Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Гібридна війна: Російська пропаганда розпалює емоції

Категорія:

Спецтема:

Основна мета російської пропаганди в Польщі - перевести політичну дискусію на рівень емоцій. У темі України Росії вдалося здобути успіх.

adamlelonek.jpg

Адам Лелонек (Adam Lelonek) - директор Центру вивчення пропаганди та дезінформації

Зовнішня політика слугує виконанню одного з найважливіших завдань держави, допомагаючи забезпечити безпеку громадян і зростання їх добробуту.

Дипломатія просуває інтереси, що виступають як сума наших можливостей, очікувань, пріоритетів і обмежень у відносинах з іншою стороною.

Основна мета російської пропаганди в Польщі - перевести політичну дискусію на рівень емоцій. У темі України Росії вдалося здобути успіх.

Ключовим фактором стало звернення до дискурсу, адаптованого під різні кола. Тут ми бачимо спотворення фактів, використання стереотипів, страхів, вузького розуміння патріотизму, ідеологічних і економічних питань.

У польському інформаційному просторі поширенням цих тем займаються гравці, які знаходяться як усередині Польщі, так і за її межами.

Росія опирається на історичну сферу, однак, Кремль і інші сили можуть використовувати дезінформацію або пропаганду для досягнення більш масштабних стратегічних цілей.

Коли діалог між Варшавою і Києвом стає менш активним, інші сили отримують можливість заробити або зміцнити свою позицію за рахунок ослаблення Польщі.

Наші інтереси: 

Не дати ворогові можливості впливати на нас через емоції. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники знову в ударі. Кадр з фільму «Хвіст крутить собакою» (Wag the Dog, 1997).

Підготовка до СКК «Вибори-2024»: у Демпартії США знайшли причину затримок зі зброєю для України

Про це 14 квітня 2023 року повідомив Юрій Швець – головний російськомовний рупор Демократичної партії США – на своєму ютуб-каналі, що має 1,28 млн користувачів. Виявляється, що головною причиною,...

Останні записи