Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 22
  • Переглядів: 24

Український Рай: офіційне відкриття (+аудіо)

Категорія:

В ідеальному варіанті Рай – це необмежена зовнішня загроза плюс необмежені зовнішні ресурси. Саме такий «ідеальний шторм» починається в Україні. Вже почався.

190102serfing-5.jpg

Усе йде за планом. Працюємо!
Усе йде за планом. Працюємо!

Аудіоверсія статті: Український Рай: офіційне відкриття

У 2014 році Україна пройшла історичну розвилку («точку біфуркації») і почала незворотний рух до Української держави нового циклу. Водночас це рух до формування зародку нового світу. 

Пульсар Україна

Про те, що Україна (Оу-країна, Країна-зародок) є планетарним центром творення нових світів, було досліджено в 2011 році у статті «Центр і периферія, або пробудження Пульсара» і продовжено у «Війні за Гартленд» 2015 року. Аргументація мала передусім історичний характер. Однак у таких випадках завжди залишаються сумніви, адже якщо подія відбулася дев’ять разів, то не факт, що вона відбудеться вдесяте.

Геополітичний імператив

Проте з початком українсько-російської війни історичні аргументи отримали геополітичне підкріплення. Про це було сказано у програмній статті 2014 року «Геополітична доктрина Третього Гетьманату». Йшлося про загрозу формування Континентального блоку, або ж осі Париж–Берлін–Москва–Китай. Ресурси цього євразійського утворення суттєво перевищують ресурси Сполучених Штатів, відтак Континентальний блок є для них смертельно небезпечним. Зупинити формування об’єднаної Євразії може тільки центральноєвропейський проект Міжмор’я, в якому ключовим гравцем є Україна. Відтак в інтересах США максимально підтримувати Україну – аж до відкриття нового ленд-лізу. Україна і США можуть вижити тільки разом.

Ідеологічні союзники

Інтерес до нашого головного союзника заохотив пізнання ідеологічної основи США. З’ясувалося, що цією основою є чистої води націоналізм з такими його характерними якостями як свобода слова і віровизнання, озброєні громади, виборність знизу догори, недоторканість приватної власності, правовий захист, прагнення загального блага. Націоналістичний фундамент США став очевидний після початку президентства Дональда Трампа, який відверто заявив: «Я націоналіст. Використовуйте це слово».

Безпековий та ідеологічний компоненти України та Сполучених Штатів посилюють один одного. Відповідно, Геополітичний індекс Україна-США має максимальне значення.  

Постіндастріал і ультраіндастріал

Частина сучасного людства переживає перехід від індустріальної до постіндустріальної формації. Нова формація діалектично заперечує попередню і виводить її носіїв на якісно вищий щабель розвитку. Головний сенс постіндастріалу – повернення до природного порядку, творча самореалізація людини, перетворення аморфного суспільства на злагоджений соціальний організм. Постіндастріал – це еволюційна Теза. Ідеологією постіндастріалу є новітній націоналізм з досвідом усіх його історичних проявів (традиціоналізм, консерватизм, республіканізм, фашизм, націонал-соціалізм).

Проте для глибшого і активнішого розкриття тези потрібна еволюційна антитеза. У ролі антитези виступає доведена до крайності індустріальна формація – «ультраіндастріал». Це та ж сама індустріальна мегамашина, але осучаснена і посилена комп’ютерними та іншими технологіями. Ідеологією ультраіндастріалу є етатизм (соціалізм, комунізм, соціал-демократія, трансгуманізм).

Спільне постіндустріальне майбутнє

Діалектична боротьба постіндустріальної тези та ультраіндустріальної антитези швидко матеріалізується у протистоянні двох геополітичних блоків.

В якості постіндустріальної тези швидко формується націоналістичний блок США – Україна. Постіндустріальна цивілізація Міжмор’я буде розширенням осі Україна – США. 

В якості ультраіндустріальної антитези так само швидко, але приховано, формується етатичний блок: Франція–Німеччина–Росія–Китай. Характерною рисою цього блоку є посилення державного контролю в економіці, політиці, ідеології, демографії, а також згортання свободи слова.

Якщо максимально стисло сформулювати протистояння між постіндустріальною Тезою і ультраіндустріальною антитезою, то це буде протистояння волі і рабства, природного і штучного, «соціального організму» і «соціальної машини».   

Україна перебуває на фронті зіткнення між постіндустріальним та ультраіндустріальним проектами. Це означає, що Україна перетворюється на територію найбільшого у світі напруження. Від долі України залежить доля світу. Тому війна за Україну буде безпрецедентно гострою і рішучою.

Український Рай

Існує помилкова думка, що Рай – це місце максимального комфорту. Насправді спокійне життя неминуче веде до деградації та вимирання – див. Експеримент «Всесвіт-25»: як рай став пеклом.

