Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Український Рай: офіційне відкриття (+аудіо)

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

В ідеальному варіанті Рай – це необмежена зовнішня загроза плюс необмежені зовнішні ресурси. Саме такий «ідеальний шторм» починається в Україні.

190102serfing-5.jpg

Усе йде за планом. Працюємо!
Усе йде за планом. Працюємо!

Аудіоверсія статті: Український Рай: офіційне відкриття

У 2014 році Україна пройшла історичну розвилку («точку біфуркації») і почала незворотний рух до Української держави нового циклу. Водночас це рух до формування зародку нового світу. 

Пульсар Україна

Про те, що Україна (Оу-країна, Країна-зародок) є планетарним центром творення нових світів, було досліджено в 2011 році у статті «Центр і периферія, або пробудження Пульсара» і продовжено у «Війні за Гартленд» 2015 року. Аргументація мала передусім історичний характер. Однак у таких випадках завжди залишаються сумніви, адже якщо подія відбулася дев’ять разів, то не факт, що вона відбудеться вдесяте.

Геополітичний імператив

Проте з початком українсько-російської війни історичні аргументи отримали геополітичне підкріплення. Про це було сказано у програмній статті 2014 року «Геополітична доктрина Третього Гетьманату». Йшлося про загрозу формування Континентального блоку, або ж осі Париж–Берлін–Москва–Китай. Ресурси цього євразійського утворення суттєво перевищують ресурси Сполучених Штатів, відтак Континентальний блок є для них смертельно небезпечним. Зупинити формування об’єднаної Євразії може тільки центральноєвропейський проект Міжмор’я, в якому ключовим гравцем є Україна. Відтак в інтересах США максимально підтримувати Україну – аж до відкриття нового ленд-лізу. Україна  і США можуть вижити тільки разом.

Ідеологічні союзники

Інтерес до нашого головного союзника заохотив пізнання ідеологічної основи США. З’ясувалося, що цією основою є чистої води націоналізм з такими його характерними якостями як свобода слова і віровизнання, озброєні громади, виборність знизу догори, недоторканість приватної власності, правовий захист, прагнення загального блага. Націоналістичний фундамент США став очевидний після початку президентства Дональда Трампа, який відверто заявив: «Я націоналіст. Використовуйте це слово».

Безпековий та ідеологічний компоненти України і Сполучених Штатів посилюють один одного. Відповідно, Геополітичний індекс Україна-США має максимальне значення.  

Постіндастріал і ультраіндастріал

Частина сучасного людства переживає перехід від індустріальної до постіндустріальної формації. Нова формація діалектично заперечує попередню і виводить її носіїв на якісно вищий щабель розвитку. Головний сенс постіндастріалу – повернення до природного порядку, творча самореалізація людини, перетворення аморфного суспільства на злагоджений соціальний організм. Постіндастріал – це еволюційна Теза. Ідеологією постіндастріалу є новітній націоналізм з досвідом усіх його історичних проявів (традиціоналізм, консерватизм, республіканізм, фашизм, націонал-соціалізм).

Проте для глибшого і активнішого розкриття тези потрібна еволюційна антитеза. У ролі антитези виступає доведена до крайності індустріальна формація – «ультраіндастріал». Це та ж сама індустріальна мегамашина, але осучаснена і посилена комп’ютерними та іншими технологіями. Ідеологією ультраіндастріалу є етатизм (соціалізм, комунізм, соціал-демократія).

Спільне постіндустріальне майбутнє

Діалектична боротьба постіндустріальної тези та ультраіндустріальної антитези швидко матеріалізується у протистоянні двох геополітичних блоків.

В якості постіндустріальної тези швидко формується націоналістичний блок США – Україна. Проявом цього блоку є практичний націоналізм президентів Дональда Трампа і Петра Порошенка. Постіндустріальна цивілізація Міжмор’я буде розширенням осі Україна – США. 

В якості ультраіндустріальної антитези так само швидко, але приховано, формується етатичний блок: Франція–Німеччина–Росія–Китай. Характерною рисою цього блоку є посилення державного контролю в економіці, політиці, ідеології, демографії, а також згортання свободи слова.

Якщо максимально стисло сформулювати протистояння між постіндустріальною Тезою і ультраіндустріальною антитезою, то це буде протистояння волі і рабства, природного і штучного, «соціального організму» і «соціальної машини».   

Україна перебуває на фронті зіткнення між постіндустріальним та ультраіндустріальним проектами. Це означає, що Україна перетворюється на територію найбільшого у світі напруження. Від долі України залежить доля світу. Тому війна за Україну буде безпрецедентно гострою і рішучою.

Український Рай

Існує помилкова думка, що Рай – це місце максимального комфорту. Насправді спокійне життя неминуче веде до деградації і вимирання – див. Експеримент «Всесвіт-25»: як рай став пеклом.

Рай – це місце, найсприятливіше для творчого розвитку. З початком українсько-російської війни 2014 року Україна дедалі швидше перетворюється на планетарний Рай, тобто місце, в якому відбувається найстрімкіший розвиток у світі.

Для стрімкого розвитку необхідні 2 чинники: 1) потужні стимули, 2) потужні ресурси. В ідеальному варіанті Рай – це необмежена зовнішня загроза плюс необмежені зовнішні ресурси. Саме такий «ідеальний шторм» починається в Україні.

Найпотужніший стимул – загрозу фізичного знищення – несе Росія. Найпотужніший ресурс відкривають США. Це стало зрозуміло уже під кінець 2018 року. Курт Волкер відверто заявив: США згодні надавати Україні зброю доти, доки це буде необхідно. Американські аналітики говорять про те, що США можуть застосувати ленд-ліз в обмін на оренду українських портів.

2019 рік буде критичним для України, тому саме його можна вважати офіційним відкриттям Українського Раю.

Україна ніколи не була і не буде місцем комфорту. Україна – це місце для тих, які бажають бути українцями.

А що це означає – «бути українцем»? Слово «Україна» (Оу-країна) буквально означає «країна-яйце», «країна-зародок», «країна-початок». Тому «бути українцем» означає творити нові світи. Новий світ починається з райського творення нової України.

Ensiferum - LAI LAI HEI !!!

Якщо вас цікавить розвиток цієї теми, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
 
 
Наші інтереси: 

Визначаємо формування прекрасних світів! 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Самотий.

Порошенко націоналіст? Авжеж весь уряд і адміністрація фарисеї, отже Порошенко фарисейський націоналіст.

ВС

Зображення користувача Володимир Федько.

Друже Володимире, спостерігаю певну зацикленість на псевдонаціональній "проблемі". Чи може мені здалося?

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Українським націоналістом є той, хто проводить проукраїнську націотворчу і націозахисну політику. Це довготривалий процес, який вимагає часу, терпеливості, поступовості і обережності. Особливо в питаннях деолігархізації - тут легко зірвати різьбу.

Правішого за Порошенка зараз нема. Так звані "націоналісти" є ліваками, тому їх підтримує лівацький електорат.

Наша завдання у формуванні сили, яка буде правішою Порошенка. На цьому й треба зосередитися.

Володимир Самотий каже:
Порошенко націоналіст? Авжеж весь уряд і адміністрація фарисеї, отже Порошенко фарисейський націоналіст.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Володимир Федько.

"Українським націоналістом є той, хто проводить проукраїнську націотворчу і націозахисну політику. Це довготривалий процес, який вимагає часу, терпеливості, поступовості і обережності".

P.S.
Відносно ж етнічних закидів, то я завжди дотримувався двох тез:
- юридичні докази неукраїнського походження особи, проти якої висувається підозра/звинувачення;
- довідка про власне українське походження та відсутність змішаних шлюбів у родоводі, починаючи з 1654 року.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Нагадаю, що народ - це відкрита система. Один із важливих шляхів його розвитку - асиміляція представників інших народів.

Правильна асиміляція передбачає залучення кращих іззовні без послаблення ідентичності народу, який здійснює асиміляцію.

Це і є реальний націоналізм.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Володимир Федько.

Друзі-гравці, у мене є пропозиція не загрузати в дрібницях, а осягнути статтю набагато глибше. Пан Ігор піднімає світоглядну проблему, реалізація якої може зайняти не один десяток років і приведе до кардинальної зміни геополітичного розкладу сил як у Європі, так і в планетарному масштабі!

В України є потужні союзники, але є і потужні вороги. І ці вороги концентруються не тільки у Московії чи в лівацькому середовищі країн Європи. Вони є на окупованих територіях України - в Криму, на частині Донецької і Луганської областей. Та вони є і поруч з нами. Недооцінювати їх силу небезпечно!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Згідно з наявною в мене інформацією, політичний процес в Україні рухається в правильному напрямку. Тому нам не треба перейматися виборами, "негараздами" і "зубожіннями". Єдине, на чому є сенс зосередитися, то це на розвитку нашого світогляду і розширенні кола його прихильників.

Тобто концентрація на тому, що крім нас ніхто не зробить. Якщо конкретніше, то йдеться про формування ідеології постіндустріального націоналізму і поступовий розвиток системи "Гартленд ϟ - АНСДП - Центр стартап-культури".

Тому прошу не відволікатися на особисті образи чи якість справжні чи ілюзорні проблеми - це вже не актуально і нікому не цікаво.

