Ігор Каганець's picture
Ігор Каганець
 • Visits: 99
 • Hits: 107

Перемога аріянства буде блискавичною. Радіймо! (+аудіо)

Категорія:

Компоненти аріянства нині активно циркулюють в українському суспільстві. Великий культурний спалах відбудеться тоді, коли вони об’єднаються в цілісну систему.

150316gra.jpg

Ісус Хрестос навчає апостолів грати в покер (рекламний бігборд у Дубліні, Ірландія).
Ісус Хрестос навчає апостолів грати в покер (рекламний бігборд у Дубліні, Ірландія).

Аудіоверсія статті: Перемога аріянства буде блискавичною. Радіймо!


Основна ідея аріянства полягає в тому, що людина є втіленою божественною сутністю – частинкою Бога-Творця.

Відтак людина (що значить «гравець», лат. Homo Ludens) є носієм безмежного потенціалу, поступове розкриття якого приносить людині величезну радість.

Земля створена Богом-Творцем як ігровий простір для розвитку втілених божественних сутностей, отримання ними радісних емоцій, пригод, нових вражень.   

Зовнішні події, що відбуваються з людиною, є відображенням і продовженням її внутрішніх подій: намірів, мислення, слів. Відтак людина є володарем своєї долі.

Для розкриття прихованих чудесних можливостей людині треба навчатися, вдосконалювати себе і суспільство, об’єднуватися з іншими світлими людьми, робити шляхетні справи, радіти життю, тримати в чистоті природне середовище (свій ігровий простір), творити новий світ.

Найкращою формою навчання, самовдосконалення і творчої діяльності є Гра.

Не важко побачити, що аріянський підхід або, принаймні, окремі його компоненти, поширені в суспільстві і активно розвиваються. Ось деякі з них.

Самовдосконалення

Література з самовдосконалення видається мільйонними тиражами і має давню традицію. «Кожне “зерно” думки, посаджене в розум, або якому дозволили впасти в нього і вкоренитися, виростає і розквітає у формі вчинку, надалі приносячи плід можливостей і обставин. Хороші думки приносять гарні плоди, погані думки – погані плоди. Зовнішній світ формується відповідно до внутрішнього ментального світу. Сприятливі і несприятливі умови життя є факторами, які служать вищому благу індивідуума. Будучи “женцями” свого врожаю, людина пізнає як страждання, так і сяйво слави» – писав Джеймс Аллен (James Allen) в 1902 р. у своїй славетній книзі «Як людина мислить» (As a Man Thinketh).

«Таємниця усякої сили, усякого досягнення і усякого володіння залежить від нашого способу мислення. Всередині нас цілий світ: світ думок, почуттів і сил; повний світла, життя і краси. Хоча цей світ невидимий, сили його величезні. Зовнішній світ є відображенням внутрішнього. Те, що виникає зовні, було знайдено всередині. У внутрішньому світі ми можемо знайти нескінченну Мудрість, нескінченну Силу, нескінченне Джерело всього необхідного» – читаємо у книзі Чарльза Ганела (Charles  Haanel) «Майстер-ключ» (1912).

«У кожному з нас є частинка Бога. Ваш намір – це намір Бога. Кожній живій істоті Бог надав свободу і владу формувати свою реальність в міру своєї усвідомленості. Мета життя і служіння Богу полягає в со-творінні – творінні разом з Ним» – пише Вадим Зеланд у «Практичному курсі трансерфінга за 78 днів» (2008).

«Ісус у відповідь сказав їм: Майте віру бога!» (Марко 11.22), «Я сказав: ви боги» (Іван 10.34), «Шукайте перше Царства Божого та правди його, і все інше вам додасться» (Матвій 6.33), «Коли матимете віру хоч як зерно гірчичне, і горі оцій скажете: Перейди звідси туди, то й перейде вона, і нічого не буде для вас неможливого» (Матвій 17.20). «Коли молитесь і просите, віруйте, наче все вже отримали, і буде вам» (Марко 11.24), «Щасливі миротворці, бо вони синами Божими стануть» (Матвій 5.9) – навчав Ісус Хрестос два тисячоліття тому.

«Хрестос прийшов, щоб оживотворити плоть. Святий дух оволодіває плоттю, наповнює її собою, і плоть, наповнившись якостями Духа, робиться відповідною Слову Божому. Праведна плоть Хреста примирила плоть, пов’язану гріхом, і привела в дружбу з Богом». «Господь наш Ісус Хрестос став сином людським для того, щоб людина зробилася сином Божим» – навчав аріянський святий Іриней Ліонський (130–202).

«Чим вищий рівень розвитку людини, тим більше дружать між собою її божественна і земна компоненти. На певному рівні дружба між ними досягає такої інтенсивності (динаміки), що плоть якісно змінюється (трансмутується) і набуває божественних властивостей – людина стає сином Божим (хрестом, боголюдиною)» – навчає філософія динамізму, яка є науковим фундаментом аріянства.

Психологія бізнесу

Спеціалізованим відгалуженням теми самовдосконалення є напрямок психології бізнесу, заробляння грошей, збагачення, багаторівневого маркетингу. Попри, здавалось би, суто практичну спрямованість, вона має потужний духовний компонент. Основні рекомендації щодо успішного збагачення врешті-решт зводяться до того ж самовдосконалення.

«Ця книга – про земне. Творець, який створив наш світ, хотів би, щоб люди жили і раділи життю. А матеріальна забезпеченість робить нашу радість від життя повнішою і насиченішою. Багатство якось урізноманітнює наше життя і дозволяє повніше радіти світу, створеному Творцем. Природно, наша книга припускає, що при досягненні потрібних цілей вам допомагатимуть різні сутності Тонкого світу» – так Олександр Свіяш починає свою книжку «Що вам заважає бути багатим?» (2007). Що це, як не метафізика?

«Ми живемо в світі віри і волі. Якщо ви внутрішньо налаштовані на те, що гроші добути важко, то їх добути важко. Факти, які засвідчать вашу “правоту”, слухняний Всесвіт охоче надасть, адже він працює за вашими заявками» – писав Борис Березовський у корпоративній інструкції для службового користування.

Екологічний рух

Рух за чистоту навколишнього середовища охоплює величезну кількість людей і розгортається в дуже широкому діапазоні – від роздільного збирання сміття і чистих технологій до етичного виховання і релігійного усвідомлення себе частинкою живого Всесвіту. Життєвий простір треба тримати в чистоті.

Вегетаріанство, сироїдство, праноїдство

Дедалі більше людей переходять на оздоровлююче харчування з етичних міркувань, для поліпшення здоров’я або прискорення духовного зростання. Важливо, що ці люди готові докладати зусилля і йти на самообмеження заради вищих цілей.   

Самооздоровлення

Величезна кількість людей розчарувалась в сучасній медицині, яка значною мірою перетворилася на засіб видурювання грошей. Робота над собою заради поліпшення здоров’я обов’язково опирається на віру в приховані можливості людини і природну здатність організму до самозцілення. Наявність в кожній людині механізму самовідновлення – цілком аріянська ідея.    

Індустрія самоосвіти

У сучасному світі Інтернету шаленими темпами розвиваються системи дистанційної та альтернативної освіти. Кожен бажаючий може пройти курс, що його цікавить, і навіть отримати сертифікат. Окрема тема – розвиток навчальної літератури у формі пригодницьких повістей, наприклад, серіал американського фахівця зі штучного інтелекту Елієзера Юдковського (Eliezer S. Yudkowsky) «Гаррі Поттер і методи раціонального мислення» (2013). Можливо, найвідомішим твором подібного жанру є роман «Криптономікон» (англ. Cryptonomicon, 1999) Ніла Стівенсона (Neal Stephenson). 

Ігрова індустрія

Гра – це найефективніший спосіб навчання і самовдосконалення. Дитячі та спортивні ігри, мистецькі та технологічні конкурси, комп’ютерні ігри, воєнні (страйкбол, історичні реконструкції), настільні, картярські (в т. ч. спортивні), ділові тощо – ця сфера переживає вибуховий розвиток.

Майже всі ігри є азартними, тобто вони викликають захоплення, емоційне збудження. Наприклад, картярські ігри. Вони розвивають пам’ять, логіку, розуміння психології. Проте від них є ще одна велика користь – вони навчають вчасно зупинятися і перемикатися на іншу діяльність. Усе добре в міру.

Вищим пілотажем в організації бізнесових, соціальних чи політичних процесів нині вважається спроможність перетворити їх на гру або, принаймні, застосувати ігрові елементи (ігрофікувати).

Загадки і відгадки – це також гра. Кросворди, тести, пісенні конкурси, народні ігри, в тому числі ігри для воїнсько-фізичного виховання.

Гра – це характерна риса аріянства. Відомо, що його поширювали за допомогою пісень з дотепними віршованими текстами і милозвучною музикою. «У дорозі, при роботі на млинах, в подорожах на кораблях, у танцях і на урочистих зібраннях співав ці пісні народ, захоплений їхньою приємністю» (Спасский А.А. История догматических движений в эпоху вселенских соборов. Т. I. – 1906).

В аріянській традиції народ навчався граючись, між життям і релігією не було розриву. Про такий ігровий підхід ми вже знаємо з життя і вчення видатного аріянського діяча – Антиохійського патріарха Павла Самосатського.     

Радіймо! (Хайре!) – віталися Ісус Хрестос і апостоли. Це традиційне арійське вітання, яке означає «Хай діє Ра!», «Хай Ра діє!».

Соціальне замовлення на аріянство

Як бачимо, величезна кількість людей задіяна в масових процесах, які по-суті є компонентами аріянства, адже в цілому працюють на розвиток людини і проявлення в ній божественних потенцій. Інша справа, що ці маси людей ніколи не чули про слово «аріянство» і навіть не задумувалися над тим, що їхня діяльність – це прояв релігійності в первинному сенсі цього слова.

З другого боку, треба визнати, що згадані процеси розвиваються всупереч нинішній цивілізаційній системі. Сучасні держави і т. зв. «релігії» мають виразну антиігрову, антитворчу, антиекологічну налаштованість. Очевидно, що вся нинішня цивілізаційна система є ворогом розвитку людини і суспільства, колективним паразитом і гальмом прогресу.      

Велике аріянське об’єднання

Що зробити, аби зібрати до купи елементи аріянства і сформувати  систему, в якій метафізика, гра, навчання, екологія, творчість набудуть гармонійної цілісності і посилюватимуть одне одного?

Що може об’єднати геймерів і вегетаріанців, підприємців і екологів, прихильників політичної і релігійної свободи?

Нас об’єднає спільний цивілізаційний проект – формування нової української нації і заснування нею Вільної Української Держави (Третього Гетьманату) – постіндустріальної держави творчих людей, яка не заважатиме нам жити, натомість підтримуватиме все передове, здорове, творче і цікаве.

Радіймо!    


Радісна гра – найкраща форма самопізнання і саморозвитку. Ігровий дух аріянства бачимо уже в діяльності Антиохійського патріарха Павла Самосатського (3 століття). 

Ця метафорична картина нагадує нам про те, що Гра – це річ природна, і що правильне застосування Гри є важливим складником релігії, тобто світогляду і практики поєднання божественного і людського.

Додатково: 

Наші інтереси: 

Все може відбутися значно швидше, ніж нам здається. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Кращий коментар

Богдан ДуБ's picture
0
No votes yet

Це виривання слова з терміну / підміна значення.

Quote:
Аза́ртні і́гри — рід ігор, в яких виграш і програш залежать головним чином від випадку, удачі і набагато менше — від уміння гравця.

Це - азартні ігри. Це гра з випадком, а не вміннями і особистими показниками учасників. Жодна здорова гра не є азартною, і не треба до них клеїти цей термін.

Біатлон, шахи, футбол і т.д. - не мають азарту, бо базуються на тривалій і важкій підготовці і в свому процесі вимагають напруження тіла і душі. Відзнака нормальних ігор від азартних в тому, що гравці мають рівні шанси на виграш, розпочинаючи гру. Чого не скажеш про азартні ігри, де ти починаєш гру "з тим що випало або випаде 'по ходу".

те що ви називаєте "азарт" - краще сказати "кураж", "захоплення", "інтрига".

 • "кураж" вказує на внутрішній ігровий веселий стан.
 • "захоплення" на рівень включеності а
 • "інтрига" - на інтерес у виграші та у невизначеності результату.

Або, як і було вами названо - "запал і захоплення" - дуже навіть точно і лаконічно.

Quote:
"азарт" вказує на ризик в умовах повної випадковості результату.

лінива корисливість і надія на виграш без зусиль - ось суть азарту. Часто призводить до психічних розладів. Чули щоб гребля чи баскетбол мали такий побічний ефект? а біатлон? ні? хм. а от азартні ігри - УСІ. А знаєте чому? не знаєте, раз вживаєте його у позитивному значенні. А призводять вони до помутніння глузду тому, що:

 • 1. в свому визначенні, суті, апелюють до гірших і найслабших сторін людини (на відміну від нормальних ігор, які навпаки - вимагають набуття сильних сторін).
 • 2. до таких ігор схиляються ті, які не мають сильних сторін для здорового спорту, тобто, в азартні ігри грають ліниві невдахи, яким хочеться вигравати, не маючи і не розвиваючи сильних сторін. тобто, в азартні ігри йдуть слабкі (в УСІХ відношеннях). Знову-ж таки на відміну від нормальних ігор.
 • 3. Оскільки суть азартних ігор - світоглядний і емоційний гріх("непопадання"/викривленість), то загострюючи їх, вони гублять своїх учасників. При чому тут переможця, якщо дивитись всеціло, немає. Натомість здорові ігри роблять своїх учасників сильнішими і здоровішими.

Нема сенсу проходитись повністю по визначеннях "азарт" і "азартні ігри" - очевидно й так, що ці явища є збоченою версією ігрової взаємодії.

Азарт, запал і захоплення - це обов’язковий елемент будь-якої гри.

Які ігри зовсім не мають азарту? довго перечисляти, та не знаю я всіх іх. В загальному - те, що загальноприйнято називати спортом, тим більш включене в Олімпійські ігри - зовсім не має азарту.

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Comments

Арн Спокій's picture
0
No votes yet

Добре підготовлений грунт , дає одночасні і потужні сходи . Радіймо ! Царство Боже вже близько !!!

Найвища влада - влада над собою.

Доброслав Велесовий's picture
0
No votes yet

Стаття просто супер! В мене було відчуття, що сьогодні пан Каганець видасть якийсь шедевр :) Так і сталось.

Єдиний момент, на який хотів би звернути увагу, - це мережевий (багаторівневий) маркетинг. Мені здається, що в більшості випадків - це негативне явище. Принаймні деякі мої знайомі стали як зомбі коли туди вплутались. А багато таких компаній, які цим займаються, схожі на релігійні секти, де користуючись різними психологічними прийомами промивають мозги своїм працівникам, а ті - своїм клієнтам.

Миро Продум's picture
0
No votes yet

Маркетинг - це технологія. Згоден, що в деяких системах MLM є елементи зомбування, але це означає тільки те, що люди там втратили відчуття міри і совісті. Проте цього "добра" вистачає всюди - від базару до супермаркету.

Доброслав Велесовий wrote:
Стаття просто супер! В мене було відчуття, що сьогодні пан Каганець видасть якийсь шедевр :) Так і сталось.
Єдиний момент, на який хотів би звернути увагу, - це мережевий (багаторівневий) маркетинг. Мені здається, що в більшості випадків - це негативне явище. Принаймні деякі мої знайомі стали як зомбі коли туди вплутались. А багато таких компаній, які цим займаються, схожі на релігійні секти, де користуючись різними психологічними прийомами промивають мозги своїм працівникам, а ті - своїм клієнтам.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Багатій Сонечко's picture
0
No votes yet

Якщо хочете розібратися в темі MLM, то є дві книги:

’’Школа бізнесу. Для людей, які люблять допомагати іншим’’ - Роберт Кіосакі, Шерон Л. Лечтер

’’Бизнес трафарет’’ - Сергій Даде

Від себе додам: проблемою мережевого маркетингу є те, що фінансові піраміди (типу МММ чи тюльпаноманії) маскуються під MLM.

Лука Небохід's picture
0
No votes yet

"Знання деяких принципів легко компенсує незнання деяких фактів" (с)Гельвецій

Ія Подолянка's picture
0
No votes yet

Підписуюсь під кожним словом статті.Хочу зауважити що Доброслав Велесовий можливо не розібрався в принципі мережового маркетингу.По принципу мережі просуваються не тільки товари а інформація..Про НО мені розповів Василь я розповіла однокурсниці а вона своїй свасі .Маркетинг-це природний принцип А те що хтось його неправильно застосовує це інша справа

Доброслав Велесовий's picture
0
No votes yet

Я не проти мережевого маркетингу, а тільки проти деяких організацій, які дуже сильно цим зловживають. Ось, наприклад, дзвонить хтось зі знайомих, якого 10 років не бачив, і каже "О, як я радий тебе знову чути, а ще більше радий буду побачити, так як ти мій найкращий друг, то хочу для тебе зробити великий сюрприз, тільки прийди тоді то і тоді то і все сам побачив. А там починають розказувати, яким станеш багатим, якщо своїм друзям будеш продавати чудо-супер-пупер правильний порошок, який навіть можна їсти, бо він екологічно чистий і т.д".

Згоден з відповіддю Миро, яку він залишив там після мого коментаря, про те, що MLM це тільки інструмент, а ось використовувати його можна з різними цілями, і цим часто можуть займатися не зовсім адекватні люди.

Ганна Водолій wrote:
Підписуюсь під кожним словом статті.Хочу зауважити що Доброслав Велесовий можливо не розібрався в принципі мережового маркетингу.По принципу мережі просуваються не тільки товари а інформація..Про НО мені розповів Василь я розповіла однокурсниці а вона своїй свасі .Маркетинг-це природний принцип А те що хтось його неправильно застосовує це інша справа
ДЗен ДЗелень's picture
0
No votes yet

Назови, які саме організації.

Доброслав Велесовий wrote:
Я не проти мережевого маркетингу, а тільки проти деяких організацій, які дуже сильно цим зловживають.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Микола Стригунов's picture
0
No votes yet

То компанія Amwey). Цікаво б було провести досліне випробування такого порошку). Змішати безпечну, по словах продавців, його кількість з сонячниковою олією, просочити нею брехливий хліб, та кинути його якійсь кішці. Відомо, що кішки відверто шкідливого не їдять. Отож було б цікаво дізнатись про результат такого досліду.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Андрій Солтівский's picture
0
No votes yet

Переходимо на рекламні бігборди, як новітні апокрифи аріохрестиянства?
Можливий варіант наступного бігборду: картинка така ж плюс «пшенична» на столі. Буде радісніше. Можливий напис « Будьмо здорові, пиймо до дна!» Українцям сподобається, зразу почнуть співати… А приказок скілько буде! І тоді поширення аріанства буде більш блискавичним.

Живе Слово творить і перемагає

Ігор Каганець's picture
0
No votes yet

На вживанні алкоголю наполягає іудохристиянство, натомість аріянство дотримується Євангелія, згідно з яким під час святкування Нового року на Таємній вечері пили "плід виноградної лози", тобто свіжий сік.

Андрій Солтівский wrote:
Переходимо на рекламні бігборди, як новітні апокрифи аріохрестиянства?
Можливий варіант наступного бігборду: картинка така ж плюс «пшенична» на столі. Буде радісніше. Можливий напис « Будьмо здорові, пиймо до дна!» Українцям сподобається, зразу почнуть співати… А приказок скілько буде! І тоді поширення аріанства буде більш блискавичним.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

ДЗен ДЗелень's picture
0
No votes yet

Поняття "пшенична" потребує ребрендингу. В Трускавці роблять вишукані коктейлі з пшеничних проростків. Тож прийшла на думку соціальна реклама з пропаганди здорового способу життя. Три апостостоли стрічаються в барі, веселяться. Один каже: "А пам'ятаєш, як ти по воді ходив." Всі сміються, піднімають келихи. І потім на весь екран: "Пшеничний напій з пророслого зерна." Кожному, хто придбає, - здоров'я в подарунок!

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Ігор Каганець's picture
0
No votes yet

Гарна ідея! Усе це будемо робити! Тільки краще сказати так:

"А пам'ятаєш, як ти вперше по воді пішов?" Всі сміються...

Арій Хрестовий wrote:
Поняття "пшенична" потребує ребрендингу. В Трускавці роблять вишукані коктейлі з пшеничних проростків. Тож прийшла на думку соціальна реклама з пропаганди здорового способу життя. Три апостостоли стрічаються в барі, веселяться. Один каже: "А пам'ятаєш, як ти по воді ходив." Всі сміються, піднімають келихи. І потім на весь екран: "Пшеничний напій з пророслого зерна." Кожному, хто придбає, - здоров'я в подарунок!

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Микола Стригунов's picture
0
No votes yet

Сумно, але крім справжнісіньких хрестиян, ніхто не впізнає в молодих людях апостолів.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Микола Стригунов's picture
0
No votes yet

Та й де, в сучасній Україні є бари, де подають зелені збитні з пророщеною пшеницею? Хіба що ми відкриємо.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Арн Спокій's picture
0
No votes yet

Завтра святкуючи Новий Рік ми будемо пити кленовий і березовий сік , В цю пору дані соки є доступні .

Найвища влада - влада над собою.

Явсе Світ's picture
0
No votes yet

Чудова стаття..Але я знав,що ілюстрація до неї викличе запитання і несприйняття
у когось із гравців..Мені особисто картинка сподобалась,але викликала певну маленьку боротьбу..Це напевно тому,що я виріс і виховувався змалку у релігійній сім'ї,де любий предмет чи зображення,яке мало відношення до церкви,вже рахувався недоторканим і "святим"..Все це лишилося у минулому,а ми друзі йдемо у майбутнє..І якщо колись заповіді писалися на тяжких каменюках,то тепер Бог може дати нам флешку...РаДіймо..

Вірю в те, що розумію.

Арсен Дубовик's picture
0
No votes yet

І мені бридкий цей "бігборд".
Переконаний, що треба бути послідовним - очікуючи природного сприйняття власних ідей, утримуватися від відвертого глузування над "недоторканим і святим".
Розвінчуючи міфи (аргументовано і з доказами, як в "Арійському стандарті" чи "Пшениці без куколю"), варто утриматися від творіння нових...
Друже, Ігоре, дослухайся до цих побажань, будь ласка... мабуть, є правдивіші ілюстрації. От, на відміну від цього "бігборду", чогось картина Ріпи "Запорожчі" з сучасними "укропами" і гелікоптерами мають цілком реалістичний вигляд ;)

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Ігор Каганець's picture
0
No votes yet

Працюй, брате Арсене, над собою, відмовляйся від понурих стереотипів. Не думай, що своїм оптимізмом і позитивним мисленням ти можеш перевершити Ісуса, сина Божого. Хто справді радів життю, то це Він!

Арсен Дубовик wrote:
І мені бридкий цей "бігборд".
Переконаний, що треба бути послідовним - очікуючи природного сприйняття власних ідей, утримуватися від відвертого глузування над "недоторканим і святим". Розвінчуючи міфи (аргументовано і з доказами, як в "Арійському стандарті" чи "Пшениці без куколю"), варто утриматися від творіння нових...
Друже, Ігоре, дослухайся до цих побажань, будь ласка... мабуть, є правдивіші ілюстрації. От, на відміну від цього "бігборду", чогось картина Ріпи "Запорожчі" з сучасними "укропами" і гелікоптерами мають цілком реалістичний вигляд ;)

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Доброслав Велесовий's picture
0
No votes yet

Не бачу нічого аморального на тому біг-борді. Грають собі в карти і ще щось, приємно проводять час.

Згадав як колись давно іудохристиянська церква забороняла грати в шахи, бо називала цю гру сатанинською.

ДЗен ДЗелень's picture
0
No votes yet

Справа не в етичності рулетки і покеру, а в тому чи відповідає ілюстрація дійсності? Адже на рекламному щиті зображені не ігрові персонажі, а історичні особи. Тож тут можлива підміна понять. Оскільки рулетка, принаймі в колесоподібному вигляді з'явилась у 17-18 столітті, то апостоли не грали в неї. Тож маємо розуміти, що на малюнку зображена не історична достовірность, а художня творчость, створена в рекламних цілях.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Доброслав Велесовий's picture
0
No votes yet

А чому ти вирішив, що ця картина претендує на історичну достовірність? Це просто прикол, який добре підійшов до змісту статті і не містить нічого кримінального. І все.

Арій Хрестовий wrote:
Справа не в етичності рулетки і покеру, а в тому чи відповідає ілюстрація дійсності? Адже на рекламному щиті зображені не ігрові персонажі, а історичні особи. Тож тут можлива підміна понять. Оскільки рулетка, принаймі в колесоподібному вигляді з'явилась у 17-18 столітті, то апостоли не грали в неї. Тож маємо розуміти, що на малюнку зображена не історична достовірность, а художня творчость, створена в рекламних цілях.
ДЗен ДЗелень's picture
0
No votes yet

З контексту зрозуміло, що жарт. Але якщо помістити в інший контекст, то можна зрозуміти інакше. Будьмо обачні.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Арсен Дубовик's picture
0
No votes yet

Вірно! Тримаймося осторонь термінів, висловлювань, думок, що допускають неоднозначних тлумачень. У цьому і є обачність.
Одне з правил Гри - "Хай буде солово ваше "так" - так, "ні" - ні. А що поверх того, те від лукавого" (Ісус Хрестос)

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Ігор Каганець's picture
0
No votes yet

Все нове - це добре забуте старе. Колесо винайшли арійці ще в часи Трипілля. Хто зна, може це вони почали робити рулетки, наприклад, у вигляді своєї улюбленої сварги.

До речі, деякі трипільські артефакти можуть мати ігрове призначення.

Арій Хрестовий wrote:
Оскільки рулетка, принаймі в колесоподібному вигляді з'явилась у 17-18 столітті, то апостоли не грали в неї.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Ігор Каганець's picture
0
No votes yet

Так, ілюстрація не ідеальна, але достатньо якісна для передачі ігрового духу аріянства. Знайдеш краще - негайно публікуй!

Арсен Дубовик wrote:
Друже, Ігоре, дослухайся до цих побажань, будь ласка... мабуть, є правдивіші ілюстрації. От, на відміну від цього "бігборду", чогось картина Ріпи "Запорожчі" з сучасними "укропами" і гелікоптерами мають цілком реалістичний вигляд ;)

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Ігор Каганець's picture
0
No votes yet

На моє переконання, Ісус навчав апостолів мистецтву ігрофікації як засобу самовдосконалення. Принаймні, все аріянство було пронизане духом Гри.

До речі, там праворуч Ісуса зображена Марія Магдалина. Все ж таки Ірландія... Традиції кельтського хрестиянства.

Головний мінус ілюстрації - двоє апостолів зображені бородатими дідами, хоча насправді ВСІ вони були молодими людьми. Ісус був найстарший.

Явсе Світ wrote:
Чудова стаття..Але я знав,що ілюстрація до неї викличе запитання і несприйняття
у когось із гравців..Мені особисто картинка сподобалась,але викликала певну маленьку боротьбу..Це напевно тому,що я виріс і виховувався змалку у релігійній сім'ї,де любий предмет чи зображення,яке мало відношення до церкви,вже рахувався недоторканим і "святим"..Все це лишилося у минулому,а ми друзі йдемо у майбутнє..І якщо колись заповіді писалися на тяжких каменюках,то тепер Бог може дати нам флешку...РаДіймо..

Все, що робиться з власної волі, – добро!

ДЗен ДЗелень's picture
0
No votes yet

А чи носив Ісус Хрестос бороду і вуса?

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Ігор Каганець's picture
0
No votes yet

Чудо помноження хлібів. Базиліка Хреста Спаса (Равенна). На оригінальних аріянських мозаїках Ісус зображується безбородим, з традиційною слов’янською зачіскою «під макітру» (як у Григорія Сковороди), з просвітленим виразом обличчя.

Арій Хрестовий wrote:
А чи носив Ісус Хрестос бороду і вуса?

Все, що робиться з власної волі, – добро!

ДЗен ДЗелень's picture
0
No votes yet

Якби Хрестос грав у покер, то постійно вигравав би, бо умів читати думки.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Ігор Каганець's picture
0
No votes yet

Під час гри в покер Ісус не читав думки - це було б не по-спортивному.

Арій Хрестовий wrote:
Якби Хрестос грав у покер, то постійно вигравав би, бо умів читати думки.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

ДЗен ДЗелень's picture
0
No votes yet

А хіба читати думки заборонено правилами? Зрештою, грати проти людини, котра вміє читати думки цікаво, бо це спонукає до розвитку. Для початку можна спробувати грати в темну.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Миро Продум's picture
0
No votes yet

Переконав. Будемо читати :)

Арій Хрестовий wrote:
А хіба читати думки заборонено правилами? Зрештою, грати проти людини, котра вміє читати думки цікаво, бо це спонукає до розвитку. Для початку можна спробувати грати в темну.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Арсен Дубовик's picture
0
No votes yet

...Я щось пропустив за ці дні?...
Відколи це брехню (бо де докази того, що зображено на "бігборді"?)викорінюємо брехнею? (чи як це назвати? ...фантазіями, що видаються за дійсний магізм?)...
Ану ж прочитайте мої думки!! ;))))))

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

ДЗен ДЗелень's picture
0
No votes yet

Гітлеру приписують такі слова: "Художників, котрі зображують небо зеленим, а траву синьою, треба притягати до відповідальності".
Арсене, ти - оксамитовий хвашист ;)

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Арсен Дубовик's picture
0
No votes yet

Отже, Арію, Ти такої ж думки щодо перекручувань-перебріхувань фактів? Брехня, хуцпа - це не аріянське.
Ігоре, я не про "біґборд" врешті решт! :) А про етику й інтуїцію ;).
Правда ж, хіба можна бути трохи вагітним? Хіба може бути маленька чи велика брехня?

Арію, щодо "хвашистів" я вже підкований ;) якщо я Тобі так видаюся, то що ж ;). Фашизм - це дієвий націоналізм, як сказано тут на НО.

А от щодо оксамиту.... ти це засуджуєш чи від цього РаДієш, чи ...? Оскільки всі ці події відбувалися мирним шляхом, вони дістали назву «оксамитової», або «ніжної» революції.

Арій Хрестовий wrote:
Гітлеру приписують такі слова: "Художників, котрі зображують небо зеленим, а траву синьою, треба притягати до відповідальності".
Арсене, ти - оксамитовий хвашист ;)

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Явсе Світ's picture
0
No votes yet

Цікаво,як обговорення картинки відволікло нас від статті..Це зображення в якісь мірі руйнує шаблон сприйняття всього,що зв'язано із церковщиною..Руйнування старого часто зазнає певного опору..
Просто якщо ніж в руках тримає повар то це одне,а якщо той самий ніж в руках ман'яка вбивці, то це інше..Так само і гра у покер-це просто гра..У шулера вона одна,а благородного гравця,вона чесна і змагальна,яка розвиває потрібні навики,котрі благородною людиною будуть використані тільки для добра...
Я б не проти посидіти за тим столом...

Вірю в те, що розумію.

ДЗен ДЗелень's picture
0
No votes yet

Ну повари, теж часто мають справу з трупами...

Знаю, що серед шулерів існують змагання, де грають тільки шулери. При цьому кожен знає, що всі гравці є шулерами. І якщо когось спіймають на махлі, то не карають, він просто програє гру. А хто проводить свої фокуси непомітно для інших шулерів, стає переможцем.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Ігор Каганець's picture
0
No votes yet

Хто зна, може в попередньому житті ти був за тим столом. Разом з Ісусом і апостолами.

Явсе Світ wrote:
Цікаво,як обговорення картинки відволікло нас від статті..Це зображення в якісь мірі руйнує шаблон сприйняття всього,що зв'язано із церковщиною..Руйнування старого часто зазнає певного опору..
Просто якщо ніж в руках тримає повар то це одне,а якщо той самий ніж в руках ман'яка вбивці, то це інше..Так само і гра у покер-це просто гра..У шулера вона одна,а благородного гравця,вона чесна і змагальна,яка розвиває потрібні навики,котрі благородною людиною будуть використані тільки для добра...
Я б не проти посидіти за тим столом...

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Явсе Світ's picture
0
No votes yet

Якщо це правда,то я доГрався до регресу у наступних втіленнях,бо нічого не пам'ятаю з тих часів ..)))

Ігор Каганець wrote:
Хто зна, може в попередньому житті ти був за тим столом. Разом з Ісусом і апостолами.

Вірю в те, що розумію.

Лесик Майстер's picture
0
No votes yet

Доречi,завдяки iнтернету,стала доступно бiржова гра...акцii,фьючерси. Я навiть маю успiхи деякi,навiть думаю викласти декiлька урокiв

Доброслав Велесовий's picture
0
No votes yet

А з якою метою ти граєш на біржі? І яка користь суспільству від такої гри? Адже, все що робиться, має приносити хоча би мінімальну користь іншим людям і країні.

Лесик Майстер wrote:
Доречi,завдяки iнтернету,стала доступно бiржова гра...акцii,фьючерси. Я навiть маю успiхи деякi,навiть думаю викласти декiлька урокiв
ДЗен ДЗелень's picture
0
No votes yet

Він може частку виграних таким чином коштів вкладати у Третій Гетьманат. І це корисно!

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Анатолій Висота's picture
0
No votes yet

Навпаки, Вікторе, твори Ігоря наповнені фантастичним оптимізмом. Вони підносять дух знедоленим і дезорієнтованим. Інше питання, як вони враховують суспільну свідомість, яка є надзвичайно інертною. Це ж є фактом, що за поняттями ГРА і ГРАВЦІ тягнеться шлейф негативу. Уявіть собі, як партія "Рух за Третій Гетьманат" заявить народу: "ми, Гравці-аріяни, зробимо вас вільними у новій державі-нації Третій Гетьманат - тільки виберіть нас до Верховної Ради!". Більшість, мабуть, подумає, що це якісь новоявлені шулери. Нащо нам таке? Тому треба змінити наголос із людина-гравець на Людина-Творець. Хай буде!

Ігор Каганець's picture
0
No votes yet

Визначальна ознака гри - радісна творчість. Людина-гравець (краще одним словом - Людина) - це і є людина-творець.

Інша справа, що є різні види гри. Зокрема, можна "гратися, а можна "грати".

Можна захоплено гратися в пісочку, роблячи "пасочки". А можна брати участь в конкурсі (це також гра) на кращу модель космічного корабля.

Боксери "танцюють" на ринзі, закохані танцюють під музику.

Спортсмени змагаються, хто швидше пробіжить. Музиканти - хто краще зіграє. Поети - хто досконаліше висловить думку.

Це все гра, друзі!
Це все Ра.
Він - Ра - діє.
Радіємо!

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Арсен Дубовик's picture
0
No votes yet

Саме так, друже! Гравці - творять!
Гравці грають творячи на різних рівнях маючи різні епітети. На Но - це "реально" Гравці. В Третьому Гетьманаті - реальні гравці - Люди-співтворці!
ГраєМо РаДіючи! ))

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Миро Продум's picture
0
No votes yet

У Третьому Гетьманаті гравці називаються Засновниками і Громадянами.

В Корпорації ТГ гравці називаються Акціонерами.

Арсен Дубовик wrote:
Саме так, друже! Гравці - творять!
Гравці грають творячи на різних рівнях маючи різні епітети. На Но - це "реально" Гравці. В Третьому Гетьманаті - реальні гравці - Люди-співтворці!
ГраєМо РаДіючи! ))

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Арсен Дубовик's picture
0
No votes yet

Гарно!

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Микола Стригунов's picture
0
No votes yet

Спортсмени дуже багато в чому змагаються! Адже і шахи, і покер, і н/теніс, і бокс, і стрибки з пашютом - все це різновиди спорту!

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Арсен Дубовик's picture
0
No votes yet

От я й працюю, друже Ігоре :) І прикладом для РаДі(й)сної праці маю Ісуса Хреста, який ...навчав апостолів мистецтву ігрофікації як засобу самовдосконалення..., і до того ж вмів РаДіяти без перекручувань, Який прийшов "виконати Закон", який благословив казати "так" - так, а "ні" - ні.
Позитивне мислення це -Брехню треба активно викорінювати.. І я це з РаДі(йсні)стю творю від дитинства - так мене бабуся навчила :).
Згадаймо ще раз: Еконаціоналізм: Добро переможе, або Атакуй першим! Викривати неточності - добро, бо з власної волі вчинене. Виявив помилку - атакуй першим! Мою атаку - вже названо "оксамитовим хвашистом" )))
Моя атака виявилася неприємною для ближнього? Але ж я це зробив з РаДі(йсні)стю ;)

Ігор Каганець wrote:
Працюй, брате Арсене, над собою, відмовляйся від понурих стереотипів. Не думай, що своїм оптимізмом і позитивним мисленням ти можеш перевершити Ісуса, сина Божого. Хто справді радів життю, то це Він!

А чому б і не прагнути перевершити?! Що за "планка"? ;)

П.С. Хтось мене вчив на НО "не вибачатися" ;)

Я вас люблю, друзі і соколійці!!! :))))))
Будьмо чесними в усьому, в кожній дрібниці. РаДіяти можна тільки чесно! І тоді Перемога аріянства буде блискавичною.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Pages

 • Page
 • of 3
 • >