Зображення користувача Вакула Коваль.
Вакула Коваль
1629

Веселка настроїв

Свідома людина, може керувати обставинами набагато дієвіше, не обмежуючись “відфільтрованими” настроєм інстинктивними діями.

Попередні дані:

Людина є триєдиною істотою.

Дух – божественна сутність, безсмертна частка Бога, що вдихає життя в тіло. Дух — особистість, чиста свідомість, точка зору Бога. Кому що до вподоби. Головне, що Дух не є матеріальною субстанцією, тому незнищенний (принаймні, в матеріальному світі). ДУХ – це той, хто УСВІДОМЛЮЄ (або БОГ).

Душа – тонкоматеріальне, складне тіло, своєю тонкоматеріальною невловимістю вона подібна до Духа. В спрощенному вигляді це пам’ять, інстинкти, розум та почуття. Тонка матерія душі “примагнічена” до свого плотноматеріального носія, тіла.

Тіло – від слова "тіяти-діяти". Це маніпулятор, засіб, інструмент для дій та існування у матеріальному світі. Те саме, що "плоть" – плотна частина людини (на відміну від неплотної тонкоматеріальної душі та нематеріального духу).

Настрій — настроєність до якогось виду дій, ходу думок. Це спресований досвід минулих життів. Розум, аналізуючи обставини, впізнає в них звичну задачу і включає “сито”, тоді в голову приходять думки, підходящі для цього випадку.

Грубий приклад.

Темної ночі до миршавого неозброєного перехожого підходить кремезний чоловік. Очікувана реакція — впасти у страх і готуватися діяти відповідно до страху: відбрехатися якось, чи дати драпака. Дії приходять самі собою, із великого досвіду поколінь.

Але якщо навпаки: до кремезної людини причепивсь недорослий посіпака, то вмикається гнів, і мозок зверта увагу тільки на варіанти як налаяти чи побити.

Свідома людина, може керувати обставинами набагато дієвіше, не обмежуючись “відфільтрованими” настроєм інстинктивними діями.

Загалом, чим вищий настрій, тим більше життєспроможність людини, інтелект, творчі можливості, тим вищий життєвий простір.

УМОВНЕ ЧИСЛОВЕ ВИЗНАЧЕННЯ ДЕЯКИХ НАСТРОЇВ (за Габардом) ТА ОПИС НАСТРОЮ.

Настрої духовні (в яких людина не залежить від тіла та страху смерті):

40.0 Святість, Блаженна Байдужість, повна перемога, ВОЛЯ — Дух, Байда, який не сприйма перепон та поразок. Спроможність досягти недосяжного, найпродуктивніший стан людини. На Сході, під впливом місцевого менталітету, з'явився інший різновид такого ж гарного настрою — нірвана, це Блаженний спокій, звільнення, коли людина нічого не хоче і не діє, тому теж не відчува поразок та страждань.

20.0 Дія, Діяч, Провідник Велика Гра, здатність приводити до руху великі сили і залучати до себе багатьох людей. Людина є потужним Творцем та Провідником Ідей. Характерник, Магатма.

8.0 Завзяття, надхнення, Братерство, Любов. Це піднесений і героїчний стан. Козак, побратим.

6.0 Эстетика, радість. Це творчий стан.

Настрої, що є сплавом тілесних та душевних почуттів (ці настрої відомі також і вищим тваринам):

4.0 Захопленість – окрилений, творчий, націлений на майбутнє, сміливий, любить дітей. Винахідник.

3,5 Веселість - веселий, чесний, розсудливий, уважний, здоровий, впливовий,  здатен зрозуміти і прийти до згоди. Майже не буває нещасних випадків.

3,4 Бадьорість - діючий, настійливий.

3,3 Сильна зацікавленість — живий, дієвий інтерес.

3,0 Зашкарублість - закостенілість, консервативний, не любить змін, врівноважений, розсудливий, в суспільстві приховує свої погляди, "гарно пристосований".

2,9 Поверхнева цікавість — млявий інтерес, розвага. Телевізор, книжки.

2,8 Задоволеність. Задоволення потреби, комфорт.

2,5 Спокій, спокійна байдужість, нудьга – нещирий, необачний, недбайливий, ледачий, спить.

2,0 Протидія – впертий, знезцінює інших, прискіпується до дітей.

1,8 Стурбованість - неуважний, зайнятий своєю стурбованостю. Це може бути і кохання і спортивне вболівальництво...

1,5 Гнів – руйнує, прискіпується, нещирий, нерозсудлива і часто недоречна хоробрість, жорстокий до дітей. Фашист.

1,2 Злорадство, зловтішність – не порядний, шкідливий.

1,15 Образа - невисказане обурення.

1,1 Прихована ворожість – хитрий, перекручує правду, безвідповідальний, боязливий, крадій, шахрай, ледар. Часто намагається приховано гипнозувати, щоб досягти мети. Прихований або неприхований збоченець. Підсвідомо стає на сторону того, хто в гніві, агресора. Комуніст, кацап, казак (прикладом є масова служба донських казаків Гітлеру).

1,0 Страх – брехун, поверхневий, сумнівається в правоті, намагається уникнути загрози.

0,98 Відчай - майже не керовані свідомо сильні дії задля виживання.

0,94 Жах - оціпеніння, переляк.

0,9 Співчуття - безпорадний.

0,8 Задобрювання - задобрює, щоб отримати користь, або уникнути загрози. (Ось чому так неприємно давати хабаря - тебе принижують до задобрювання).

0,5 Горе - неповороткий, пригнічений через якусь непоправність.

0,4 Загладжування вини - зневажений.

0,1 Жертва - не відрізняється від загипнотизованого, "цап-відбувайло". Толерантність.

0,05 Порожня байдужість - холодність, апатія, нездатність відчувати емоції, безвідповідальний. Байдужість до життя, наркоманія, алкоголізм, кілерство.

0,0 Смерть тіла, непритомність.

Від’ємні настрої. Ці настрої — удавані, фальшиві, це спроба тіла імітувати справжні настрої (на шляху деградації душі):

-0,1 Поразка.

-1,0 Звинувачення, покарання інших тіл.

-1,3 Каяття, відповідальність, як провина.

-1,5  Керування тілами - ставиться до інших, як до тіл.

-2,2  Захист тіл.

-3,0  Володіння тілами - тягнеться до рабовласництва.

-3,5  Похвала від тіл (шукає похвали від інших тіл)

-4,0  Нужда в тілах

-8,0   Переховування

-10.0 Бути тілом

-20.0 Бути нічим

-30.0 Не може сховатися

-40.0 Повна поразка

Від’ємні настрої

Найважче розпізнати настрої нижчі нуля. Це стан, коли “душа не жива”. У боротьбі за виживання, після низки поразок, душа нічого не відчува. Людина вже не взмозі терпіти і відчувати, бо їй все нагадує страждання. Вона замість самої себе підставляє свій образ, шаблон. Тіло, мозок намагаються виживати своїм розумом, вони намагаються використовувати штампи поведінки, життєві “ролі”, яким навчаються копіюючи інших, більш переможних людей, навіть своїх кривдників. Людина, яка перебуває нижче нуля, за своїм настроєм, не повністю відчуває реальність своїх вчинків та їх наслідків, авантюрист. Вона не встига усвідомлювати обставини, машинально гра роль. Тому, наприклад, граючи роль бадьорої людини, вона може наробити помилок, отримати травму, наобіцяти неможливого, вплутатися в халепу. Людина у “фальшивому стані” може миттєво перескочити із одного настрою в інший, впасти в істерику.

Вампіри

Дуже часто людина від’ємних настроїв є вампіром - відніма душевні сили, стомлює, приводить до розгубленості чи дратує. Підсвідомо, людина-вампір хоче спастися від втрати енергії і їй здається, що єдиним джерелом енергії є інші люди. Через те, що психічну енергію створює увага, вони крадуть нашу увагу. Трюк полягає в тому, що людина-донор не закінчує почату дію, думку, спілкування, не отримує відповідь на запитання. Тоді частка її уваги (сили) зависа в очікуванні завершення дії. А вампір отримує полегшення, тому що хтось теж, як і він, відчува розгубленість, погіршення настрою. Для захисту достатньо усвідомити, розпізнати цей відносно умоглядний акт і, якщо треба, добиватися завершення дії (отримання відповіді), або відмітити, що це було вампірство.

Правило веселки

Подібно до радіоприймача, в якому, щоб переналаштуватися до іншої радіостанції, треба пройти (і почути) всі проміжні станції, людина не може перескочити одразу через кілька настроїв, а переміщується поступово, хоча це і бува впродовж декількох секунд.

Згадаймо “бабусин” засіб: коли маля вдарилося об стілець та плаче. Бабуся бере ручку дитини та постукує нею по стільцю і каже: “ата-та!”, “ось тобі, стілець, будеш знати!”. І дитинка, через гнів, підіймається настроєм вгору. Перестає плакати. Так спрацьовує “правило веселки”: щоб піднятися із теперішнього настрою, треба перевести увагу на настрій трохи вищий, а потім ще вищий...

Тілесні настрої

Людина в настрої вище 2,0 є доброю, тямущою.

Настрої від 2,0 і нижче є поганими. Чим нижче — тим упередженіше розуміння ситуації, більша вразливість до маніпуляцій ззовні, гірше здоров'я, росте недовірливість, ревнощі. Ці настрої “вмикаються” коли тіло не довіряє своєму хазяїну і діє на основі інстинктів. Часто погані настрої нам навіюють та "вмикають" інші люди, щоб керувати.

Після того, коли людина набирається свідомого досвіду, вона може керувати настроєм за своїм бажанням. Або коли людина перебуває в духовному настрої — тоді вона не залежить від інстинктів і діє свідомо, керує інстинктами.

Обмін настроями

Людина відчува емоції оточення, тому важливо бувати серед героїв, позитивних, творчих особистостей. Велика кількість позитивно налаштованих людей генерує ще більш високі настрої. Якщо людина має досвід високих почуттів, вона намагається подібний досвід повторити, зростає духовно.

Вправа:

Спробуйте зіграти настрої, по черзі, від 0,0 до 4,0, перед напарником. А потім поміняйтеся ролями.

Висновки:

1. Настрій — це душевна зброя, якою треба керувати свідомо.

2. Веселощі, свята, пісні — це “богоугодні діла”.

3. Приклад героїв — священне надбання людства, яке допомага іншим людям підніматися до духовності.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Леонід Українець.

Дякую.

Зображення користувача Оксана Лутчин.

Чудова інформація, структуровано лаконічно викладена — легко читається.
Певні рекомендації:
“відноситься до інших, як до тіл” - ставиться до інших як до тіл ...
“Людина, яка знаходиться нижче нуля...” - Людина, яка перебуває нижче нуля... Відповідно, “людина знаходиться в духовному настрої” - людина перебуває в духовному настрої .
“керувати настроєм по своєму бажанню” - керувати настроєм за власним бажанням.
“Люди відчувають емоції оточуючих ...” - Краще писати в однині, тобто “Людина відчуває емоції оточення!...”
Дякую!!!

Творімо разом мову Сенсар!

Зображення користувача Вакула Коваль.

Спасибі, виправив, трохи додав тексту, про вампірів.

VAKULA

Зображення користувача Анатолій Висота.

Прочитав уважно. Дуже цінний матеріал, особливо про вампірів. Якби все це стиснути в 1 сторінку - вийшли б дуже цінні рекомендації. Хай буде!

Зображення користувача Вакула Коваль.

Спасибі. Стискати, як на мене, уже нікуди. Бачте, про вампірів прийшлося вставляти. Це вже кожний для себе обирає, що йому оставити, а що скоротити.

VAKULA

Зображення користувача Анатолій Висота.

Додам, що й вампір, і його донор є жертвами ВРАЖОЇ СИЛИ, яка разом живиться їхніми емоціями. Хіба не так?

Зображення користувача Вакула Коваль.

Так, згоден. Вража Сила - це хто? Якщо це стороння людина-вампір, що втішається поганими новинами, то зрозуміло. А якщо це інопланетна сутність, то теж цілком можливо. Хоча ця інопланетянка теж повинна взяти собі людське тіло і користуватися ним і діяти як людина. Кажуть, що зараз точиться битва за Землю між нами (люди-душі) і інопланетянами (люди-тіла) в людських тілах, щоб зробити рабство, як у фільмі "Матриця" приблизно. Тут інопланетних "зєльоних чилавєчкав" повно і їх неможливо умовити "жить дружна". Кажуть, що бували на Землі і такі часи, коли всі люди були зачіповані і повністю підконтрольні - і то вирвалися із рабства, а зараз взагалі "легкий випадок" кабали, маємо великі щасливі можливості на майбутнє.

VAKULA

Зображення користувача Миро Продум.

Габарда треба вивчати - у нього багато видатних речей, спрямованих на розвиток людини.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)