Portrait de Олена Каганець
Олена Каганець
  • Visits: 294
  • Accès: 324

Дмитро Корчинський: За що я люблю нашого бідного брата Арестовича (відео)

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Типів подібних Арестовичу в Україні багато. Вони – і у Верховній Раді, і в Офісі Президента, і в Кабінеті міністрів, в політиці, на телебаченні. Це – люди, які в принципі за Україну, але без усього українського. Для них непогано було б, щоб була Україна без української мови, без українських національних героїв. Україна без українців.

220623dmytrokorchynskyy.jpg

Дмитро Корчинський
Дмитро Корчинський

Але Арестович – кращий з усіх цих типів: він допускає в Україні українську мову і шанування українських героїв, знає декілька українських культурних діячів.

Але усі ці люди (які за Україну без українців) сьогодні є нашими союзниками. Це тимчасові союзники, розборки будуть потім. Для нас зараз цінна кожна людина, яка не проти України, а проти Московії.

Зараз українська нація, як після важкого нокауту, починає пригадувати себе. Триста років вимито з української пам'яті. Хто зараз швидко назве видатного українського діяча 14 століття, 15 століття, першої половини 16 століття?

Дмитро Корчинський також зауважив, що можна вибачити Арестовичу за усе те, що він ляпнув напередодні, хоча б за те, що він відкрито виступив проти ЛГБТ. "Він не побоявся, хоча тусується в Офісі Президента України, а там дві третини таких. Він знайомий з багатьма парламентарями, а там ще більше таких" – каже Корчинський.

 

Наші інтереси: 

Через гарний сарказм Корчинський попав прямо в точку. Проект "російська Україна" є гарним викликом для енергійнішої реалізації проекту Вільної Української Держави.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Commentaires

Portrait de Андрій Середюк
0
No votes yet

Я проти того, щоби це персонаж взагалі з‘являвся на людях.

Середюк Андрій Миколайович

Portrait de Юр Цікавий
0
No votes yet

Який з двох?

Portrait de Андрій Середюк
0
No votes yet

Юр, ти таки цікавий, мо‘ ще є питання?

Середюк Андрій Миколайович