Рай – це місце, найсприятливіше для творчого розвитку. З початком українсько-російської війни 2014 року Україна дедалі швидше перетворюється на планетарний Рай, тобто місце, в якому відбувається найстрімкіший розвиток у світі.

Для стрімкого розвитку необхідні 2 чинники: 1) потужні стимули, 2) потужні ресурси. В ідеальному варіанті Рай – це необмежена зовнішня загроза плюс необмежені зовнішні ресурси. Саме такий «ідеальний шторм» починається в Україні.

Найпотужніший стимул – загрозу фізичного знищення – несе Росія. Найпотужніший ресурс відкривають США. Це стало зрозуміло уже під кінець 2018 року. Курт Волкер відверто заявив: США згодні надавати Україні зброю доти, доки це буде необхідно. Американські аналітики говорять про те, що США можуть застосувати ленд-ліз в обмін на оренду українських портів.

Україна ніколи не була і не буде місцем комфорту. Україна – це місце для тих, які бажають бути українцями.

А що це означає – «бути українцем»? Слово «Україна» (Оу-країна) буквально означає «країна-яйце», «країна-зародок», «країна-початок». Тому «бути українцем» означає творити нові світи. Новий світ починається з райського творення нової України.

Ensiferum - LAI LAI HEI !!!

Якщо вас цікавить розвиток цієї теми, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
 
 
Наші інтереси: 

Визначаємо формування прекрасних світів! 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Згідно з наявною в мене інформацією, політичний процес в Україні рухається в правильному напрямку. Тому нам не треба перейматися виборами, "негараздами" і "зубожіннями". Єдине, на чому є сенс зосередитися, то це на розвитку нашого світогляду і розширенні кола його прихильників.

Тобто концентрація на тому, що крім нас ніхто не зробить. Якщо конкретніше, то йдеться про формування ідеології постіндустріального націоналізму і поступовий розвиток системи "Гартленд ϟ - АНСДП - Центр стартап-культури".

Тому прошу не відволікатися на особисті образи чи якість справжні чи ілюзорні проблеми - це вже не актуально і нікому не цікаво.

Сенс має тільки те, що веде нас до нової Української людини і Вільної Української Держави.

Зараз маємо шалену кількість роботи з підготовки другого випуску журналу Гартленд та серії відеопередач з ідеології.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Порошенко націоналіст? Авжеж весь уряд і адміністрація фарисеї, отже Порошенко фарисейський націоналіст.

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Друже Володимире, спостерігаю певну зацикленість на псевдонаціональній "проблемі". Чи може мені здалося?

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Українським націоналістом є той, хто проводить проукраїнську націотворчу і націозахисну політику. Це довготривалий процес, який вимагає часу, терпеливості, поступовості і обережності. Особливо в питаннях деолігархізації - тут легко зірвати різьбу.

Правішого за Порошенка зараз нема. Так звані "націоналісти" є ліваками, тому їх підтримує лівацький електорат.

Наша завдання у формуванні сили, яка буде правішою Порошенка. На цьому й треба зосередитися.

Володимир Самотий каже:
Порошенко націоналіст? Авжеж весь уряд і адміністрація фарисеї, отже Порошенко фарисейський націоналіст.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

"Українським націоналістом є той, хто проводить проукраїнську націотворчу і націозахисну політику. Це довготривалий процес, який вимагає часу, терпеливості, поступовості і обережності".

P.S.
Відносно ж етнічних закидів, то я завжди дотримувався двох тез:
- юридичні докази неукраїнського походження особи, проти якої висувається підозра/звинувачення;
- довідка про власне українське походження та відсутність змішаних шлюбів у родоводі, починаючи з 1654 року.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Нагадаю, що народ - це відкрита система. Один із важливих шляхів його розвитку - асиміляція представників інших народів.

Правильна асиміляція передбачає залучення кращих іззовні без послаблення ідентичності народу, який здійснює асиміляцію.

Це і є реальний націоналізм.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Друзі-гравці, у мене є пропозиція не загрузати в дрібницях, а осягнути статтю набагато глибше. Пан Ігор піднімає світоглядну проблему, реалізація якої може зайняти не один десяток років і приведе до кардинальної зміни геополітичного розкладу сил як у Європі, так і в планетарному масштабі!

В України є потужні союзники, але є і потужні вороги. І ці вороги концентруються не тільки у Московії чи в лівацькому середовищі країн Європи. Вони є на окупованих територіях України - в Криму, на частині Донецької і Луганської областей. Та вони є і поруч з нами. Недооцінювати їх силу небезпечно!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Згідно з наявною в мене інформацією, політичний процес в Україні рухається в правильному напрямку. Тому нам не треба перейматися виборами, "негараздами" і "зубожіннями". Єдине, на чому є сенс зосередитися, то це на розвитку нашого світогляду і розширенні кола його прихильників.

Тобто концентрація на тому, що крім нас ніхто не зробить. Якщо конкретніше, то йдеться про формування ідеології постіндустріального націоналізму і поступовий розвиток системи "Гартленд ϟ - АНСДП - Центр стартап-культури".

Тому прошу не відволікатися на особисті образи чи якість справжні чи ілюзорні проблеми - це вже не актуально і нікому не цікаво.

Сенс має тільки те, що веде нас до нової Української людини і Вільної Української Держави.

Зараз маємо шалену кількість роботи з підготовки другого випуску журналу Гартленд та серії відеопередач з ідеології.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Владислав Дзигар.
0
Ще не підтримано

Знову те, що я прагнув для себе дізнатись, читаю тут, дякую, Ігоре!

Жнива почалися, браття!

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Український Рай - це місце для самореалізації Творців, Будівничих і Воїнів!

Український Рай - це місце, де щоденно працюють і творять Нову Україну!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Сергій Остапенко.
0
Ще не підтримано

"В якості постіндустріальної тези швидко формується націоналістичний блок США – Україна. Проявом цього блоку є практичний націоналізм президентів Дональда Трампа і Петра Порошенка. Постіндустріальна цивілізація Міжмор’я буде розширенням осі Україна – США.

В якості ультраіндустріальної антитези так само швидко, але приховано, формується етатичний блок: Франція–Німеччина–Росія–Китай. Характерною рисою цього блоку є посилення державного контролю в економіці, політиці, ідеології, демографії, а також згортання свободи слова."

"...посилення державного контролю в економіці, політиці, ідеології, демографії, а також згортання свободи слова..." саме це і є на цей час в Україні. Окрім того відбувається прямий геноцид українців (нації) і він посилюється. І це не ілюзорні проблеми, це реальність.

Хай Буде!

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Висуваючи тезу, необхідно наводити докази!

Наведіть, друже Сергію, докази тезам, наприклад:

- згортання свободи слова;
- відбувається прямий геноцид українців (нації) і він посилюється.

Цитата:
"...посилення державного контролю в економіці, політиці, ідеології, демографії, а також згортання свободи слова..." саме це і є на цей час в Україні. Окрім того відбувається прямий геноцид українців (нації) і він посилюється. І це не ілюзорні проблеми, це реальність.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

В Україні відбувається боротьба двох тенденцій - постіндустріальної та ультраіндустріальної. Наше завдання в тому, щоб переміг постіндастріал.

У Росії та Китаї цієї боротьби вже нема - там відбувається впевнений рух до ультраіндастріалу, тобто до комп’ютеризованого рабства.

Сергій Остапенко каже:
"В якості постіндустріальної тези швидко формується націоналістичний блок США – Україна. Проявом цього блоку є практичний націоналізм президентів Дональда Трампа і Петра Порошенка. Постіндустріальна цивілізація Міжмор’я буде розширенням осі Україна – США.
В якості ультраіндустріальної антитези так само швидко, але приховано, формується етатичний блок: Франція–Німеччина–Росія–Китай. Характерною рисою цього блоку є посилення державного контролю в економіці, політиці, ідеології, демографії, а також згортання свободи слова."
"...посилення державного контролю в економіці, політиці, ідеології, демографії, а також згортання свободи слова..." саме це і є на цей час в Україні. Окрім того відбувається прямий геноцид українців (нації) і він посилюється. І це не ілюзорні проблеми, це реальність.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Додав аудіоверсію статті "Український Рай: офіційне відкриття".

Її також можна прослухати на радіоканалі Аріянство - релігія Гри

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Знайома розмовляла з воїном що відслужив 2 роки в АТО. Він і 5 його товаришів в Україні себе не бачать, їдуть у Чехію. Одружуватися раніше 40 не хочуть, бо кому потрібен чоловік без квартири і машини. Ось така філософія.

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Знайома мабуть трохи дофантазувала. Якось важко повірити, що молоді чоловіки після війни не прагнуть одружитися і не бачать свого життя без машини. Сучасній людині в місті машина, зазвичай, взагалі не потрібна.

Володимир Самотий каже:
Знайома розмовляла з воїном що відслужив 2 роки в АТО. Він і 5 його товаришів в Україні себе не бачать, їдуть у Чехію. Одружуватися раніше 40 не хочуть, бо кому потрібен чоловік без квартири і машини. Ось така філософія.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Прогноз збувається. Американська присутність в Україні зростає - і це добре.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Гарно!
Слід виправити: "З початком українсько-російської війни 2014 року." на "З початком російсько-української війни 2014 року."

Першою ставиться країна-агресор.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Росія виступає в ролі антитези, тому на першому місці має бути Українська Теза.

Арсен Дубовик каже:
Гарно!
Слід виправити: "З початком українсько-російської війни 2014 року." на "З початком російсько-української війни 2014 року."
Першою ставиться країна-агресор.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Про американський ленд-ліз для України ми писали ще у 2018 році. Нині ця ідея стає реальністю.

Все, що робиться з власної волі, – добро!