Слух

Лікування через слух - найсильніше, глибоке і дуже тонке лікування, тому результат може бути не відразу помітним, але причина хвороби знищується дуже швидко. Внутрішньо, на тонкому рівні, людина сильно міняється, хоча ззовні зміни відбуваються поступово. ... Всі якості особистості передаються через голос. Голос - це не просто вібрації голосових за’язок. Голос людини іде з серця і характеризує її сутність. Тому по голосу можна дізнатися про людину все. Голос володіє найбільшою інформативною силою.

Витяг з книги Олега Генадійовича Торсунова "Аюрведа - наука про здорове і щасливе життя".
Олег Генадійович Торсунов - один з найшанованіших відичних дослідників нашого часу. На базі відичних знань розробив ряд методик, серед них і повну діагностику здоров’я душі і тіла по голосу (по телефону, аудіо-запису тощо).

Слух - це найтонша структура сприйняття людини. Через слух передається  найбільш творча і найбільш руйнівна сила. Внаслідок цього найсильніше лікування і найсильніше руйнування відбуваються саме через слух. Ось чому потрібно намагатись не слухати погану людину. Через слух інформація проникає в саме серце. Почувши що-небудь погане, ми оскверняємося і зазнаємо страждань. Тільки молитвою людина може захищатись від лихослів'я, грубощів. Вважається, що "дурна мова" стоїть поряд зі смертю. Говорячи дурне, людина ставить себе поруч зі смертю. Це дуже небезпечна річ, яка існує в природі. Але через слух приходить також і саме ефективне лікування. Дієвість впливу через слух підсилюється, якщо звук виходить від чистої особистості. Всі якості особистості передаються через голос. Голос - це не просто вібрації голосових за’язок. Голос людини іде з серця  і характеризує його сутність. Тому по голосу можна дізнатися про людину все. Голос володіє самою великою інформативною силою. В залежності від чистоти людини міняється його голос, ось чому неможливо нічого приховати людині, яка почала говорити. Сила вібрації нашого голосу іде прямо в серце іншій людині, тому вона відразу все про нас взнає.
Чиста людина володіє чистим розумом. Коли вона говорить, її сила проникає в свідомість інших, і відбуваєтсья очищення розуму. Коли людина читає молитву, промовляє святі імена Бога з великою вірою, то сам Бог присутній в цьому імені. При цьому згорає багато гріховних реакцій людини. Вони згорають за лічені секунди. Людина миттєво очищається і отримує знання. Тому існує звичай ходити по святих місцях. Люди хочуть зустрітись зі святою людиною, почути його молитву, очиститись і отримати духовне знання. Це дуже сильне лікування: слухання святих імен Бога, які вимовляє чиста людина. Треба бути вибірковим в слуханні. Вибирати треба серцем, а не інтелектом. Якщо серце не приймає, бачить якийсь бруд, значить слухати не треба. Якщо серце відчуває радість в тому, що чує, значить слухати можна. Але інтелект може при цьому пручатись: включається хибне его. Оскільки лікування через слух -  саме сильне, глибоке і дуже тонке лікування, тому результат може  бути не відразу помітним, але причина хвороби знищується дуже швидко. Внутрішньо, на тонкому рівні, людина сильно міняється, хоча ззовні зміни відбуваються поступово.
...
Зір прямо пов’язаний з інтелектом. Тактильна чуттєвість пов’язана з енергією повітря, а слух пов’язаний з енергією ефіру - найтоншою в цьому матеріальному світі енергією. Існує 5 природних елементів: ефір, повітря, вогонь, вода і земля. З них ефір - це найтонший елемент, повітря - більш грубий, вогонь ще грубший. Інтелект має вогняну природу і пов’язаний із Сонцем і Місяцем. ...

Переклад з російської на українську і виділення: Богдан ДуБ.

 

Сподобалось? Подякуй: ПБанк № картки 5168 7556 1183 5782   Богдан Б.В.
Це допоможе робити такі матеріали частіше і ще якісніше! Деталі

 

Гравець: 
Богдан ДуБ

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка