Важливість: 
3

Категорія:

Перемога аріянства буде блискавичною. Радіймо!

Компоненти аріянства нині активно циркулюють в українському суспільстві. Великий культурний спалах відбудеться тоді, коли вони об’єднаються в цілісну систему.

150316_gra_fragment.jpg

Ісус Хрестос навчає апостолів грати в покер та інші розвиваючі ігри
Ісус Хрестос навчає апостолів грати в покер та інші розвиваючі ігри

Основна ідея аріянства полягає в тому, що людина є втіленою божественною сутністю – частинкою Бога-Творця.

Відтак людина (що значить «гравець», лат. Homo Ludens) є носієм безмежного потенціалу, поступове розкриття якого приносить людині величезну радість.

Земля створена Богом-Творцем як ігровий простір для розвитку втілених божественних сутностей, отримання ними радісних емоцій, пригод, нових вражень.   

Зовнішні події, що відбуваються з людиною, є відображенням і продовженням її внутрішніх подій: намірів, мислення, слів. Відтак людина є володарем своєї долі.

Для розкриття прихованих чудесних можливостей людині треба навчатися, вдосконалювати себе і суспільство, об’єднуватися з іншими світлими людьми, робити шляхетні справи, радіти життю, тримати в чистоті природне середовище (свій ігровий простір), творити новий світ.

Найкращою формою навчання, самовдосконалення і творчої діяльності є Гра.

Не важко побачити, що аріянський підхід або, принаймні, окремі його компоненти, поширені в суспільстві і активно розвиваються. Ось деякі з них.

Самовдосконалення

Література з самовдосконалення видається мільйонними тиражами і має давню традицію. «Кожне “зерно” думки, посаджене в розум, або якому дозволили впасти в нього і вкоренитися, виростає і розквітає у формі вчинку, надалі приносячи плід можливостей і обставин. Хороші думки приносять гарні плоди, погані думки – погані плоди. Зовнішній світ формується відповідно до внутрішнього ментального світу. Сприятливі і несприятливі умови життя є факторами, які служать вищому благу індивідуума. Будучи “женцями” свого врожаю, людина пізнає як страждання, так і сяйво слави» – писав Джеймс Аллен (James Allen) в 1902 р. у своїй славетній книзі «Як людина мислить» (As a Man Thinketh).

«Таємниця усякої сили, усякого досягнення і усякого володіння залежить від нашого способу мислення. Всередині нас цілий світ: світ думок, почуттів і сил; повний світла, життя і краси. Хоча цей світ невидимий, сили його величезні. Зовнішній світ є відображенням внутрішнього. Те, що виникає зовні, було знайдено всередині. У внутрішньому світі ми можемо знайти нескінченну Мудрість, нескінченну Силу, нескінченне Джерело всього необхідного» – читаємо у книзі Чарльза Ганела (Charles  Haanel) «Майстер-ключ» (1912).

«У кожному з нас є частинка Бога. Ваш намір – це намір Бога. Кожній живій істоті Бог надав свободу і владу формувати свою реальність в міру своєї усвідомленості. Мета життя і служіння Богу полягає в со-творінні – творінні разом з Ним» – пише Вадим Зеланд у «Практичному курсі трансерфінга за 78 днів» (2008).

«Ісус у відповідь сказав їм: Майте віру бога!» (Марко 11.22), «Я сказав: ви боги» (Іван 10.34), «Шукайте перше Царства Божого та правди його, і все інше вам додасться» (Матвій 6.33), «Коли матимете віру хоч як зерно гірчичне, і горі оцій скажете: Перейди звідси туди, то й перейде вона, і нічого не буде для вас неможливого» (Матвій 17.20). «Коли молитесь і просите, віруйте, наче все вже отримали, і буде вам» (Марко 11.24), «Щасливі миротворці, бо вони синами Божими стануть» (Матвій 5.9) – навчав Ісус Хрестос два тисячоліття тому.

«Хрестос прийшов, щоб оживотворити плоть. Святий дух оволодіває плоттю, наповнює її собою, і плоть, наповнившись якостями Духа, робиться відповідною Слову Божому. Праведна плоть Хреста примирила плоть, пов’язану гріхом, і привела в дружбу з Богом». «Господь наш Ісус Хрестос став сином людським для того, щоб людина зробилася сином Божим» – навчав аріянський святий Іриней Ліонський (130–202).

«Чим вищий рівень розвитку людини, тим більше дружать між собою її божественна і земна компоненти. На певному рівні дружба між ними досягає такої інтенсивності (динаміки), що плоть якісно змінюється (трансмутується) і набуває божественних властивостей – людина стає сином Божим (хрестом, боголюдиною)» – навчає філософія динамізму, яка є науковим фундаментом аріянства.

Психологія бізнесу

Спеціалізованим відгалуженням теми самовдосконалення є напрямок психології бізнесу, заробляння грошей, збагачення, багаторівневого маркетингу. Попри, здавалось би, суто практичну спрямованість, вона має потужний духовний компонент. Основні рекомендації щодо успішного збагачення врешті-решт зводяться до того ж самовдосконалення.

«Ця книга – про земне. Творець, який створив наш світ, хотів би, щоб люди жили і раділи життю. А матеріальна забезпеченість робить нашу радість від життя повнішою і насиченішою. Багатство якось урізноманітнює наше життя і дозволяє повніше радіти світу, створеному Творцем. Природно, наша книга припускає, що при досягненні потрібних цілей вам допомагатимуть різні сутності Тонкого світу» – так Олександр Свіяш починає свою книжку «Що вам заважає бути багатим?» (2007). Що це, як не метафізика?

«Ми живемо в світі віри і волі. Якщо ви внутрішньо налаштовані на те, що гроші добути важко, то їх добути важко. Факти, які засвідчать вашу “правоту”, слухняний Всесвіт охоче надасть, адже він працює за вашими заявками» – писав Борис Березовський у корпоративній інструкції для службового користування.

Екологічний рух

Рух за чистоту навколишнього середовища охоплює величезну кількість людей і розгортається в дуже широкому діапазоні – від роздільного збирання сміття і чистих технологій до етичного виховання і релігійного усвідомлення себе частинкою живого Всесвіту. Життєвий простір треба тримати в чистоті.

Вегетаріанство, сироїдство, праноїдство

Дедалі більше людей переходять на оздоровлююче харчування з етичних міркувань, для поліпшення здоров’я або прискорення духовного зростання. Важливо, що ці люди готові докладати зусилля і йти на самообмеження заради вищих цілей.   

Самооздоровлення

Величезна кількість людей розчарувалась в сучасній медицині, яка значною мірою перетворилася на засіб видурювання грошей. Робота над собою заради поліпшення здоров’я обов’язково опирається на віру в приховані можливості людини і природну здатність організму до самозцілення. Наявність в кожній людині механізму самовідновлення – цілком аріянська ідея.    

Індустрія самоосвіти

У сучасному світі Інтернету шаленими темпами розвиваються системи дистанційної та альтернативної освіти. Кожен бажаючий може пройти курс, що його цікавить, і навіть отримати сертифікат. Окрема тема – розвиток навчальної літератури у формі пригодницьких повістей, наприклад, серіал американського фахівця зі штучного інтелекту Елієзера Юдковського (Eliezer S. Yudkowsky) «Гаррі Поттер і методи раціонального мислення» (2013). Можливо, найвідомішим твором подібного жанру є роман «Криптономікон» (англ. Cryptonomicon, 1999) Ніла Стівенсона (Neal Stephenson). 

Ігрова індустрія

Гра – це найефективніший спосіб навчання і самовдосконалення. Дитячі та спортивні ігри, мистецькі та технологічні конкурси, комп’ютерні ігри, воєнні (страйкбол, історичні реконструкції), настільні, картярські (в т. ч. спортивні), ділові тощо – ця сфера переживає вибуховий розвиток.

Майже всі ігри є азартними, тобто вони викликають захоплення, емоційне збудження. Наприклад, картярські ігри. Вони розвивають пам’ять, логіку, розуміння психології. Проте від них є ще одна велика користь – вони навчають вчасно зупинятися і перемикатися на іншу діяльність. Усе добре в міру.

Вищим пілотажем в організації бізнесових, соціальних чи політичних процесів нині вважається спроможність перетворити їх на гру або, принаймні, застосувати ігрові елементи (ігрофікувати).

Загадки і відгадки – це також гра. Кросворди, тести, пісенні конкурси, народні ігри, в тому числі ігри для воїнсько-фізичного виховання.

Гра – це характерна риса аріянства. Відомо, що його поширювали за допомогою пісень з дотепними віршованими текстами і милозвучною музикою. «У дорозі, при роботі на млинах, в подорожах на кораблях, у танцях і на урочистих зібраннях співав ці пісні народ, захоплений їхньою приємністю» (Спасский А.А. История догматических движений в эпоху вселенских соборов. Т. I. – 1906).

В аріянській традиції народ навчався граючись, між життям і релігією не було розриву. Про такий ігровий підхід ми вже знаємо з життя і вчення видатного аріянського діяча – Антиохійського патріарха Павла Самосатського.     

Радіймо! (Хайре!) – віталися Ісус Хрестос і апостоли. Це традиційне арійське вітання, яке означає «Хай діє Ра!», «Хай Ра діє!».

Соціальне замовлення на аріянство

Як бачимо, величезна кількість людей задіяна в масових процесах, які по-суті є компонентами аріянства, адже в цілому працюють на розвиток людини і проявлення в ній божественних потенцій. Інша справа, що ці маси людей ніколи не чули про слово «аріянство» і навіть не задумувалися над тим, що їхня діяльність – це прояв релігійності в первинному сенсі цього слова.

З другого боку, треба визнати, що згадані процеси розвиваються всупереч нинішній цивілізаційній системі. Сучасні держави і т. зв. «релігії» мають виразну антиігрову, антитворчу, антиекологічну налаштованість. Особливо гостро це виявляється в Україні.

Нинішній політичний устрій оснований на маніпуляціях і відвертій брехні, що суперечить ідеї «чесної гри», адже гра – це завжди виконання узгоджених правил. З теперішньою політичною «елітою» нормальна людина не захоче грати навіть в дурня, бо ж вони всі брехуни, грають без правил, поводяться «не по-спортивному».

Монополізована економіка в парі з олігархічною державою зо всіх сил опирається нововведенням, передусім у сферах енергетики, інформаційної прозорості, економічної змагальності, єдиних правил.

Система освіти є застарілою навіть для 20-го століття, вона не  розвиває і не звільняє людину, а перетворює її на гвинтик паразитичної системи, руйнує здоров’я і веде до отупіння.

Міністерство охорони здоров’я називають міністерством скорочення населення – і це не метафора, а констатація реальності.

Сучасне іудохристиянство – це суцільна брехня, сірість і нудота, культивування рабства, пристосуванства і невігластва.  

Очевидно, що вся нинішня цивілізаційна система є ворогом розвитку людини і суспільства, колективним паразитом і гальмом прогресу.      

Велике аріянське об’єднання

Що зробити, аби зібрати до купи елементи аріянства і сформувати  систему, в якій метафізика, гра, навчання, екологія, творчість набудуть гармонійної цілісності і посилюватимуть одне одного?

Що може об’єднати геймерів і вегетаріанців, підприємців і екологів, прихильників політичної і релігійної свободи?

Нас об’єднає спільний політичний проект – формування нової української нації і заснування нею Третього Гетьманату – держави творчих людей, яка не заважатиме нам жити, натомість підтримуватиме все передове, здорове, творче і цікаве.

Хай Буде!    

Ісус Хрестос навчає апостолів грати в покер (рекламний бігборд у Дубліні, Ірландія).

З погляду іудохристиянства: це немислимо. З погляду аріянства: а що може бути природніше! Радісна гра – найкраща форма самопізнання і саморозвитку. Радіймо!   


Коментар до ілюстрації: 

Ісус сидів за одним столом з апостолами не тільки на Таємній вечері, тобто святкуванні арійського Нового року 22 березня 31 року. Вони зустрічалися багато разів, особливо після Воскресіння.

Якщо уважно подивитися на картину, то це точно не Таємна вечеря в Єрусалимі. Праворуч Ісуса сидить Марія Магдалина, всі захоплені грою і радіють життю. Саме звідси й походить ігровий дух аріянства, який бачимо в діяльності Антиохійського патріарха Павла Самосатського (3 століття).

Зображена на ілюстрації подія могла відбутися через 10 чи 20 років після Воскресіння. Святий Іриней Ліонський стверджував, що Ісус найбільше навчав після 40 чи 50 років. Можливо тому деякі апостоли з пишними бородами.

Врешті-решт, це метафорична картина. Вона нагадує нам про те, що Гра - це річ природна, і що правильне застосування Гри є важливим складником релігії, тобто світогляду і практики поєднання божественного і людського.

Наші інтереси: 

Все може відбутися значно швидше, ніж нам здається. 

Гравець: 
Ігор Каганець
4405

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка