Вікторія Спартц 8 липня звернулася до президента США Джо Байдена з проханням перевірити "російські зв’язки" глави Офісу президента України Андрія Єрмака.
Конгресвумен також згадує в листі, що Єрмак призначив своїм заступником з питань правоохоронної діяльності Олега Татарова, і він "понад рік затримує призначення незалежного антикорупційного прокурора, через що Спеціалізована антикорупційна прокуратура і Національне антикорупційне бюро не функціонують".
"Тоді як президент Зеленський тяжко працює для створення союзів із Заходом і нашою країною, на нас лежить відповідальність повідомити йому, якщо ми маємо занепокоєння щодо ключових людей у його оточенні. Це також наш обов'язок перед сміливими українськими солдатами й сильним українським народом, який бореться за свободу й міжнародний порядок для нас усіх", – підсумовує Спартц.
Речник МЗС України оприлюднив у Facebook різку відповідь:
"Радимо пані Спартц полишити спроби заробити собі додатковий політичний капітал на безпідставних спекуляціях довкола теми війни в нашій країні та горі українців. Особливо цинічними є маніпуляції про Україну та її керівництво від конгресвумен українського походження".
Речник МЗС також закликав Спартц "припинити підривати наявні механізми надання США військової допомоги для України".
Богдан Боровець з Diaspora UA пояснив, що ж такого зробила Вікторія Спартц.
Ще у березні вона запідозрила, що допомога від США потрапляє в Україну не в повному обсязі та з великою затримкою. Вікторія тоді поїхала до Польщі, щоб розібратися в ситуації. Вона тоді побачила, що допомога зупиняється в Польщі. Тоді вона на одному з найбільших медійних каналів США повідомила, що допомога не доходить до України. Але причини вона не могла знайти.
В Україну потрапило тільки 2% американської допомоги. Отже, у своєму листі Байдену Вікторія Спартц попросила Байдена посилити рівень і швидкість військової допомоги. Також 8 липня вона дала інтерв'ю на каналі Fox, у якому закликала американський істеблішмент створити таку систему, яка б дозволила у реальному часі доставляти військову допомогу Україні, а не затримувати її. Вона також запропонувала аудит військової допомоги.
Слухайте далі про Американський ленд-ліз, підписаний 2 місяці тому, який досі не працює. А також далі буде йтися про зброю, яку адміністрація Байдена віддала талібам замість України.
Що відбувається? Відповідь у дослідженні: Війна в Україні як елемент піар-кампанії корпоративних психопатів
Зрозуміти справжні наміри нинішньої адміністрації США. Ми ж знаємо, чому вона затримує зброю. Дадуть у вересні, ближче до американських виборів, що мають відбутися 8 листопада.
Ленд-лізу не буде. Допомога від США відбуватиметься без ленд-лізу – будуть щораз більші транші, ініційовані Байденом. Це тому, що закон про ленд-ліз був ініційований республіканцями. Тому про нього з Білого дому не буде жодного слова.
Все, що робиться з власної волі, – добро!
Коментарі
Ленд-лізу не буде. Допомога від США відбуватиметься без ленд-лізу – будуть щораз більші транші, ініційовані Байденом. Це тому, що закон про ленд-ліз був ініційований республіканцями. Тому про нього з Білого дому не буде жодного слова.
Все, що робиться з власної волі, – добро!