Науковці встановили, що людство не однорідне. Ми живемо в суспільстві, де біологічний вид людиноподібних хижаків живе й розмножується за рахунок пригнічення й вимирання біологічного виду людей. Людиноподібні істоти відрізняються від нас нелюдяною поведінкою, а також генетикою та біохімічними реакціями.
Коментарі
Дуже важлива стаття. Було б
Дуже важлива стаття. Було б добре навчитись розрізняти хижаків від людей за зовнішніми ознаками: щелепами, носом, тощо.
Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)
Арій сказав:Дуже важлива
Але для цього потрібно буде визнати таку науку як фізіогноміка, яку чомусь серед читачів НО не визнають як за таку науку, а якщо і визнають то з такою недовірою, що виникає внаслідок чого таке собі логічне питання, а навіщо тоді вчитися розрізняти людей за зовнішніми ознаками, коли спеціальна така наука як фізіогноміка якраз цим лишень і займається..
Яку в свою чергу навіть визнає навіть криміналогія яка взагалі більше відноситься до юридичної науки, аніж до біологічної.
Хто не визнає фізіоґноміку?
Хто не визнає фізіоґноміку?
Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)
Арій сказав:Хто не визнає
Ті хто заявляють, що соціотипи людей не можна типувати по фізіогноміці.
(Лишень зараз побачив, це запитання..)
Альберт Саїн сказав:
А хіба у фізіоґноміці є поняття соціонічний тип?
Українець сказав:А хіба у
Саме так! У соціоніці є поняття фізіоґномічний тип... XD Социотіп І Захворювання
Точно так само як наприклад у космології поняття 3D
Беручи до уваги поведінку та
Беручи до уваги поведінку та плоди діяльності людей і хижаків, не важко визначити, хто ким є.
Творімо разом мову Сенсар!
Дійсно, якщо почати пробувати
Дійсно, якщо почати пробувати відрізняти, то приходить досвід і вміння.
Нагадую про веселку настроїв, яка є корисною для розуміння людей.
Темні особистості не розуміють високих настроїв. Доброту вони сприймають як слабкість - задобрювання або як толерантність-терпимість; героїзм підмінюють злістю чи апатією.
VAKULA
Vakula сказав:
Чи можете ви пане Вакула за вашою шкалою Веселки виставити на вашу думку мою оцінку із коментарями?
Cпочатку попереджу, що
Cпочатку попереджу, що оцінювати не бажано, тож, коли щось не так - не сприймате сер’йозно. Настрій ваших, пане Альберте, коментарів, на мій погляд, від 2,9 до 3,3. Якщо почнете самі оцінювати (і себе і інших), то скоро матимете досвід і навичку.
Якщо треба швидко оцінити людину, спитайте в неї щось неочікуване. Наприклад, якщо людина "крутий" (тобто підспудно, хронічно, у гніві), то спитавши "котра година" ви цього не помітите, бо людина на звичну ситуацію зреагує стандартно, приховуючи свою суть. А спитавши, ні з того ні з сього, щось таке: "ви спортом колись займалися?" побачите. Перелякана людина перелякається, гнівна розсердиться такому незрозумілому питанню, а весела - розсміється і чітко відповість на питання, хіба що потім з’ясує, чому ви її питаєте таке.
Для гарного спілкування є дуже гарні вправи гляділки
VAKULA
Дякую! По вашій пораді можна
Дякую! По вашій пораді можна визначати темпераменти людей))
Корисна стаття для ефективної
Корисна стаття для ефективної люстрації.
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
Гарна стаття, корисна.
Гарна стаття, корисна.
Дозволю собі не погодитись з думкою щодо виборів суддів.
Це ніби вибирати потенційного лікаря. Якими критеріями професійності керуватися? Чи здатний пересічний громадянин оцінити рівень правових знань, чи потрібно йому це?
Крім того, наше суспільство здебільшого не вміє сприймати свій програш, навіть якщо рішення законне. Тому будь-які судді, які ухвалили небажане рішення, ніколи не будуть обиратись «програвшими».
З огляду на те, що стаття 2007 року, сподіваюсь автор змінив свою точку зору на це питання.
Відсутність третьої
Відсутність третьої сигнальної системи виявляється досить простим способом - складанням визерунків з кольорових кубиків. Тобто, в нелюдів значення здібностей до співчуття та співрадості (щастя третього-четвертого рівня) - близько нуля, а в творчих людей - великі значення, тобто, велика здатність до них. Цей тест зветься ПТРЗ (рос. ПТУР) - продуктивність творчих розумових здібностей, або, просто, тест на творчі здібності Б. П. Нікитина.
Якщо прагнеш чуда - створюй його!