Важливість: 
5
Як провести простий і ефективний обряд освячення простору

Фізичний, психічний і навіть духовний стан людини залежить від стану простору її проживання. Для його поліпшення застосовуємо обряди (ритуали) освячення. Найпростіший – і водночас найефективніший – ритуал може виконати кожна людина за допомогою Живого Слова, води і вогню.

160225-osvyachennya.jpg

Все суще - визначаємо!
Все суще - визначаємо!

Загальний підхід до ритуалів описано у статті: Конструктор ритуалів – релігійних технологій постіндустріальної ери

Для освячення помешкання й усіх, хто в ньому перебуває, робимо такі дії.

1. Впорядковуємо помешкання: прибираємо сміття, миємо підлогу, протираємо пил, видаляємо зайві та непотрібні речі.

2. Ставимо перед собою посудину з водою, запалюємо свічку.

3. Прочитуємо універсальну форму №6 Живого Слова, а ще краще – форму 6+ (з енергосотами). Читати краще стоячи, проходжуючись простором, який освячуємо.

4. Після прочитання окроплюємо водою простір і все, що в ньому перебуває: людей, тварин, рослин, підлогу, стіни, стелю, особливо кутки.

Під час виконання ритуалу відбувається генерування позитивної інформації («світла»), яка витісняє негативну інформацію, гармонізує простір і наповнює його життєдайною енергією здоров’я, бадьорості, щастя. 

При цьому у присутніх можуть відбуватися зміни: прискорення пульсу, підвищення тиску, відчуття тепла та інше – це все прояви позитивної дії ритуалу.

Тривалість ритуалу – до 1 години.

Здійснюємо ритуал, ділимося враженнями! 

Наші інтереси: 

Ми можемо власними силами гармонізовувати наш внутрішній і зовнішній простір. Кожен арієць - священик. Кожна арійка - чарівниця.  

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка