Важливість: 
5

Спецтема:

Як Сталін перехопив управління державою США (відео)

Перед Другою світовою війною Москві вдалося перехопити управління Сполученими Штатами Америки, передусім шляхом впливу на президента США Франкліна Рузвельта та його уряд. Глобальне відродження націоналізму почнеться з перегляду історії Другої світової війни

foto2.jpg

Ігор Каганець і Володимир Федько в стідії Intermarium.TV за столом Гартленд
Ігор Каганець і Володимир Федько в стідії Intermarium.TV за столом Гартленд

Минуле

Як ми вже говорили, «правою рукою» Рузвельта був агент НКВД Гаррі Гопкінс. За словами історика КДБ Олега Гордієвського, резидент КДБ Ісхак Ахмеров називав Гопкінса «найважливішим серед всіх радянських агентів у Сполучених Штатах часів Війни».

Другою особою за силою впливу на Рузвельта був міністр фінансів США Генрі Моргентау, в якого «правою рукою» був агент НКВД Гаррі Декстер Вайт.

Помічником держсекретаря США був Елджер Гісс – один з найважливіших агентів Москви. Урядові структури США були нашпиговані московською агентурою.

Прорадянських позицій дотримувався президент Франклін Рузвельт разом з дружиною. Він був обраний президентом США 8 листопада 1932 року. А вже через рік (16 листопада 1933) США визнали комуністичний режим – після Голодомору в Україні.

Запитання:

 • Коли почалося проникнення в США московської агентури?
 • Яку роль відігравали Інтернаціонал і Компартія США?
 • Коли американці почали усвідомлювати, що Москва їх використала у власних цілях?

Сучасне

Головні наслідки Другої світової війни:

 1. Московія ліквідувала двох своїх головних ідеологічних і політичних противників – Японія і Німеччину.
 2. Московія захопила половину Європи.
 3. Комуністична ідеологія поширилась на Китай і ще на половину світу.
 4. Московія і Китай стали постійними членами Ради безпеки ООН.  
 5. Був майже знищений націоналізм як головний противник комунізму.

Майбутнє

У попередній передачі ми згадували про американського філософа науки Томаса Куна і його славетну працю «Структура наукових революцій» (1962). Головна його ідея в тому, що наявність певного фактажу формує усталену систему переконань – т. зв. парадигму. Проте з часом накопичуються нові факти, які вступають в конфлікт зі старою парадигмою. Коли новий фактаж досягає критичних розмірів, відбувається докорінна зміна парадигми, її перевертання. Подібна ситуація – з історією Другої світової війни.

Проте головна причина перевертання історичної парадигми – зміна політичної кон’юнктури.

1) У 2015 році глобальний ідеологічний маятник досяг крайнього лівого положення і почав прискорений рух вправо – від комунолібералізму до націоналізму.

2) В США це реалізувалося в тому, що президентом обрали Дональда Трампа.

3) Республіканці і демократи дружно визнали Московію головним ворогом США. Республіканці – в силу ідеологічних переконань, демократи – щоб виправдати свою поразку на виборах (маючи трикратно більший бюджет, ніж у Трампа) та щоб відволікти увагу від корумпованості Клінтонів.

Що може бути далі?

 1. Лівацьке лоббі, в тому числі московська агентура, чинить шалений опір правій політиці президента Трампа.
 2. Для подолання цього опору Трампу треба показати, що лівацька активність має московське походження і далі спрямовується Москвою – центром світового зла.
 3. Для цього треба визнати, що перед Другою світовою війною Москва перехопила управління Штатами і використала американський потенціал для досягнення власних цілей.
 4. Також треба визнати, що війна між США і Німеччиною та Японією була спровокована Московією.
 5. Такий підхід дозволить реабілітувати націоналізм (республіканізм, консерватизм), потрібний для здійснення в США правих реформ, а також посилить геополітичний союз з Японією і Україною.

 

Аудіозапис: Ігор Каганець, Володимир Федько - Як Сталін перехопив управління державою США 

Наші інтереси: 

Готуємось до загальносвітової зміни парадигми, випереджуємо події. 

Гравець: 
Віктор Макаренко
 
Форум Підтримати сайт Довідка