Світовий досвід успішних проектів дозволив сформулювати деякі принципи, які ведуть до перемоги. Їх фундаментом є положення про те, що для вирощення будь-якого організму (рослина, тварина, народ, раса) треба мати зерно, зародок, сім’я.

141205-mriya.jpg

Мрій! Дій! Радій!
Мрій! Дій! Радій!

Для зерна не має значення розмір, тобто кількісні характеристики. Головне – якість. Якщо зерно внутрішньо якісне, то воно життєспроможне і володіє величезною силою. Проростаюче зерно саме пробиває собі шлях і саме знаходить ресурси, потрібні для розвитку.

Це чудова новина для творців соціальних проектів, адже дає шанс навіть невеликим групам з дуже обмеженими ресурсами. Виявляється, що для творення дуже великих, гігантських, глобальних систем достатньо створити щось дуже маленьке, але зробити це дуже якісно.

В Євангелії це фундаментальне положення описане у притчі про гірчичне зерно: «Царство Боже подібне до зерна гірчиці, що його взяв чоловік і посіяв на своїм полі. Воно, щоправда, коли сіється у землю, то найменше від усякого насіння, що на землі; але як посіяне зійде і виросте, стає найбільшим з усієї городини, і навіть стає деревом, і пускає таке велике віття, що птаство небесне гніздиться на його гілках і може сховатися в його тіні».

У світі інформаційних технологій згадане організаційне зерно позначається терміном «стартап». Так називають інноваційні компанії. Як правило, вони нечисленні – від кількох людей до кількох десятків. Рідко коли чисельність стартапу досягає 100 – 150 учасників.

Українську державу нового циклу ми творимо як стартап під брендом «Третій Гетьманат». Для його формування ми виконуємо основні вимоги, які дають стартапам силу досягати успіху.

1. Інноваційність

Молоде завжди перемагає те, що є старим. Третій Гетьманат пропонує інноваційний світогляд, передову організаційну структуру (глобальна електронна держава ТГ-онлайн), найефективнішу систему самозцілення і омолодження з перспективою формування нової раси.   

2. Корисність для споживачів

Найнадійнішим критерієм актуальності проекту є надходження грошей на його підтримку від учасників цього проекту. Наш стартап розвивається виключно на ентузіазмі групи розробки і внесках акціонерів стартапу. Отже, наша робота потрібна людям і цінується ними.         

3. Реалістичність

Ми вже створили цікавий інформаційний ресурс, соціальну мережу, систему енергообміну Галія, голосування енергією за статті і коментарі, систему внутрішньої торгівлі Ярмарок, власну поштову розсилку та багато іншого. На підході: робота у групах, голосування інвестиційними частками, система онлайн-делегування, нові фінансові сервіси. Тобто ми займаємось абсолютно реальними справами, корисними для користувачів.

4. Вирощування

По-справжньому керувати можна тільки тим, що створено власноруч. Ми розвиваємо нову систему шляхом контрольованих поступових змін. Ось як про це пише знавець стартапів Пітер Тіль: «Ви не повинні знати точно, що в результаті отримаєте. Ви повинні постійно експериментувати, раз за разом наближаючись до розуміння». Це значить, що не треба ставити жорстких цілей, адже в процесі розробки змінюєтеся і ви, і ваше розуміння цілей, і навколишнє середовище – соціальне, політичне, технологічне.

5. Вірусне просування

«У вас взагалі не повинно бути реклами. Якщо зростання не є вірусним – це імітація» – продовжує Пітер Тіль. У наших термінах, істинна ідея сама собі пробиває дорогу. Тому зусилля треба концентрувати не на рекламі того, чого ще нема, а на правильній реалізації ідеї. Саме так ми й діємо.   

6. Соціальна альтернатива

Пітер Тіль це пояснює так: «Треба враховувати, що нове суспільство анти-соціальне. Люди хотіли б піти в якусь антигромадську модальність. Google – типовий приклад, це продукт для людей, які охочіше взаємодіють з комп'ютерами, ніж з людьми». На нашій мові, нова стартап-система має бути цивілізаційною альтернативою. Якраз цього у нас вдосталь.

7. Масштабна мета і довгострокова перспектива

Що далі в майбутнє винесена мета, то більше шансів її реалізувати. А все тому, що в цьому випадку далеке майбутнє починає реорганізовувати наше сьогодення. Ідея ТГ заохочує нас працювати над собою, навчатися, вдосконалюватися фізично, підніматися у простір позитивних подій,  експериментувати. Тому ми об’єднуємо людей, спроможних ставити далекі цілі. Це ті, які називаються люди довгої волі.  

8. Монополія в новій екологічній ніші

Пітер Тіль говорить, що «монополія – це той нематеріальний ідеал, якого ви завжди повинні прагнути. Іншими словами, треба рухатися до тієї ситуації, де вам не доведеться брати участь у конкурентній боротьбі». Уникнення конкуренції  і досягнення монополії ми досягаємо трьома чинниками.

По-перше, це підняття у Простір волі і практика магічного націоналізму.

По-друге, це комплексний, цілісний підхід, якого нема в жодної іншої організації: в нашій системі гармонійно ув’язані світогляд, релігія, історія, соціологія, психологія, соціобіологія, політологія, оздоровлення, інформаційні технології, розвиток української мови, геополітика і багато іншого.

По-третє, у нас є бренд «Третій Гетьманат». «Створюйте бренд, адже бренд – це вже монополія!» – каже Тіль.

9. Згуртована команда однодумців

Пітер Тіль стверджує: «Для команди, яка тільки формується, потрібна не різноманітність, а згуртованість. Ви повинні спочатку сформувати команду настільки одностайною, наскільки можна. Розмаїття думок є необхідним тоді, коли ви ще нічого не знаєте про що-небудь важливе. Але якщо є відчуття, що все вже зрозуміло і правильно, то сперечатися нема чого». Підтримання одностайності досягається так, як це відбувається в будь-якому здоровому соціальному організмі: до спільної праці долучаються нові однодумці, а випадкові люди покидають стартап.

10. Корпоративна культура

Людина, яка долучається до духу нашого стартапу, стає на шлях творчості й самовдосконалення. Ми культивуємо доброзичливе спілкування, взаємопідтримку, позитивне мислення, обмін знаннями і досвідом, розвиток української мови, пізнання істинного стану речей. Така світла атмосфера притягує шляхетних людей. Ми самі створюємо середовище, в якому нам приємно. Поки що це тільки спілкування і розробка програмного комплексу. У майбутньому це глобальна ділова структура і держава нового типу.

Таким чином, ми все робимо правильно, по науці. Наші зусилля відповідають задумам Творця Всесвіту. Ми контролюємо процес і отримуємо радість від роботи. Це означає, що перемога Третього Гетьманату неминуча.

Хай Буде!

 

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка