Лікування музикою. Перший крок

Перший крок в лікуванні музикою - навчитись піднімати загальний тонус. Це дуже легко, і більшість меломанів роблять це підсвідомо. Підняти тонус можна навіть шкідливою музикою, головне щоб вона давала енергетичний сплеск. Отже, поговоримо про "швидку музичну допомогу".

"Хвороба, всяка зараза і запалення не можуть прищепитися, коли тіло холодне, позбавлене слизу і легке, як корок … , то зроби його тоншим, скорочуючи надмірну їжу й уникаючи вогню, породженого вином, звідки всі пороки душі, а з останніх, у свою чергу, — всі хвороби тіла."   Григорій Сковорода


Якщо людина всіляко дбає за всі свої тіла, в тому числі правильно харчується, у неї є всі шанси бути здоровою у всіх відношеннях, "по замовчуванню". Але на здоров’я, як відомо, впливають також наші вчинки, в тому числі вчинки нашої душі, яких в грубоматеріальному просторі не видно.  Для прикладу, про когось світлого дуже погано подумали.) Або відвернули свій внутрішній погляд від чогось важливого, що стукало в двері нашої душі чи ін. душевні дії. За таке також можна отримати розбаланс/блок, і як наслідок - хворобу. Якщо це незначне душевне "непопадання"/викривлення (на грецькій "гріх") - то й розбаланс буде незначним. На приклад, "грип"/"ГРЗ".

Зазвичай, ?коли люди собі таке роблять? Та в любих ситуаціях і цілий рік! :) Але є популярні, сприятливі періоди. Ранньою весною, коли треба очищати тіло і душу (називаєтсья "піст"), і пізньою осенню, коли треба перестати метушитись і бути особливо вдячним, люблячим, даруючим... Привести спілкування з близьким колом людей до гармонії, вирішити усі нерозв’язані питання у відносинах, підвести підсумок року, "закрити бюджет" річного кола. І от коли природа, живучи згідно вселенської енергетики циклу, просто наочно демонструє, що треба робити в кожен період, а люди це нехтують, то та ж природа і енергетичні хвилі починають вже "тупо тикати носом в те, що ми напаскудили" - починаються "сезонні болячки".

Але якщо вже трапилась дрібна скверна, окрім глибокого вирізання причини, яка дала можливість статись скверні, можна підняти зовнішню енергетику музикою. Я впевнений, що музикою можемо лікувати і самі причини, але зараз поговоримо про боротьбу з наслідками. Цікавим є те, що музика, яка вичищає причини, також працює і з наслідками. Виходить така собі градація, де кожен наступний умовний рівень має ті ж підрівні впливу, що й попередній, тільки доданий ще один вид, який власне і визначає наступність.

Візьмем для прикладу падіння ен.тонусу, розбалансування першоелементів в тілі (дош), спазм ен.каналів. Якщо людина не п’є чого не слід, щоб козликом не стати, і не їсть чого не слід, щоб не стати поросятком/бичком, у неї є можливість відчувати/самодіагностувати свій стан. Тут хорошу/споміжну роль відіграє практика "самоспостереження" стоїків. Якщо ви за 3-1 дні взнали, що скоро захворієте (це якщо ви вмієте слухати майбутнє) то треба якнайшвидше братись за виявлення і усунення причин. Робота над душею, дзвони, святі співи...  Якщо ви просто відчули, що енергетичний, а звідси і загальний стан у вас кепський, і що ви можете в любу мить "захворіти" - отримати зовнішні=тілесні прояви болячки, то можемо трішки "підлікувати" кількісні показники душі. Говоримо про найслабше лікування музикою, яке попросту піднімає тонус. Чим глибше в душу буде проникати музика - тим ліпше. Але навіть при "зовнішньому" приміненні можна отримати досить разючі результати.

Для цього, нам потрібна музика, яка буде "шевелити" душу. Музика, яка буде піднімати з глибин пам’ять про здорові стани. Слухаючи яку, душа в наслідок "якоря"/імпринту/самскари буде підтягуватись до відповіднього стану. Музика, під час прослуховування якої захочеться і сумувати і радіти, плакати і сміятись. Це може бути така музика, коли лице посміхається а під горлом комок. Музика, яка бере керування диханням, яка штовхає на лікувальну пранаяму. Пранаяма може не проявитись - залежить від музики яку слухаємо, душевної конституції і її показників "прокачаності"/посилення.

Або ж в найпростішому варіанті - буде просто бадьорити, надавати снаги. Головне - музика має дуже подобатись, щоб при її прослуховуванні душа раділа, а фізіологія викидувала в кров дофамін і інші гормони. Тут, мабуть, неможливо визначити стиль музики чи дати якісь конктерті вказівки - для кожного це буде своя музика.

Краще робити таке лікування на відкритій місцевості, коли ви проглядаєте значну територію, природу. Але ця порада корелюється конфігурацією душі. В любому випадку, це не повинно бути те місце, де ви перебуваєте більшість часу. Тобто, не вдома, якщо нікуди не виходите/виїжджаєте, то хоча-б в тому місці, де ви буваєте найрідше. Теорія підказує, що люди, які по справжньому займаютсья "духовною практикою", можуть робити це на тому "напрактикованому" місці. Якщо хто буде мати досвід - пишіть в коментарі.  Можна, хоча-б, на монітор виводити пейзажі/природу. Це не мають бути океанічні/морські пейзажі, хіба що у вас з ними особливо теплі спогади/відчуття.

Зараз ми говоримо про базовий рівень - підняття зовнішньої, грубої енергії. Тут підбір музики визначаєтсья виключно реакцією загального кругообігу грубої енергії. Тобто, по жилах може потікти і розтоплена смола/метал від Rammstein і квітковий нектар від Enya. В цьому кроці лікування, про який говорим, головне - щоб таки щось потікло, щоб загальний зовнішній ен.фон збільшився, розширився. Це, скажемо, дасть сил організму для тактичного реагування на боляку. Для цього ступеню лікування, по суті, важливо не те, яка грає музика, а те, що на поверхні душі відбуваєтсья рух/сплеск. При глибшому лікуванні, в залежності від внутрішньої причини болячки, варто використовувати відповідну музику: комусь буде облегшувати болячку максимально заспокійлива музика, комусь підійде "екшн" (це слово не переводиться на українську без лексико-зміни), комусь треба трішки духовних співів і т.д.. При ще глибшому лікуванні можна "приписати" конкретну мелодію - буде лікувати конкретне питання душі. В древності для цього були мантри, а сучасній людині залишаєтсья вибирати собі щось з смітника під назвою "сучасне мистецтво". Лікування музикою поглиблюєтсья, в міру розуміння істинної причини болячки. Тобто, в міру глибини бачення (трішки про види бачення чит. тут).

Якусь мелодію/пісню захочеться прослухати кілька разів - значить, так і треба. Деякої буде достатньо половинки - при бажанні відтворюємо іншу. Це для випадку "зовнішнього", базового, загально-енергетичного методу. Музика може бути сама різноманітна. Для різних людей вона може бути "протилежною". Музика має "пробирати". Це потрібно і для ще одного "пункту" - коли людина занурюється в музику, вона відходить від свого, часто хворобливого, стану свідомості. І в тому випадку, коли людина хворіє, їй ще актуальніше слухати хороших пісень.

Слухаємо, "переживаємо"=проживаємо її. Зо пів години. Все. Лікувальний сеанс закінчений. Результат - у вас збільшений і розширений ен.фон, симптоми хвороби на якийсь час всчухають. Якщо якісно провести кілька таких сеансів - хвороба "душиться", організму легше прибрати наслідки від болячки - регенерувати тканини, вивести шлаки і т.д. Тепер ми знаємо, як можна приємно допомогти собі в неприємному стані.) Можна для ще більшого комфорту пити щось гаряче, але не чай/каву/алкоголь/квас/хімію/молоко! А що ж тоді пити?! :) А воду гарячу попити "слабо"? Дуже навіть варто.) "Будь оригінальним!".) Або відвар трав чи спецій. Настій солоду. При "грипі"/"ГРЗ" краще спеції що збільшують внутрішній вогонь і є антисептиками:  куркума, імбир, кардамон, перці, крім білого... хоча й тут є кореляція музикою... Або можна випити компот з сушки чи варення. Або відвар трав чи гілочок. В лісі взагалі питання з чого робити чай відпадає – навколо стільки всього ароматного, смачного і корисного! Чай виходить просто розкішний. Чи гарячу рідину з супу/борщу, якщо більш анічогісінько під рукою нема. А саму воду пити "релігія не дозволяє".) Та будь-що гаряче, окрім кави/чаю/алко/хімії/молока. Щодо молока - воно може або підсилювати або послаблювати дію музики. Тому для перших разів саме цього кроку "музичної терапії" молокопродукти краще взагалі усунути, поки не з’явиться розуміння методу.

Написати про цей найлегший метод лікування наштовхнула недавня поїздка в село. Був такий музичний сеанс десь 15хв., під час зборів в місто. Енергія пішла (в даному випадку - з тонкіших прошарків вилилась на зовнішній), симтоми зникли. По дорозі в місто заїхали в одне господарство за молокопродуктами і яйцями. Там собака завжди кидаєтсья (на прив’язі) на всіх гостей. Але цього разу, коли, ідучи до дверей хати, наблизився до неї десь на 7-8 метрів, заткнулась і швидко заховалась в буду, тільки носа і очі з буди було видно, "і тишина..."). Вперше побачив таку поведінку тої собаки. Всі посміялись, що злякалась. Не знаю чому - поганого їй ніхто не бажав. Пізніше, коли вийшов з оселі, вона мовчки лежала на подвір’ї, пройшов повз неї (за метр), то вона така розслаблена і мовчазна лежала.. також - це вперше. Далі по дорозі мав сили донести до людей те, чого вони не дуже хотіли розуміти. Мудрість такого вчинку можна поставити під сумнів, але в світлі результатів аудіо-сеансу - сил прибавилось. Приїхавши, взявся за непросту задачу і вирішив її, яку "відклав на колись" спеціаліст. Ще за день до того я б з цим мабудь не справився-б. На наступний день - не спеціально влив ще достатньо музики, загальний фон поправився, під вечір прояви майже зникли.

Приємного музичного лікування і дофаміну вам!

 

Сподобалось? Подякувати: ПБанк № картки 5168 7556 1183 5782   Богдан Б.В.
Це допоможе робити такі матеріали частіше і ще якісніше! Деталі

 

Гравець: 
Богдан ДуБ

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка