Важливість: 
3

Категорія:

22 червня 1941 року Гітлер випередив Сталіна на лічені години - «1941. Заборонена правда»

Згідно з планом "Гроза", вторгнення армії СРСР в Європу було заплановане на вечір 22-го червня 1941 року. Про це розповідає український 5-серійний документальний фільм режисера Ігора Кобрина «1941. Заборонена правда» (рос. «1941. Запрещённая правда») виробництва студії «Телекон». Прем'єра фільму відбулася 7 лютого 2013 року на телеканалі «Україна».

Стрічка повністю супроводжується кінохронікою 1930—1940-х років; у фільмі використовується велика кількість унікальних історичних документів. Документальний фільм «1941» розкриває невідомі історичні факти, які раніше або замовчувалися, або ж фальсифікувалися за вказівкою комуністичної партійної верхівки.

Документальний фільм спростовує усталені історичні думки та «аксіоми» щодо вивчення того історичного періоду в офіційній вузівській та шкільній програмах як за часів Радянського Союзу, так і в незалежній Україні.

Впродовж 5 серій автори фільму детально розкривають довоєнні події, які стали каталізатором початку Другої світової та німецько-радянської війни, а також висвітлюють катастрофу Радянського союзу у 1941 році, особливо в перші дні війни з Німеччиною. 

 

 

Третій Рейх було переможено не армією, а інструментарієм гібридної війни: Третя війна з Росією: 6 таємних інструментів сталінізму

Ключовий гравець - Мартін Борман, надсекретний агент Сталіна: 

 

Наші інтереси: 

Історія Другої світової війни - ключ до розуміння сучасної гібридної війни.

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка