Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Армія мародерів. Військові РФ відправляють додому награбоване в Україні

Категорія:

Награбоване до поштових відділень росіяни звозять цілими вантажівками. Що не відправляють додому, продають на базарі у білоруському місті Наровля.

Як повідомляє Фокус, посилаючись на телеграм-канал "Беларускі Гаюн", російські військові штурмують відділення російської служби експрес-доставки СДЕК у Мозирі (Білорусь), відправляючи до РФ речі, які, найімовірніше, вкрали з будинків українців.

За інформацією очевидців, орки під'їжджають до відділень на КамАЗах і вивантажують звідти замотані пакунки з речами.

"Також нам повідомляють, що у Хойніках солдати заходили на пошту та запитували про можливість відправлення міжнародних посилок. У них уточнили, що там буде. Відповіли: мобільні телефони, речі", – йдеться у публікації.

Відповідним відео у себе на каналі поділився і радник голови МВС Антон Геращенко.

"Брудні мразоти, яким пощастило вижити, через кур'єрські доставки в Білорусі відправляють у свої гнилі діри награбоване майно мирних українців. Окупантам-мародерам невідомі закони війни. У них генетично не закладено ні честі, ні гідності. Цей здичавілий непотріб – тупикова гілка розвитку, яка сьогодні усьому світові показала своє справжнє обличчя", – підписав він кадри.

Гопники та психопати: ненависть росіян до українців має біологічні причини

Але одними відправками загарбники не обмежилися. За інформацією Головного управління розвідки Міноборони України, у Наровлі орки влаштували базар.

В «асортименті» мародерського базару – пральні та посудомийні машини, холодильники, дорогоцінні прикраси, автомобілі, велосипеди, мотоцикли, посуд, килими, витвори мистецтва, дитячі іграшки, косметика. Тобто все, що росіяни здобули шляхом мародерства та грабунку мирного населення в Україні.

Крім того, вони намагаються обміняти вкрадену в українців валюту – долари та євро. Але через внутрішні обмеження з обігу валюти білоруси неохоче погоджуються на обмінні операції та пропонують окупантам звертатися до місцевих банків. Росіяни відмовляються, пояснюючи це забороною командування.

Наразі орки організовали централізоване постачання нових партій мародерського «товару» на свій базар. Зокрема, з міста Буринь (Конотопський р-н Сумська обл.) в напрямку державного кордону рухається колона вантажних автомобілів з різноманітним майном – промисловими товарами та речами домашнього вжитку.

В місті Мозир (Білорусь) скупчуються російські військові КАМАЗи з яких солдати вивантажують пакунки з речами, здобутими шляхом мародерства. Награбоване відправляється до РФ російською службою експрес-доставки СДЕК, де торгують украденими в Україні речами.

Історіями небувалого мародерства російських військових переповнені всі українські телеграм-канали. При цьому окупанти грабують не лише будинки мирних жителів, але навіть примудрилися вкрасти речі з Чорнобильської АЕС та готелю у місті, прихопивши навіть посуд.

У перехопленнях розмов російських загарбників зі своїми родичами останні прямим текстом просять своїх чоловіків та синів вкрасти певні речі, одяг, взуття та інше.

Голова Чернігівської облдержадміністрації розповів про мародерство росіян: вони вивозять навіть чайники та килими. Все награбоване, за словами голови ОДА В'ячеслава Чауса, мародери ховають у БТРах, щоб вивести до свого Мордора.

Випадки мародерства особливо зафіксовані в населених пунктах поблизу Чернігова, а також у Ніжинському та Прилуцькому районах.

 

 

Наші інтереси: 

Розуміти та не дивуватися, тому що переважна більшість росіян не є людьми. Тож закликати їх до гідності та совісті, немає сенсу. Як казав Василь Лаптійчук, росіяни – це навіть в деякому смислі не люди.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Передчуття Великого джигаду

Фільм і роман «Дюна» як війна людей і психопатів – три вибухові ідеї таємного послання Френка Герберта

Моад’Діб став рукою Господньою – і пророцтво вільних справдилося. Моад’Діб приносив мир туди, де була війна. Моад’Діб приносив любов туди, де панувала ненависть. Він повів свій народ до справжньої...

Останні записи