Сенс має тільки те, що веде нас до нової Української людини і Вільної Української Держави.

Зараз маємо шалену кількість роботи з підготовки другого випуску журналу Гартленд та серії відеопередач з ідеології.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Владислав Дзигар.

Знову те, що я прагнув для себе дізнатись, читаю тут, дякую, Ігоре!

Жнива почалися, браття!

Зображення користувача Володимир Федько.

Український Рай - це місце для самореалізації Творців, Будівничих і Воїнів!

Український Рай - це місце, де щоденно працюють і творять Нову Україну!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Сергій Остапенко.

"В якості постіндустріальної тези швидко формується націоналістичний блок США – Україна. Проявом цього блоку є практичний націоналізм президентів Дональда Трампа і Петра Порошенка. Постіндустріальна цивілізація Міжмор’я буде розширенням осі Україна – США.

В якості ультраіндустріальної антитези так само швидко, але приховано, формується етатичний блок: Франція–Німеччина–Росія–Китай. Характерною рисою цього блоку є посилення державного контролю в економіці, політиці, ідеології, демографії, а також згортання свободи слова."

"...посилення державного контролю в економіці, політиці, ідеології, демографії, а також згортання свободи слова..." саме це і є на цей час в Україні. Окрім того відбувається прямий геноцид українців (нації) і він посилюється. І це не ілюзорні проблеми, це реальність.

Хай Буде!

Зображення користувача Володимир Федько.

Висуваючи тезу, необхідно наводити докази!

Наведіть, друже Сергію, докази тезам, наприклад:

- згортання свободи слова;
- відбувається прямий геноцид українців (нації) і він посилюється.

Цитата:
"...посилення державного контролю в економіці, політиці, ідеології, демографії, а також згортання свободи слова..." саме це і є на цей час в Україні. Окрім того відбувається прямий геноцид українців (нації) і він посилюється. І це не ілюзорні проблеми, це реальність.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ігор Каганець.

В Україні відбувається боротьба двох тенденцій - постіндустріальної та ультраіндустріальної. Наше завдання в тому, щоб переміг постіндастріал.

У Росії та Китаї цієї боротьби вже нема - там відбувається впевнений рух до ультраіндастріалу, тобто до комп’ютеризованого рабства.

Сергій Остапенко каже:
"В якості постіндустріальної тези швидко формується націоналістичний блок США – Україна. Проявом цього блоку є практичний націоналізм президентів Дональда Трампа і Петра Порошенка. Постіндустріальна цивілізація Міжмор’я буде розширенням осі Україна – США.
В якості ультраіндустріальної антитези так само швидко, але приховано, формується етатичний блок: Франція–Німеччина–Росія–Китай. Характерною рисою цього блоку є посилення державного контролю в економіці, політиці, ідеології, демографії, а також згортання свободи слова."
"...посилення державного контролю в економіці, політиці, ідеології, демографії, а також згортання свободи слова..." саме це і є на цей час в Україні. Окрім того відбувається прямий геноцид українців (нації) і він посилюється. І це не ілюзорні проблеми, це реальність.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Додав аудіоверсію статті "Український Рай: офіційне відкриття".

Її також можна прослухати на радіоканалі Аріянство - релігія Гри

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Володимир Самотий.

Знайома розмовляла з воїном що відслужив 2 роки в АТО. Він і 5 його товаришів в Україні себе не бачать, їдуть у Чехію. Одружуватися раніше 40 не хочуть, бо кому потрібен чоловік без квартири і машини. Ось така філософія.

ВС

Зображення користувача Ігор Каганець.

Знайома мабуть трохи дофантазувала. Якось важко повірити, що молоді чоловіки після війни не прагнуть одружитися і не бачать свого життя без машини. Сучасній людині в місті машина, зазвичай, взагалі не потрібна.

Володимир Самотий каже:
Знайома розмовляла з воїном що відслужив 2 роки в АТО. Він і 5 його товаришів в Україні себе не бачать, їдуть у Чехію. Одружуватися раніше 40 не хочуть, бо кому потрібен чоловік без квартири і машини. Ось така філософія.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Прогноз збувається. Американська присутність в Україні зростає - і це добре.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Гарно!
Слід виправити: "З початком українсько-російської війни 2014 року." на "З початком російсько-української війни 2014 року."

Першою ставиться країна-агресор.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Ігор Каганець.

Росія виступає в ролі антитези, тому на першому місці має бути Українська Теза.

Арсен Дубовик каже:
Гарно!
Слід виправити: "З початком українсько-російської війни 2014 року." на "З початком російсько-української війни 2014 року."
Першою ставиться країна-агресор.

Все, що робиться з власної волі, – добро!