треба розуміти, що ми з ними в одному приміщенні не випадково. Чому простір забарахлений енергетичним сміттям - це вже зовсім інша тема. 

Так само окремою темою є очищення іншими 4-ма методами: першоелементами вогню, води, повітря, землі. Звуком - це перший метод, метод очищення через першоелемент ефіру. Оскільки матеріальний світ складаєтсья з цих 5-ти першоелементів, то очистити цей світ можна аналогічно, через будь-який з них. І оскільки ефір - найтонший з них - очищення через ефір - найбільш конструктивне.

Поясню, що означає "очищення через ефір". Синонімом буде "дзвінок через телефон". Щоб здійснити дзвінок, нам треба його провідник, середовище, де ми будемо його робити, канал. Так і тут, маємо 5 шляхів, прошарків, сфер, у яких можемо проводити очищення простору. І через яких можемо очищувати.

Очищувати звуком можна активно і пасивно. Активно - це коли конкретна особистість чинить вплив на простір, на приклад, читає молитви/ЖС, "продзвонює" двоном всі закутки починаючи з центру і за годинниковою... І пасивно - коли вмикається і ставиться на зациклення аудіо-запис/молитва/мантра/текст. Можна ввімкнути взагалі на "24год/365д", або ставити тихенько на ніч; чи на день, голосніше, коли нікого нема дома (менш ефективно).

Ось деякі варіанти пасивного звукового впливу на першому етапі:

Студити – Благослови душе моя Господа...  Це мій основний "інструмент" очищення простору піснею/молитвою.

"Отче наш". Для активного методу, якщо не знайдете святий звук. Читаний з вірою, просто коробить свідомих тонких злих сутностей у приміщенні. Коробить по справжньому. Рекомендую.

"Слава Богу". Для активного методу. Щире багаторазове повторення, з вірою, очищає "шум" з простору - тонких несвідомих сутностей. Можливі сентименти під час повторення, головне щоб вони не переважали.. Молитву "Слава Богу" згадував в поп-начитці "Я бажаю всім щастя". Для вайшнавської традиції, звістно, є "Харе Крішна".

Om Asato Maa Sadgamaya  Бажано не пісенні варіації, а мантрою, або хоча-б з збереженням інтонації/ритму. Це важливо. Для прикладу, ось так приємно, але не ефективно: Mahabharat 2013 OST – Asato ma sadgamaya sloka (вносимо в пошук на ВК/медіасервісах і спрослуховуємо). А ось тут збережена інтонація.

Нрасімха Кавача. Потужний інструмент. Рекомендована для очисних цілей самими Відами. Її радять для очищення і тіла і простору сучасні спеціалісти відичного вчення. Одна з її частин має подібність до православного "спаси і сохрани" (завжди вважав цю фразу маслом масляним)). Виказує знання з Аюрведи, Васту (19, 22, 23 шлоки) та Джйотіш. Може зовсім не сподобатись.) Катастрофічно хворим душею (маючим свідомих підселенців) може навіть стати кепсько.

Гаятрі мантри  Гаятрі більш корисні на другому етапі. Хоча сам мотив/мелодія працює і на перший етап очистки. Для очистки, першого етапу, підійде "Om Bhur Bhuvah Svaha" і Нрасімха Гаятрі.
поп-варіант однієї з гаятрі звучить так: Deva Premal Gayatri (вносим в пошук, слухаєм).

Прихильники буддизму використовують мантру до МахаКали. Махакала - захисна тонка сутність, що володіє потужним древнім егрегором. В самій мантрі оспівують її грізний вигляд (як з історією Нрасімхи) і просять всякого захисту і очистки від злих сил. Також використовується для виганяння тонких сутностей з тіла людини. Звісно, можна ввімкнути і цю мантру, але я такого не робив. Тим більш, щоб отримати "повний пакет послуг" від МахаКали, треба й самому бути підключеним до якогось буддійського егрегору і зробити в нього хоч якийсь вклад. Головне тут розуміти, що Нрасімха - іпостась Всевишнього, згідно вірувань.. А Махакала - просто тонка сутність що береже своїх. Іншими словами, між цими мантрами прірва монотеїзму і атеїзму.

Є й інші рекомендовані мантри, якими я послуговувався 5 років тому, але зараз у мене їх нема, і я навіть забув їх назви.

Аудіо-записи читання Універсальних Форм Живого Слова у виконанні Олександра Філатовича. Це як ідея.) Можна придбати у центрі ЖС, або поросити у тих, хто має. Щодо відтворювання начитки О. Філатовича - це всього-лиш припущення, і сам я особисто на цей варіант зовсім не покладаюсь і не прогнозую відчутних результатів.

Якщо по естетичним/релігійним міркуванням нічого з вищеперечисленого не підходить, можна ввімкнути просто дзвони. Примітка: чистить погано, особливо від свідомих сутностей, бо метод дзвонів - багатогранні натуральні звукові коливання (перший шлях "спрацьовування"), хвилі, і навіть найкращі колонки не зможуть їх відтворити "один в один". В результаті часто сила "випроторювання" є меншою силі, що утримує /"впустила". Тут треба використовувати натуральний, справжній дзвін, хай навіть розміром з горіх, а краще чашку.. Маленький дзвіночок щонайменше здатен "збудити" усіх тонких сутностей в радіусі свого звуку, а далі ви вже їм задасте! ))

Звук, що був "під рукою", сформував в архів і залив на файлообмінник для скачування. Зараз архів недоступний для скачування - якщо вам потрібен цей звук - пишіть особисто - перезал'ю і дам посилання.
Ряд статей "в тему" впливу звуку/музики є в моєму блозі.

 

Наші інтереси: 

Чистота

Гравець: 
Богдан ДуБ
 
Форум Підтримати сайт Довідка