Важливість: 
5

Спецтема:

Категорія:

Україна, США, Британія – історичні підстави геополітичного союзу (відео)

Як сталося, що у війні проамериканської Німеччини проти комуністичної Росії, США стали на сторону Росії – свого ідеологічного ворога?

vstudiyi.jpg

Ігор Каганець і Володимир Федько
Ігор Каганець і Володимир Федько в студії Intermarium.TV

Сучасна Україна опинилася в центрі творення нової геополітичної реальності – Нової Європи. Першу фазу цього процесу ми позначаємо терміном «Внутрішнє Міжмор’я». Йдеться про союз України, США, Британії та інших держав англосаксонського світу. Для успішної взаємодії важливо прибрати перешкоди, в тому числі й історичні. Для цього їх треба усвідомити і пояснити їхні причини.

Йдеться про те, що в сучасній війні, яку веде Україна, США і Британія є нашими найбільшими союзниками, а Росія – нашим смертельним ворогом. Проте під час попередньої війни – Другої світової – США і Британія були союзниками Росії. Натомість союзником України була націонал-соціалістична Німеччина.

Тодішній українсько-німецький союз легко пояснюється тим, що Україна прагнула вирватися з московського рабства. Тому природним союзником України в особі ОУН був Третій Райх – найбільш послідовний ідеологічний і політичний противник Московії.

Але зовсім не зрозуміло, чому США і Британія стали на сторону комуністичної Москви – свого ідеологічного противника. США були зразком вільного світу, а Московія – зразком тиранії, особливо після геноциду проти українців, зокрема Голодомору 1932-1933 років.

З другого боку, ідеологічним і економічним союзником США був Третій Райх. У попередній передачі ми з’ясували, що тодішні німецькі націоналісти вважали Сполучені Штати зразком правильної держави. «Нацистські юристи небезпричинно вважали Америку лідером в розробці нових расистських законів», – зазначає сучасний американський професор Єльського університету Джеймс Уітмен у своїй книзі «Американська модель Гітлера» (2017). На думку Гітлера, Америка була народною державою в більшій мірі, ніж Німеччина. Німецькі націоналісти запозичили у процвітаючих США не лише расові закони і євгеніку, а й позитивне мислення, філософію успіху, свастику як символ щастя, вітальний жест «салют Белламі».

Як сталося, що у війні проамериканської Німеччини проти комуністичної Росії, США стали на сторону Росії – свого ідеологічного ворога?

Чи можна вважати, що теперішня чітка позиція США і Британії щодо підтримки України у війні проти Росії є практичним виправленням помилок, допущених їхніми попередниками?

Аудіозапис: Ігор Каганець, Володимир Федько - Україна, США, Британія – історичні підстави геополітичного союзу

Продовження: Як Сталін перехопив управління державою США (відео)

Стаття Юлії Латиніної: Московська агентура в США, або Хто спонукав Франкліна Рузвельта до війни проти Японії і Третього Райху 

Наші інтереси: 

Будуємо майбутнє через осмислення минулого. 

Гравець: 
Віктор Макаренко

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка