Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Трамп схвалив нові санкції проти Росії

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

«Адміністрація Трампа запроваджує нові санкції щодо Росії, які, як вона сподівається, змусять Москву дотримуватись договору про ядерні озброєння часів холодної війни, який вона порушила, розгорнувши заборонену крилату ракету», - зазначає видання Politico з посиланням на чільного представника адміністрації.

Як повідомляється, Міністерство торгівлі США «покарає російські компанії, які надали технології для розробки нового зброї, що заборонено в рамках Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності, підписаного США і тодішнім Радянським Союзом в 1987 році».

Представник адміністрації повідомив, що рішення про санкції було прийнято після тривалого аналізу, проведеного Радою національної безпеки США при Білому домі.

Він зазначив, що мета такого рішення полягає в тому, щоб надіслати сигнал Росії, що адміністрація Трампа буде серйозно ставитися до порушення договору, а також «змінити економічні плани» уряду Путіна.

Наші інтереси: 

Економічний тиск на РФ повинен бути всебічний. 

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Економічний тиск на РФ повинен бути всебічний!

І кожен українець повинен брати участь в бойкоті російських товарів і продуктів харчування, які продаються в Україні! Кожен українець повинен бойкотувати російські інформаційні продукти - фільми, музику!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!