Важливість: 
5
Свастика в США – джерело натхнення для Третього Райху

Свастичну символіку, вітальний жест, ключові ідеї економічного відродження, євгеніки і расової політики націонал-соціалісти запозичили в США – найуспішнішій країні світу. Гітлер вважав США істинно народною державою і, значною мірою, зразком для Третього Райху. Про це розмовляли футуролог Ігор Каганець і військовий історик генерал-майор Володимир Федько.

171031-kaganecfedko-2.jpg

Ігор Каганець і Володимир Федько у студії Intermarium.TV
Ігор Каганець і Володимир Федько у студії Intermarium.TV

Чому німцям так сподобалась свастика – символ успіху? Тому що їм потрібен був успіх у їхній «безнадійній» справі. Правильна символіка притягує позитивні події.

Аудіозапис розмови

Проте успіх, процвітання, щастя, удача – це похідні від головного значення свастики. Передусім свастика – це символ Центру.

«Однією з найбільш вражаючих фігур, які концентровано виражають ідею Центру, є свастика, яка по своїй суті є «знаком Полюса». Найближче до істини підходили ті, хто розглядав свастику як символ обертального руху, що здійснюється навколо центру або нерухомої осі.

Оскільки рух уособлює життя, то свастика тим самим стає символом життя або, точніше, життєдайності Божественного Принципу в його відношенні до космічного порядку.

Колись давно свастика була символом Ісуса Хреста і в цьому значенні вживалася до самого кінця середніх віків.

Якщо Центр є точкою початку, то він також є і точкою кінця, завершення. Все виходить з неї, і все в неї повертається. Маємо дві взаємодоповнюючі фази, з яких перша уособлює відцентровий рух, а друга - доцентровий.

Тут доречна аналогія з фізіологічною функцією серця. Справді, кров виходить із серця, поширюється по всьому організму, який вона животворить, а потім знову повертається в серце. Роль останнього повністю відповідає ідеї Центру».

Так писав Рене Генон у статті «Ідея Центру в давніх традиціях» (1926 р.)

Тому свастика – це найголовніший символ Центру Світу, Серцевинної землі, Гартленду.


Якщо сподобалась ця передача - підтримуйте розвиток нашого телеканалу щедрими дарами! 

Символіка Центру Трипільської цивілізації

Наші інтереси: 

Правильна символіка - це сконцентрований світогляд, джерело Сили, важливий елемент Успіху. 

Гравець: 
Віктор Макаренко
 
Форум Підтримати сайт Довідка