Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Дональд Трамп оголосив нову стратегію з національної безпеки США

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Президент США Дональд Трамп 18 грудня оприлюднив нову стратегію національної безпеки, яка містить різкі висловлювання щодо Китаю і Росії. Водночас сам він заявляє, що Вашингтон шукатиме «великого партнерства» з цими державами, але при цьому захищатиме власні інтереси.

Виступаючи у Вашингтон, невдовзі після того, як Білий дім оприлюднив документ, Трамп наголосив, що «реалізм» стане провідним принципом національної безпеки. Він різко розкритикував своїх попередників щодо широкого кола питань, зокрема боротьби з тероризмом, Ірану і Північної Кореї.

У стратегії сказано, що Росія і Китай «кидають виклик владі, впливу й інтересам США, намагаючись зруйнувати американську безпеку і процвітання».

 

 

«Ці країни сповнені рішучості зробити економіки менш вільними й справедливими, вони нарощують свій військовий потенціал і намагаються контролювати вільний обіг інформації, щоб придушити власні громадянські суспільства й поширити свій вплив зовні», – йдеться в документі. Китай і Росія характеризуються як «ревізіоністські держави», які прагнуть до зміни балансу сил на світовій арені, часто на шкоду США.

«США повинні переглянути принципи спілкування з цими суперниками. Переконаність у тому, що взаємодія з суперниками, їх залучення в міжнародні інституції й загальносвітову торгівлю перетворить їх у сумлінних і надійних партнерів, виявилася здебільшого помилковою», – сказано в стратегії.

У російському МЗС вже заявили, що з тривогою сприймають спроби Вашингтона зачислити Росію до противників США.

На відміну від попередніх президентів Буша і Обами, які просто публікували стратегії національної безпеки після їх схвалення Конгресом, Дональд Трамп вирішив представити свою стратегію особисто.

 

 

 

Наші інтереси: 

Трамп чітко окреслив коло противників.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи